Şimdi Ara

--V\/V\/\/'--Dh VoLKsWaGeN CaDdY TeAm--V\/V\/\/'-- (1640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.027
Cevap
59
Favori
3.106.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4000 km oldu şu an. Ilk başlarda dpf sık devreye girmeye başladı, anlık yakıt tüketimi sürekli 0.5 idi, güncelleme olmadan 0.4 idi,

2500 kmden sonra düzelmeye başladı. Dpf önceki duruma döndü vs. Ilk başlarda hafif bir gitmemezlik yapıyor gibiydi ama şu an öyle bir durum yok.

Ben servise geri dönüş yapmadım bunu biraz rutin bakıma bağladım çünkü daha önce renault aracımız vardı her yetkili servis bakımından sonra 300-400 km araba gaz tepkisini kaybediyordu. Servis bunun normal oldugunu belirtmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emisyon olayindan sonra şakırtı ve gitmemezlik gibi şikayetler var arkadaşlar.benimkinde yok.2014 dsg.bı sıkıntı yok.sorun olan varmi?
  • Doğuştan benide aradılar geçtiğimiz haftalarda, aracınızın güncellemesi var servise getirmeniz gerekiyor diye, bende vaktim yok müsait olduğumda ben sizi arar getirirm, hatırlattığınız için teşekkürler dedim kapattım :) geçen hafta 3. periyoduk bakım (45.000 km) yaptırırken ustama sordum bu olayı, o da biraz daha beklememi söyledi. Bende götürmüyorum şu sıra.
  • Bende yaklasik 1 ay önce yazilim yaptirdim serviste herhengi bir sikinti görmedim. Hava filtresinin girisine ve enjektorlere giden mazot borularina bir seyler taktilar.

• arkadaşlar hayırlı akşamlar bu günde beni aradılar yazılım için servise gelmem gerektiğini
    söylediler sizce yazılım yükletelim mi? yükleten varsa nasıl herhangi bir değişiklik var mı?
    bilgilendiren olursa iyi olur saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersev70

arkadaşlar hayırlı akşamlar bu günde beni aradılar yazılım için servise gelmem gerektiğini
    söylediler sizce yazılım yükletelim mi? yükleten varsa nasıl herhangi bir değişiklik var mı?
    bilgilendiren olursa iyi olur saygılar

Biraz daha beklemekte fayda var, bende satmazsam eğer götürürüm yaza doğru diye düşünüyorum.
  • 1.6 tdi 2015 model caddy miz var.Arkadaşın biri ısrarla bize satın diyor.Biz de satıp 2017 alacağız ama 2.0 tdi 102 hp değişik geldi.Alsak ikinci el piyasası nedir bilmiyorum.Araçla motorla ilgili herhangi bir sıkıntı var mı?Teşekkürler...
  • one man one engine kullanıcısına yanıt
    exclusive ise tavsiye ederim gayet iyi değişilebilir ama diğerleri ise ben şahsen sevmiyorum
    Bence sizin için avantajlı olmaz, sadece yeni kasa caddy'e binmiş olursunuz, neden aynı güçteki arabaya daha fazla vergi ödeyeyim ki hemde ?

1.6 TDİ 102 HP 517.00 TL 6 Aylık MTV
    2.0 TDİ 102 HP 782.50 TL 6 Aylık MTV

Arada 265.60 TL fark var, neden 6 ayda bu kadar fark vereyim ki aynı güçteki arabaya, 2.0 TDI Sportline bulursanız alın derim kaçırmayın, hatta ve hatta 2.0 TDI Sportline DSG alın, 6 ileri şanzımanla keyfi tarifsiz bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlker Yıldız

Bence sizin için avantajlı olmaz, sadece yeni kasa caddy'e binmiş olursunuz, neden aynı güçteki arabaya daha fazla vergi ödeyeyim ki hemde ?

Arada 265.60 TL fark var, neden 6 ayda bu kadar fark vereyim ki aynı güçteki arabaya, 2.0 TDI Sportline bulursanız alın derim kaçırmayın, hatta ve hatta 2.0 TDI Sportline DSG alın, 6 ileri şanzımanla keyfi tarifsiz bir araç.

