Şimdi Ara

Uzun Soluklu Kilo Verme Maceram 15.Hafta(15 haftada 21.9 kg) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
28
Favori
25.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu ara depresyondayım o yüzden az yiyorum hatta hiç yiyemiorum malesef ama kiloluyumda daha doğrusu iriyim yani hiç spor yapmamama rağmen geniş omuzlu kalıplıyım filan neyse baktım yemek işini azalttım 1,5 ayda her akşam 1 saat yürüyerek ve de az yiyerek 87 kilodan 78'e düştüm depresyonu ilk defa fırsata çevirdim ama hala kilo veriorum şimdi yemek düzenim filan tamamen bozuldu ve artık kilo vermek istemiorum. Durumum doktorluk olabilir, korkiorum biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: S_NM_Z

Ben bu ara depresyondayım o yüzden az yiyorum hatta hiç yiyemiorum malesef ama kiloluyumda daha doğrusu iriyim yani hiç spor yapmamama rağmen geniş omuzlu kalıplıyım filan neyse baktım yemek işini azalttım 1,5 ayda her akşam 1 saat yürüyerek ve de az yiyerek 87 kilodan 78'e düştüm depresyonu ilk defa fırsata çevirdim ama hala kilo veriorum şimdi yemek düzenim filan tamamen bozuldu ve artık kilo vermek istemiorum. Durumum doktorluk olabilir, korkiorum biraz

Bendede aynı durum var gibi.Yurtta köfte çıkmıştı.Yiyemedim bile.Tat almıyorum sanki,inek gibi çiğniyorum sadece...Bence 75 e düş bırak diyeti.Hatta diyetisyene git 75 e düsünce.

• quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

quote:

Ben bu ara depresyondayım o yüzden az yiyorum hatta hiç yiyemiorum malesef ama kiloluyumda daha doğrusu iriyim yani hiç spor yapmamama rağmen geniş omuzlu kalıplıyım filan neyse baktım yemek işini azalttım 1,5 ayda her akşam 1 saat yürüyerek ve de az yiyerek 87 kilodan 78'e düştüm depresyonu ilk defa fırsata çevirdim ama hala kilo veriorum şimdi yemek düzenim filan tamamen bozuldu ve artık kilo vermek istemiorum. Durumum doktorluk olabilir, korkiorum biraz

Bendede aynı durum var gibi.Yurtta köfte çıkmıştı.Yiyemedim bile.Tat almıyorum sanki,inek gibi çiğniyorum sadece...Bence 75 e düş bırak diyeti.Hatta diyetisyene git 75 e düsünce.

Öyle bi düşencem var bide aynen yemek kokusu filan nasıl midemi bulandırıyo yani açım biliorum ama sanki tıka basa yemek yemişim gibi midem bulanıo. Hani ben bi oturuşta ayıptır söylemesi 3.5 porsiyon iskender yiyodum pidesiyle şimdi 1 tane simit fazla gelio

• quote:

quote:

quote:

Öyle bi düşencem var bide aynen yemek kokusu filan nasıl midemi bulandırıyo yani açım biliorum ama sanki tıka basa yemek yemişim gibi midem bulanıo. Hani ben bi oturuşta ayıptır söylemesi 3.5 porsiyon iskender yiyodum pidesiyle şimdi 1 tane simit fazla gelio

Hocam sanki benden bahsediyormussun gibi.3 ay önce 1 öğünde 2 ekmek arası yapar yerdim.İnanır mısın 6 haftadır ağzıma ekmek sürmedim...
    Bence midemiz küçüldü .Yemek yemek için yaşamıyoruz artık ,yaşamak için yemek yiyoruz...Yani psikolojik olarakta değiştik gibi:DBence böyle.
    Birisi bu durumu aydınlatırsa eü olur::)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam sanki benden bahsediyormussun gibi.3 ay önce 1 öğünde 2 ekmek arası yapar yerdim.İnanır mısın 6 haftadır ağzıma ekmek sürmedim...
    Bence midemiz küçüldü .Yemek yemek için yaşamıyoruz artık ,yaşamak için yemek yiyoruz...Yani psikolojik olarakta değiştik gibi:DBence böyle.
    Birisi bu durumu aydınlatırsa eü olur::)

