Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.813
Cevap
151
Favori
1.029.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Son zamanlarda Electrolux 8870'i İstanbul'da canlı mağazalardan (internetteki alışveriş sitelerinden değil) alan oldu mu? Olduysa nereden ve kaça aldı?
    Veya satıldığı yeri bilen var mı?
  • Bir elektrikli süpürge alacağız 300 tl civarı cyclonic teknolojili toz torbasız emiş gücü yüksek düşünüyoruz vatanda aşağıdaki modeller gözümüze çarptı ama kararsız kaldık lütfen tavsiyede bulunun. Annem fakir marka istiyor.

FAKIR HEROIC 2400 watt
    FAKIR POWERMAX 2200watt
    Fakir Cleano 2100watt
    ROWENTA COMPACTEO 1900watt
  • Bir fikri olan yokmu FAKIR HEROIC 2400 watt süpürgeyi alıyoruz sanırım en ufak bir bilginizde olsa yazın, http://www.vatanbilgisayar.com/ev-bakim-urunu/fakir-heroic-heroic-toz-torbasiz-supurge-(2400-watt)/productdetails.aspx?I_ID=57934
  • hayır... hepa 11- hepa12 filtrelilere bulaşmayın...
    5-6 yıldır kullandığım hepa 13 filtreli
    http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-sc-8581-torbasiz-2000w-elektrikli-supurge/productDetails.aspx?productId=evsamsc8581&categoryId=155123
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAMAN
    Arkadaşlar,
    Son zamanlarda Electrolux 8870'i İstanbul'da canlı mağazalardan (internetteki alışveriş sitelerinden değil) alan oldu mu? Olduysa nereden ve kaça aldı?

Arkadaşlar,

Cevap verecek kimse yok mu? Süpürgeleri alanlar keyfine bakıp konuya uğramaz olmuşlar galiba...
  • quote:

quote:

Arkadaşlar,

Arkadaşlar,

Cevap verecek kimse yok mu? Süpürgeleri alanlar keyfine bakıp konuya uğramaz olmuşlar galiba...

Merhaba; ben 3 elektrik süpürgesi alıp sonra geri vermiş biri olarak seçimimi Miele S 5211 den yana kullandım, içime sinen ve son derece memnun olduğum bir ürün aldığım için bunu paylaşmak istedim, önceki mesajlarımı okursanız bunu şimdi neden buraya yazma ihtiyacı duyduğumu daha net anlarsınız. Tavsiye edermiyim? Evi bekarlık yıllarımda olduğu gibi süpürgeyi test amaçlı ben süpürdüm; Müthiş bir filtrasyonu var bence, son derece sessiz , çekiş gücü bahsedilen watt canavarı 500-400 çeker denen makinelere nal toplatır, denedim, bizzat mağazada karşlaştırıp gözümle gördüm, elimle kontrol ettim. Hareket kabiliyeti kesinlikle hesaplanarak dizayn edilmiş ne konumda olursa olsun çekince her türlü açıdan rahatlıkla dönüp peşinizden rahatça geliyor. Süpürge başlığı son derece ergonomik ve hareketlerinize göre doğru tepki verdiği için kolunuzu yormuyor, malzeme kalitesi, detay işçiliği gayet üst düzey. Hepa filtre isterseniz 70 TL ye satılıyor ve 4.5 litrelik 5 li paket toz torba seti 26 TL. Henüz çok yeni bendeki süpürge ancak ilerleyen zamanda nasıl olur tahmin etmek çok zor değil bana kalırsa kalite Mercedes Bmw gibi yıllarca kullansanızda 2 yıldır falan kullanılmış gibi durmayı başarıyor. Reklam gibi oldu biliyorum, kullanıcı olarak kıyaslama yapmış ve piyasada neredeyse bakmadığı süpürge kalmamış bir kişi olarak bırakında memnun kaldığım ürünün reklemını yapıym. Eksi bir durumu olursa ilerleyen zamanda yazacağıma emin olun,memnun olduğumdan çok daha ayrıntılısını yazarım memnuniyetsizliğimde, hiç şüpheniz olmasın.

