Şimdi Ara

Uzun bir aradan sonra geri dönüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar diablo 3 vardı bende ara vermek zorunda kalmıştım şimdi geri döndüm Ros ek paketini falan aldım Yeni class falan gelmiş (baya dayanıklı sanırım) şimdi biraz yardıma ihtiyacım var

1-ben ilk çıktığı zaman tüm classların 60 a kastım (crusader yoktu o zaman) sonra direk hardcore oynamaya başladım daha zevkli diye şimdi crusaderla direk hc başlasam sizce sorun olur mu ?

2-paragon olayı gelmiş ben biraz araştırdım ne olduğunu öğrendim ama crusader için statları nasıl vereyim bilmiyorum sizce ?

3-bide oyuna pet gelmiş bi vasfı varmı bu petlerin yoksa görünüş amaçlı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BounPolitika -- 8 Mart 2017; 0:6:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olmaz ama HC de adam bulmak daha zor.

Herhangi bir buildin sayfasına girdiğinde neye vermen gerektiği yazıyor zaten. Resetleyebildiğin için sorun olmaz deneme yanılma da yapabilirsin.

Petler altınları topluyor onun dışında tamamen görünüşü amaçlı. Petten pete değişmiyor yani.
  • tavsıyem sıze eger uzun soluklu oynamak ıstıyorsanız

Crusader dısında bır karakter secın
    cıktıgında berı ölü bir karakter

tabıı solo oynuyorsanız farklı

4 kısı Barbar MOnk witCH doctor wiz var

ayrıca sezon oynayın her sezon gorevını yapınca
    sonunda 1 stash tab ve extra ıvır zıvır hedıyse var
  • Bende uzun süredir ara vermiş biri olarak sormak istiyorum.

Ara ara her girdiğimde farklı bir sezon gelmiş oluyor ve bana yeni karakter açma imkanı sunuyor. Ben de her defasında o ekranı geçip kendi karakterimle oyuna devam ediyordum.

1- Yeni sezon geldiğinde yeni karakter açmanın bir avantajı mı var ?
    2- Mevcut karakterimizle bu avantajı yakalama imkanımız var mı ?
    3- her sezon setler falan değişiyor mu ? Bu sezonların olmasının amacı nedir, ne değişiklikle oluyor :)

Valla bir diablo oynicaz, oyunu her açışımda 40 soru geliyor aklıma, oynamaktan vazgeçiyorum :) Oyunu takip etmek gerekiyor devamlı
  • 1- Sezonda kozmetik itemleri vs düşürme şansın mevcut bu itemleri normal karakterlerine aktarabiliyorsun sezon sonunda
    2- Sezona sıfırdan başlıyorsun sadece dediğim gibi bitişte itemlerini aktarman mümküm
    3- Prim. Ancientler var sezonda oda 2 sezonda 1 tane anca düşer şanslıysan Amaç rank oluşturup insanları tekrardan oyuna bağlamak fakat zaten kaybedecekleri kadar kaybettiler. Necro yamasında 1 ay falan oynamayı düşünüyorum bende :D
  • O zaman necro yamasını bekleyip necro hero ile sezona başlamak daha mantıklı olacaktır benim için :) 1 ay takılim o halde :)

Sezon sonu dediğiniz nasıl oluyor ? O kısmını anlayamadım. Bir de rebirth diye birşey var.
  • borealatis kullanıcısına yanıt
    Sezon bittiğinde karakter Seasonal'dan Normale döner onu rebirthleyip itemlerine normal bir karakterine aktarman mümkün :)
  • Şimdi anlamışmıyım bakalım :)

Benim şuanda 6 tane daha önce oynamış olduğum herolar var. Oyunu açıyorum bakıyorum sezon 10 falan gelmiş. Bende yeni sezonun nimetlerinden yararlanmak istiyorum diyip yeni bir hero oluşturup başlıyorum oynamaya. Diabloyu kestik falan geldik lvl 70 e. Şimdi bu sezon bittiğinde ( biz mi bitiriyoruz, onlar mı :) ) düşürdüğüm itemleri daha önce oynadığım herolara aktarabiliyor muyum ? Ve ya daha önce oynamış olduğum herolarla yeni sezonu oynayıp itemleri sezon sonu aktarabiliyor muyum. Yeni sezona başlayınca sandık falan dahil herşey mi sıfırlanıyor ? Aklımda deli sorular :)
    Diablo 2 de herşey çok kolaydı

Var mı bu sezon sistemini iyiden iyiye anlatan rehber kılavuz bişi, kimseyi yormayalım, okuyalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 26 Mayıs 2017; 11:27:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • borealatis kullanıcısına yanıt
    Sezonun mantığı sıfırdan başlamak, her şey sıfırdan başlarsın. 3 ay sezon devam eder bitişinde karakterin normal mod'a döner.
    Yeni sezon da tekrardan sıfırdan başlarsın. Olay bu.
    Eski karakterinle devam edersin de paragon ile itemlerin normal mod a kalır. Onun için salla onu.
    -------
    Eğer achie yaparsan extra sana bir adet banka slotu veriyor, o da çok ahım şahım değil yeni karakter aç alt karaktere transfer et, alsan nolur almasan nolur saçma bir durum kısaca
    kozmetik şeyler var bazıları drop vs. onlara da youtube dan bak.
    Sezon oynamanın en kritik noktası şu; normal modda başlayan birisinin paragonu çok düşük olduğu için seni aralarına almazlar yada millet uçup gittiği için onlara hiç yetişemicem psikolojisi olur oyuncuda onu engelleyen sistem sezondur. gerisi teferruat.
    -------
    dipnot: item dizmesi aşırı kolay, bir grift sonunda yağmur gibi item yağıyor, oyunun tek amacı şuan primal düşürmek, ladder kasmak. başka bir cacık yok.
    2. dipnot: 6-7 tane felan primal düşürdüm. aşırı düşükte değil, tek sorun istediklerim düşmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 27 Mayıs 2017; 8:44:4 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.