Bizdeki araç yeni kasa makyajlı olanından trendline füme 2015 model 0km almıştık.Tertemiz araba ama adam ısrarla isteyince bi bakayım dedim.1.6 tdi yok motorlarda.Alırsak yine aynı renk trendline alacağız.Ticari olarak çalıştırdığımız için fazla para bağlamayacağız.Yani değer mi iyi bir fiyata bizdekini satıp 0km 2.0 tdi trendline almak?Yoksa vazgeçelim mi?

;-)

• İlker Yıldız kullanıcısına yanıt
    İsabetli olmuş, keyfi bir geçiş olacaK, keyf sizin

• Amaaa, 2.0tdi 2000cc, 1,6tdi 1600cc 400cc azımsanmayacak değer hani bu fakir kullanıyor diye anlatmak değilde, daha çok istekli atak gibim,

Not: 2011 1,6tdi dSG Comfort babada var.

• quote:

Orijinalden alıntı: one man one engine

quote:

Orijinalden alıntı: İlker Yıldız

Bizdeki araç yeni kasa makyajlı olanından trendline füme 2015 model 0km almıştık.Tertemiz araba ama adam ısrarla isteyince bi bakayım dedim.1.6 tdi yok motorlarda.Alırsak yine aynı renk trendline alacağız.Ticari olarak çalıştırdığımız için fazla para bağlamayacağız.Yani değer mi iyi bir fiyata bizdekini satıp 0km 2.0 tdi trendline almak?Yoksa vazgeçelim mi?

Karar sizindir, yine de ben önerimde ısrarlıyım :) 2.0 TDI 140 HP sportline düzgün bir araç bulursanız alın derim. Hem 2.0 TDI 102 HP yeni caddy'e yönelseniz trendline donanım 77.000 TL, comfortline 85.000 TL olmuş, ben size bizim arabayı veriyim 2.0 TDI Sportline :)

• 1.0 TSI MOTOR CADDY cikmis satisa

• quote:

Orijinalden alıntı: MrChame

1.0 TSI MOTOR CADDY cikmis satisa

67bin tl ama donanımı yazmıyor

1.9 1.6 2.0 ve şimdide 1.0 ama güç hep aynı 102 ps oda ilginç.
    http://www.otohaber.com.tr/haberler/2017/05/15/volkswagen-caddy-tsi-turkiyede-iste-fiyati-1494855956

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 15 Mayıs 2017; 20:45:7 >
  • Soru : Neden hep 100 beygir.
    Cevap : Efendim Fasvagın'ın Ticari Satış Politikası böyle

• 1.6 250 Nm tork yetmezken 2.0 250 Nm tork,olmadı şimdi de 1.0 175 Nm tork şaka gibi,Comfortline araç boş 1560 kg.bizzat iki ayrı kantara girdim.Ya hu herkes 140 150 hp beklerken VW kendini mi baltalamaya çalışıyor müşterisini mi.?Bunlar da bir zaman satılan,satın alanın elinde kalan Cross Caddy gibi olacak.

Hiç bir şey yapamadınız bari yeni Caddy yi 6 ileri Sportline şanzımanı ile getirin de milletin garantiden sonra yazılım atma şansı olsun.Şu anki Caddy ler 5 ileri ve Hp tork artışını Ne kadar kaldırır bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: melih9003

1.6 250 Nm tork yetmezken 2.0 250 Nm tork,olmadı şimdi de 1.0 175 Nm tork şaka gibi,Comfortline araç boş 1560 kg.bizzat iki ayrı kantara girdim.Ya hu herkes 140 150 hp beklerken VW kendini mi baltalamaya çalışıyor müşterisini mi.?Bunlar da bir zaman satılan,satın alanın elinde kalan Cross Caddy gibi olacak.

Hiç bir şey yapamadınız bari yeni Caddy yi 6 ileri Sportline şanzımanı ile getirin de milletin garantiden sonra yazılım atma şansı olsun.Şu anki Caddy ler 5 ileri ve Hp tork artışını Ne kadar kaldırır bilemiyorum.
    .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CADDYCİİ -- 10 Şubat 2020; 0:17:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: müMKÜNsüz

Soru : Neden hep 100 beygir.
    Cevap : Efendim Fasvagın'ın Ticari Satış Politikası böyle

abi 1.0 TSİ Caddy hea vay bea neleri gördük :)) onu da denemem lazım, caddy'i satışa çıkarıyorm hemen 140 beygirden usandım TSİ alacam

• 
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.