ŞAMAN isimli üyemizin sorusuna cevap: En son Viaport Electroworld de almak için gidip baktım 8870 e ve görevli bayanla beraber 9170 ile karşılaştırdık çekim gücü için 9170 açık ara galip gelince vazgeçtim almaktan. Siz bence o mağazaya bir bakın orada stok kaldıysa vardır.

Hiçbir Süpürge satan firmanın temsilcisi vb menfaati için yazan çizen bir insan değilim, Reklamın en güzelini kullanıcısı yapar derler İYİ yada KÖTÜ ben bu duruma inanıyorum ve o kadar gezip süpürge araştırması yapışımın sonucunu burada paylaşmak istedim hepsi bu, saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: maximillano1

150 lira civarı hepa filtreli ve sulu makine arıyorum. Önerisi olan arkadaş var mı*

190 tl civarına pazarlık yaparsanız Arnica Bora alabilirsiniz, bütçeniz için bence en iyi seçim olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeuski
    quote:

quote:

Arkadaşlar,

Arkadaşlar,

Merhaba; ben 3 elektrik süpürgesi alıp sonra geri vermiş biri olarak seçimimi Miele S 5211 den yana kullandım, içime sinen ve son derece memnun olduğum bir ürün aldığım için bunu paylaşmak istedim, önceki mesajlarımı okursanız bunu şimdi neden buraya yazma ihtiyacı duyduğumu daha net anlarsınız. Tavsiye edermiyim? Evi bekarlık yıllarımda olduğu gibi süpürgeyi test amaçlı ben süpürdüm; Müthiş bir filtrasyonu var bence, son derece sessiz , çekiş gücü bahsedilen watt canavarı 500-400 çeker denen makinelere nal toplatır, denedim, bizzat mağazada karşlaştırıp gözümle gördüm, elimle kontrol ettim. Hareket kabiliyeti kesinlikle hesaplanarak dizayn edilmiş ne konumda olursa olsun çekince her türlü açıdan rahatlıkla dönüp peşinizden rahatça geliyor. Süpürge başlığı son derece ergonomik ve hareketlerinize göre doğru tepki verdiği için kolunuzu yormuyor, malzeme kalitesi, detay işçiliği gayet üst düzey. Hepa filtre isterseniz 70 TL ye satılıyor ve 4.5 litrelik 5 li paket toz torba seti 26 TL. Henüz çok yeni bendeki süpürge ancak ilerleyen zamanda nasıl olur tahmin etmek çok zor değil bana kalırsa kalite Mercedes Bmw gibi yıllarca kullansanızda 2 yıldır falan kullanılmış gibi durmayı başarıyor. Reklam gibi oldu biliyorum, kullanıcı olarak kıyaslama yapmış ve piyasada neredeyse bakmadığı süpürge kalmamış bir kişi olarak bırakında memnun kaldığım ürünün reklemını yapıym. Eksi bir durumu olursa ilerleyen zamanda yazacağıma emin olun,memnun olduğumdan çok daha ayrıntılısını yazarım memnuniyetsizliğimde, hiç şüpheniz olmasın.
    ŞAMAN isimli üyemizin sorusuna cevap: En son Viaport Electroworld de almak için gidip baktım 8870 e ve görevli bayanla beraber 9170 ile karşılaştırdık çekim gücü için 9170 açık ara galip gelince vazgeçtim almaktan. Siz bence o mağazaya bir bakın orada stok kaldıysa vardır.
    Hiçbir Süpürge satan firmanın temsilcisi vb menfaati için yazan çizen bir insan değilim, Reklamın en güzelini kullanıcısı yapar derler İYİ yada KÖTÜ ben bu duruma inanıyorum ve o kadar gezip süpürge araştırması yapışımın sonucunu burada paylaşmak istedim hepsi bu, saygılar...

Bilgiler için teşekkür ederim zeuski.

Miele'yle ilgili güzel şeyler yazmışsın. Miele'nin gerçekten çok üst düzey ürünler yapan bir firma olduğunu, konuyla ilgili herkes bilir zaten. Malzeme ve işçilik kalitesi, kalite kontrol anlayışı gerçekten üst düzeydedir. Örneğin, kalite kontrol sürecinin bir parçası olarak, ürettiği fırının kapağını 60000 defa açıp kapatarak kapağın çalışma performansını test eden bir firmadır Miele.