Aynen psikoloji değişti cidden yani mesela yatmadan önce bile illaki bi yemek yeme ihtiyacım oluyodu şimdi o da yok :D yani seni bilmem ama benim yaşam şeklim bile değişti ama dediğim gibi işte kilo verme işi biraz fazla abarttım sanırım toparlıyamıorum. Bünyem zayıf düşücek die korkıorum, az evvel tartıldım 77 kilo olmuşum. 34 bedene zor sığan bana 32 beden pantolon bol gelio. Hani mutluyumda ama ne biliym 1-5 ayda 10 kilo vermek sağlığa zararlı yani...
    Bide seni bilmem ama ben tıka basa yemek yemeyi özledim yav şimdi iki lokma alıyorum iştahım kesilio hemen, bu ne böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EagleTibet -- 1 Nisan 2014; 23:50:43 >

• 7.Hafta güncellemesi 1.5 kilogram:)
    Bu haftalıkta mission completed:)
  • 8.Hafta güncellemesi 2 kilogram:) Herhalde vücudun yağ yakmak istememe direncini yendim.Hemde vize haftasında:)

Vizeler bitti .1 hafta dinleneceğim.1 Haftada 3kg verme diyetini yapsam 3 kg verir miyim ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 13 Nisan 2014; 15:53:35 >
  • 87 kilo 1.76 boyum var göbeğim aldı başını gidiyor bu diyeti yapsam sadece göbek kismini eritebilir miyim diger bölgelerde sıkıntı yok karın ve göbek kısmı şişkin aşırı yağlanma var spor pek yapamıyorum aç da kesinlikle yatamiyorum uyumadan önce illaki atistiriyorum bişeyler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

87 kilo 1.76 boyum var göbeğim aldı başını gidiyor bu diyeti yapsam sadece göbek kismini eritebilir miyim diger bölgelerde sıkıntı yok karın ve göbek kısmı şişkin aşırı yağlanma var spor pek yapamıyorum aç da kesinlikle yatamiyorum uyumadan önce illaki atistiriyorum bişeyler

Eritirsin hocam ama şu klişeyi üzerinizden atmalısınız."Aç kalamam edemem şunsuz,bunsuz yapamam".Diyetin amacı zaten ac kalmak.
    3 ay önce biri bana gelip , 2 ay sonra ekmeği bırakmıs olacaksınız deseydi inanmazdım.Yapamam.Bırakamam derdim.İşte diyete başladığım zaman bütün klişelerimi geride bıraktım.Sonrası geldi zaten

Tavsiyem kendinize ve yaşam tarzınıza göre diyet/kalori listenizi yapın.Günlük 500 kalori verseniz bile haftalık 1kg vermiş olacaksınız.Ne kadar erken o kadar fazla kilo verirsiniz.Diyeti ertelerseniz ise olacağı belli 1 ay sonra 89, 2 ay sonra 91 ,5 ay sonra 100.Ertelemeyin hocam.

• quote:

quote:

87 kilo 1.76 boyum var göbeğim aldı başını gidiyor bu diyeti yapsam sadece göbek kismini eritebilir miyim diger bölgelerde sıkıntı yok karın ve göbek kısmı şişkin aşırı yağlanma var spor pek yapamıyorum aç da kesinlikle yatamiyorum uyumadan önce illaki atistiriyorum bişeyler

Eritirsin hocam ama şu klişeyi üzerinizden atmalısınız."Aç kalamam edemem şunsuz,bunsuz yapamam".Diyetin amacı zaten ac kalmak.
    3 ay önce biri bana gelip , 2 ay sonra ekmeği bırakmıs olacaksınız deseydi inanmazdım.Yapamam.Bırakamam derdim.İşte diyete başladığım zaman bütün klişelerimi geride bıraktım.Sonrası geldi zaten

Tavsiyem kendinize ve yaşam tarzınıza göre diyet/kalori listenizi yapın.Günlük 500 kalori verseniz bile haftalık 1kg vermiş olacaksınız.Ne kadar erken o kadar fazla kilo verirsiniz.Diyeti ertelerseniz ise olacağı belli 1 ay sonra 89, 2 ay sonra 91 ,5 ay sonra 100.Ertelemeyin hocam.

Sağlam bi iradem yok ne yazık ki, ne zaman diyete başlasam birkaç gün sonra bişey oluyor bırakıyorum.Sabah kahvaltı etme alışkanlığım yok öğlene kadar acıkmıyorum zaten, öğlende sağlam bi yemek yiyorum, gece yatmadan önce de illaki bişeyler atıştırıyorum.Ara öğünler de var tabi.Genelde beslenme durumum böyle.

