Şimdi Ara

Uzun (Şehirlerarası) Yolda, Nerelerde Duruyorsunuz, Neler Yiyorsunuz? (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
50
Favori
54.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bir kere amcamın önerisiyle kamyoncular derneğine girmiştim yemekleri hem ucuz hem lezzetliydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: timsahhh

merhaba arkadaşlar

cuma gecesi Bursadan Alanya ya tatil yolculuğuna çıkacağım.

güzergah inegöl bilecik bozüyük afyon ısparta antalya alanya şeklinde olacak.

varmı önerisi olan.. yol üstü lezzet durakları falan.

afyonda meşhur sucuk dönerci varmış. gamze döner diye . dönüşte oraya uğrayalım diyorum.
    Boyüzüyük - Köfteci Yusuf
    Afyon - Gamze Döner (döner için) , Aftat (Tatlı için)
    Afium içerisinde Mado (değişik kahvaltı alternatifleri oluyor)
    diğer tesisleri pek önermem.
    Afyon - Antalya kavşağındaki Varan Tesisleri kapanmış malesef. Ben orayı çok seviyordum. Tenha oluyordu.

İyi yolculuklar.
  • Selamlar herkese.
    Kısmetse arefe günü yola çıkacağım. Ankara-Bodrum arası için tavsiyeleriniz nedir?
    Afyon'da Mado'da kahvaltı yaparız sanıyorum kursattokko1907 'un önerisiyle.
    Afyondan sonra başka alternatifleriniz nereler var?

Herkese iyi yolculuklar şimdiden.
  • timsahhh kullanıcısına yanıt
    hocam bozüyük köfteci yusufta hamburger yapıyorlar. + patates+ içecek menü şeklinde. çok doyurucu ve çok lezzetli. ama bursa ya doğru gelirken olan yerde yedim, karşı şeritteki şubede var mı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimy34

Selamlar herkese.
    Kısmetse arefe günü yola çıkacağım. Ankara-Bodrum arası için tavsiyeleriniz nedir?
    Afyon'da Mado'da kahvaltı yaparız sanıyorum kursattokko1907 'un önerisiyle.
    Afyondan sonra başka alternatifleriniz nereler var?

Herkese iyi yolculuklar şimdiden.
    Mado. Bildiğiniz Mado. İçerisinde güzel alternatifler var. Omlet, Menemen Su Böreği, Klasik Kahvaltı, Simit Kahvaltı vs. Tatlılar da güzel..

Eğer Bodrum'a Denizli üzerinden gidecekseniz Tavas ilçesinde Pideci var meşhur. Mutlaka uğrayın.

İzmir üzerinden gidecekseniz Otobandan çıktıktan sonra çöp şiş yapan yerler var oralara dadanın derim.

Çok özledim o güzergahı inşallah Kurban bayramında gideceğim.

Şimdilik Ankara taraflarındayız :)

İyi yolculuklar.

• bericdondarrion kullanıcısına yanıt
    karşı şubede hamburger ve çoğu çeşit yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursattokko1907

Mado. Bildiğiniz Mado. İçerisinde güzel alternatifler var. Omlet, Menemen Su Böreği, Klasik Kahvaltı, Simit Kahvaltı vs. Tatlılar da güzel..

Eğer Bodrum'a Denizli üzerinden gidecekseniz Tavas ilçesinde Pideci var meşhur. Mutlaka uğrayın.

İzmir üzerinden gidecekseniz Otobandan çıktıktan sonra çöp şiş yapan yerler var oralara dadanın derim.

Çok özledim o güzergahı inşallah Kurban bayramında gideceğim.

Şimdilik Ankara taraflarındayız :)

İyi yolculuklar.

Alıntıları Göster
    İkbal'da yaparız hep kahvaltıyı bu sefer Mado'yu deniyeyim. Ankara'da gittim çok kere kahvaltı vs. için ama uzun yolda değişik olabilir
    Denizli üzerinden gideceğim evet. İnternetten bakayim acaba neymiş bu pidecinin adı.

Size de iyi yolculuklar şimdiden, iyi tatiller

• 13 Haziran Çarşamba günü akşam saat 18:30 ile 19:00 arası İstanbul Bağcılar'dan Konya'ya yola çıkacağım inşallah. Yani iftardan önce. 3. boğaz köprüsü yolundan giderek Kurtköy'ün oraya çıkacağım. Bana iftar yapabileceğim iyi bir yer söyleyebilir misiniz. Ailecek yapılacak iftar. 4 kişiyiz.