Fakaaattt;

Miele ürünlerinin gerek edinim maliyetleri gerekse sarf malzemelerinin fiyatları nedeniyle, (ben de dahil) pek çok kişi bu ürünleri takdir etmenin ötesine gidemez.

"Miele benim ne haddime" deyip, Viaport Electroworld'de Electrolux 8870 var mı yok mu, benim bunu kontrol etmem gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAMAN -- 30 Ocak 2012; 13:26:14 >

• Evde daha önce Roventa R2 torbasız elektrik süpürgesi almıştık yılını tamamlamadan sorunlar yaşadık, evde emekli olarak hayatını sürdürüyor. Fakir 9000 serisi halı yıkama makinesini elektrikli süpürge niyetine kullanıyoruz. Şu an amacım günü kurtarmak için değilde alıp bir daha bu sorunu düşünmeyeceğim bir model almak istiyorum. Alerji sorunumuz var. Öyle aman aman da bir bütçe ayırmam zor. Malzeme kalitesi sağlam model tavsiyelerine ihtiyacım var. Şimdiden yardımcı olacak arkadaş(lar)a teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srabonn

Bir fikri olan yokmu FAKIR HEROIC 2400 watt süpürgeyi alıyoruz sanırım en ufak bir bilginizde olsa yazın, http://www.vatanbilgisayar.com/ev-bakim-urunu/fakir-heroic-heroic-toz-torbasiz-supurge-(2400-watt)/productdetails.aspx?I_ID=57934

fakirden uzak dur oyuncak gibi makina başın agırır roventayı terçih edebilirsin ama yapıldıgı yere bak orjinali almandır şimdilerde çinde üretiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Odyseuss

Evde daha önce Roventa R2 torbasız elektrik süpürgesi almıştık yılını tamamlamadan sorunlar yaşadık, evde emekli olarak hayatını sürdürüyor. Fakir 9000 serisi halı yıkama makinesini elektrikli süpürge niyetine kullanıyoruz. Şu an amacım günü kurtarmak için değilde alıp bir daha bu sorunu düşünmeyeceğim bir model almak istiyorum. Alerji sorunumuz var. Öyle aman aman da bir bütçe ayırmam zor. Malzeme kalitesi sağlam model tavsiyelerine ihtiyacım var. Şimdiden yardımcı olacak arkadaş(lar)a teşekkürler.

allerji işin içine girerse FİLTER QUENN sitesini iyi incele ondan sonra alacagın makinaya karar ver suludan uzak dur makinada en önemli şey filitredir dikkat et yıkanan filitre temizlenmez hepa filitre en iyisidir onuda kirlendiginde degiştirmek şartıyla kolay gelsin

• quote:

Evde daha önce Roventa R2 torbasız elektrik süpürgesi almıştık yılını tamamlamadan sorunlar yaşadık, evde emekli olarak hayatını sürdürüyor. Fakir 9000 serisi halı yıkama makinesini elektrikli süpürge niyetine kullanıyoruz. Şu an amacım günü kurtarmak için değilde alıp bir daha bu sorunu düşünmeyeceğim bir model almak istiyorum. Alerji sorunumuz var. Öyle aman aman da bir bütçe ayırmam zor. Malzeme kalitesi sağlam model tavsiyelerine ihtiyacım var. Şimdiden yardımcı olacak arkadaş(lar)a teşekkürler.

hepa 11- hepa12 filtrelilere bulaşmayın...
    5-6 yıldır kullandığım hepa 13 filtreli
    http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-sc-8581-torbasiz-2000w-elektrikli-supurge/productDetails.aspx?productId=evsamsc8581&categoryId=155123
    http://www.hepsiburada.com/Liste/lg-2000-watt-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-vkc-701htu/productDetails.aspx?productId=evlgvkc701htu&categoryId=155123

• Bende bu filtre işini soracaktım.Torbalı kuru süpürge almayı düşünüyorum Philips'e baktım HEPA 12 ve 13'lü makineler var.Hangisini tercih etmem gerekir?