• quote:

quote:

quote:

Sağlam bi iradem yok ne yazık ki, ne zaman diyete başlasam birkaç gün sonra bişey oluyor bırakıyorum.Sabah kahvaltı etme alışkanlığım yok öğlene kadar acıkmıyorum zaten, öğlende sağlam bi yemek yiyorum, gece yatmadan önce de illaki bişeyler atıştırıyorum.Ara öğünler de var tabi.Genelde beslenme durumum böyle.

Hayatımız, yaptığımız tercihlerin toplamıdır.Hocam ne ekiyorsan onu biçersin.Şimdiden söyleyim bu şekil devam edersen 5 ay sonra şoka uğrucaksın.Tartıda ... kg göreceksin kendini.
    Vazgeçççççççç bu sevdadan

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayatımız, yaptığımız tercihlerin toplamıdır.Hocam ne ekiyorsan onu biçersin.Şimdiden söyleyim bu şekil devam edersen 5 ay sonra şoka uğrucaksın.Tartıda ... kg göreceksin kendini.
    Vazgeçççççççç bu sevdadan

İyice tırstım bak şimdi :) Halbuki 3-4 yıl öncesine kadar zayıflıktan geberiyordum, kilo alabilmek için doktorlara gidip ilaçlar kullanırdım be ne günlerdi.Şimdi de o kiloları veremiyoruz işte.

• AshtonKutcher kullanıcısına yanıt
    Her akşam en az 40 dk yürüyorum.Bu sayede sabaha kadar vücut yağ yakıyor(inş)

konuya gitrdim direkt bunu gördüm.bu mantıkla benim gram yağım olmaması gerekli.bide sabaha kadar demişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

Her akşam en az 40 dk yürüyorum.Bu sayede sabaha kadar vücut yağ yakıyor(inş)

konuya gitrdim direkt bunu gördüm.bu mantıkla benim gram yağım olmaması gerekli.bide sabaha kadar demişsin

Aksam 6 da 300 kalori alıyorum.10-11 arası 4 km koşuyorum,3km yürüyorum+10 dk egzersiz yapıyorum.
    Böyle bir katı beslenme alışkanlığınız varsa ,veeee yazdığınız durumu yaşıyorsanız doktora görünün isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 14 Nisan 2014; 21:38:46 >
    kardeş sen kaslarını da yitiriyor olmayasın? şuraya bi görün istersen http://forum.donanimhaber.com/getQuotes_ajax.asp?rd=yes&t=47511058
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

kardeş sen kaslarını da yitiriyor olmayasın? şuraya bi görün istersen http://forum.donanimhaber.com/getQuotes_ajax.asp?rd=yes&t=47511058

Hocam 2 haftada bir diyetisyene gidiyorum.Durum onun kontrolündeNetten bir şeyler öğrenip uzman olanlara^^, ciddi şekilde fikir soracak değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 14 Nisan 2014; 23:03:55 >
  • Spor sabır işi.

Bende şuan 103 kg'yim ve 1.73 boyum var. Aynı senin gibi sağdan soldan fışkırıyor. Ama yapacak bir şey yok. Durdurmanın bir yolu yok. Yolu var aslında ama o yola gidecek zaman yok. İş,güç,hayat.. Zor, çok zor.

Allah size kolaylık ve sabır versin.
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Saolasın.Umarım bir gün sende kilolarından kurtulursun.
    Çünkü

170cm ve 100 kilo ve fazlası çok fazla .İnsanın psikolojisini bozuyor.Pantalon olmuyor.Yanlardan yağ fışkırıyor....Çok kötü anılar yaratıyor insanda.
  • ben de suan kilo vermeye ugrasıyorum fakat cevremdeki insanlar bana sen iyisin demesine rağmen boyum 1.91 kilom 93 fakat 84-85 olmak istiyorum amacım tenis için ideal bir fizik..

hedef fizik

Uzun Soluklu Kilo Verme Maceram 15.Hafta(15 haftada 21.9 kg)

bence bu diyetin bi aslı yok.hiç bi besin değeri yok.haftada 2 kilo demişsin ben gecede 4 cm inceliyorum.sonra gene şişiyorum.1 hafta boyunca hastaydım 2 kilo vermişim.doğru düzügn bişey yiyemedim.seninkide buna benziyor.amacın kilo kaybetmek değil yağ yakma olmalı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.