Aklımda Mehmetçik vakfı var. Orası olmazsa ilerilerde bir yerler olabilir. Gebze'den E-5 yoluna çıkılacak.
  • topaz42 kullanıcısına yanıt
    İzmit’e gelmeden “pause” buraya kadar gidebilirseniz iyi bir seçenek..

• quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

13 Haziran Çarşamba günü akşam saat 18:30 ile 19:00 arası İstanbul Bağcılar'dan Konya'ya yola çıkacağım inşallah. Yani iftardan önce. 3. boğaz köprüsü yolundan giderek Kurtköy'ün oraya çıkacağım. Bana iftar yapabileceğim iyi bir yer söyleyebilir misiniz. Ailecek yapılacak iftar. 4 kişiyiz.

Aklımda Mehmetçik vakfı var. Orası olmazsa ilerilerde bir yerler olabilir. Gebze'den E-5 yoluna çıkılacak.
    Yetişebileceğinizi bilsem Bolu'da durun diyeceğim ama o trafik düşünüldüğünde İftarda Kurtköy de ancak olursunuz gibi gözüküyor :) Mehmetçik vakfı ya da Pause iyi olabilir. Yolda geçiştirip belki Bolu ya da Sapanca da vs de yemek yiyebilirsiniz. hem iftar telaşesi de bir miktar azalmış olur ..

• kamyoncular tırcılar nerde duruyorsa bizde orda duralım onların yemek yediği yerler güzel oluyor genelde ..
  • Yoldaki basit ihtiyaclarim icin Migros olan PO lar da duruyorum. Diger benzinliklerdeki gibi fahis fiyat yok cesitlilik de çok. Bu olayi diger istasyonlar da baska marketlerle yapmalilar.

• Shell de dururum sandviç kola çay kahve herşey var kenara çekip mis gibi takılıyorum. Yalnızlık güzel ya

• quote:

Orijinalden alıntı: kursattokko1907

Yetişebileceğinizi bilsem Bolu'da durun diyeceğim ama o trafik düşünüldüğünde İftarda Kurtköy de ancak olursunuz gibi gözüküyor :) Mehmetçik vakfı ya da Pause iyi olabilir. Yolda geçiştirip belki Bolu ya da Sapanca da vs de yemek yiyebilirsiniz. hem iftar telaşesi de bir miktar azalmış olur ..

Alıntıları Göster
    Doğru söylüyorsunuz. Bolu'ya yetişemem. Trafik olacağı kesin. 3. köprü yolundan gitsem bile Kurtköy'de sıkışık trafiğe dahil olacağım kesin. Ya Mehmetçik Vakfında yiyecek. Onda da yer bulursak. Ya da Çayırova ile Gebze arasındaki tesiste duracağız.

• Arkadaşlar Ankara - Kemer arası nasıl bir güzergah izlemeliyim, nerelere uğramalıyım, neler yemeliyim? Yol ustası arkadaşlardan yardım istiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebtom

Arkadaşlar Ankara - Kemer arası nasıl bir güzergah izlemeliyim, nerelere uğramalıyım, neler yemeliyim? Yol ustası arkadaşlardan yardım istiyorum :)
    Ben de kısmetse bayramdan sonraki hafta aynı istikamette seyahat edeceğim, güzergah olarak afyon-burdur üzerinden gideceğim ama nerelere uğranır, ne yenir ne içilir bilmiyorum. Bakalım ne cevaplar gelecek. Acemilik, küçük çocuk, sıcak gibi şartları düşününce sık mola vereceğiz gibi görünüyor.
  • sebtom kullanıcısına yanıt
    afyonda kahvaltı için özdilek
    yemek içinse afium avm kenarında bulunan çiçek ızgarayı tavsiye ederim.
  • topaz42 kullanıcısına yanıt
    osmangazi bursa eskişehir istikameti daha yakınyemeği bozüyükte yersin

• Ankara - Gaziantep arası otobandan gideceğim, Adana'dan geçerken kebap yemek istiyorum. Adana'da otobana yakın önereceğiniz kebapçı var mı?
  • Adana otobandan şehrin merkezine inmeniz çok sürmez. en en en fazla 1 saat ekstranızı alır. Adana'nın içine girmek dururken hiç yol üstü yerlerde kendinizi avutmayın derim. :)
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.