Philips FC-8130 (Sitesinde filtre kodunu belirtmemiş)
    Philips FC-8915 (Hepa 12)
    Philips FC-9071 (Hepa 13)
    Philips FC-9302 (Hepa 13)
    Philips FC-9170 (Hepa 13)
    Philips FC-9310 (Hepa 13)
  • quote:

Bu fiyat ve sarf malzemeleri konusunda biraz daha bilgi sahibi olmanız için araştırmanızı öneririm, ayrıca miele s5211 modelini 500 Tl ye alabilirsiniz. z8870 F/P oranıylada fiyatının en az 650 TL oluşuylada Miele S5211 in gerisinde kalır bence, bu arada Fiyat konusunda yanıldığınızı düşündüğüm için cevap yazdım yoksa asla alacağınız ürüne karışmam. Umarım sağlam ve sorunsuz bir süpürge alır yıllar boyu memnuniyetle kullanırsınız, saygılar...

• Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkürler. Arayışa devam, bu arada Nilfisk Compact C230 Anti-Alerjik 1600 Watt Elektrikli Süpürge bu model hakkında düşünceleriniz nedir?
  • quote:

quote:

Bu fiyat ve sarf malzemeleri konusunda biraz daha bilgi sahibi olmanız için araştırmanızı öneririm, ayrıca miele s5211 modelini 500 Tl ye alabilirsiniz. z8870 F/P oranıylada fiyatının en az 650 TL oluşuylada Miele S5211 in gerisinde kalır bence, bu arada Fiyat konusunda yanıldığınızı düşündüğüm için cevap yazdım yoksa asla alacağınız ürüne karışmam. Umarım sağlam ve sorunsuz bir süpürge alır yıllar boyu memnuniyetle kullanırsınız, saygılar...

@zeuski ,

Mielle S5211 de hepa filtre yok galiba, göremedim özelliklerinde. Bu marka ve model hakkında hep olumlu şeyler yazmışlar.

• quote:

quote:

quote:

@zeuski ,

Mielle S5211 de hepa filtre yok galiba, göremedim özelliklerinde. Bu marka ve model hakkında hep olumlu şeyler yazmışlar.

Gerek son motordan hava çıkış kısmında gerekse makinenin diğer bileşenlerinin tamamı sızdırmazlığı Hepa sertifikalıdır yazıyor. Ayrıca 75 TL verip Hepa 14 filtresini aldığınızda medic- air yada Cat-dog diye satılan modellerden hiç farkı kalmıyor. Bu filtre kötü koku partiküllerini bile hapsetme özelliğinesahip. 5211 de Hepa filtre var ama hepa 14 değil, alerji durumu olan evler için 75 TL ye satılıyor Hepa 14 olan filtre ve ödül kazanmış sızdırmazlığı ve kalite standartları ile. içiniz rahat olsun olmasa ben almazdım zaten,yinede gidin bakın okuyun araştırın doğru söyleyip söylemediğimi kendiniz teyit edin, saygılar...

• quote:

quote:

quote:

quote:

@zeuski ,

Gerek son motordan hava çıkış kısmında gerekse makinenin diğer bileşenlerinin tamamı sızdırmazlığı Hepa sertifikalıdır yazıyor. Ayrıca 75 TL verip Hepa 14 filtresini aldığınızda medic- air yada Cat-dog diye satılan modellerden hiç farkı kalmıyor. Bu filtre kötü koku partiküllerini bile hapsetme özelliğinesahip. 5211 de Hepa filtre var ama hepa 14 değil, alerji durumu olan evler için 75 TL ye satılıyor Hepa 14 olan filtre ve ödül kazanmış sızdırmazlığı ve kalite standartları ile. içiniz rahat olsun olmasa ben almazdım zaten,yinede gidin bakın okuyun araştırın doğru söyleyip söylemediğimi kendiniz teyit edin, saygılar...

Şimdi sıra uygun fiyatlı s5211 arama da :) Biraz sıcak fırsatları kovalayalım.

• Aradığınız Miele S 5211 modeli için spunbond ve meltblown kombinasyonundan oluşan çok katlı nonwoven toz torbasının farklı satış seçeneklerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.supurgemarket.com/advanced_search_result.php?keywords=FJM&manufacturers_id=29
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.