Şimdi Ara

Üzerinde hiçbir giriş bulunmayan Meizu Zero tanıtıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda güzel bir gelişme. Diğer üreticilerden de buna benzer bir hamle bekliyorum. Hem su geçirmezlik için gereksiz masraftan kurtulmuş olunacak hem de telefon donanımsal açıdan (batarya, çipset, yeni teknolojiler) daha geniş alana sahip olacak. Ama kablosuz donanımların gelişmesi ve daha pil dostu daha güçlü bağlantılara sahip olması gerek. Bunun için en az iki yıl gerekli.

• Hiçbir delik bulunmuyor yazılmış ama hoparlör deliği var sanırım ?

• Data girişinin olmayışı çok ciddi sıkıntı yaratacaktır.

• eSIM teknolojiisi Türkiye'de aktif mi? Bizim operatörler SIM Kart'tan para almayı da sevdiği için eSIM pek hoşlarına gitmeyecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CWaRRioR kullanıcısına yanıt
    Neden? Wifi 5GHZ üzerinden yüksek hızlı veri transferi yapabilirsin, ayrıca bir çok syncronize yazılımı google, yandex, zaten veriyi otomatik cloud ve bilgisayarına aktaracaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: halfone

Neden? Wifi 5GHZ üzerinden yüksek hızlı veri transferi yapabilirsin, ayrıca bir çok syncronize yazılımı google, yandex, zaten veriyi otomatik cloud ve bilgisayarına aktaracaktır.
    telefona servis nasıl verilecek ? belki usbden bağlanıp telefonu kurtarabilecekken, kullanıcı hiçbir şekilde müdahale edemeyecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: halfone

Adb bağlantısı, custom recovery vs sıkıntı yaratacaktır diye düşünüyorum. Bir şekilde telefon rootlansa bile sıkıntı durumunda çaresiz kalınabilir. Ayrıca Type C'nin imkan verdiği hiçbir bağlantı çeşidini de kullanamıyor olacaksınız. Hdmi, harici cihaz bağlantısı vs.

AC wireless ağlarının performansı da her ne kadar artmış olsa da parazit, çekim gücü, bağlı cihaz sayısı gibi etkenlere maruz kalmaya devam edecek ve asla bir USB 3.1 performansını yakalamayacaktır. Full backup alırken 128GB/512GB kapasitelerinin de standartlaşmaya başladığı şu dönemde tercihim Type C olurdu.

• Haklısınız fakat haberde kullanılan giriş kelimesi input'tan ziyade socket kelimesinin karşılığı sanırım.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Kaygılandığınız şeyin cevabı haberde var. Tuşlarla ilgili fonksiyonların dokunmatik ekranla ilgisi yok.
    "Ses açma/kapama ve güç tuşlarını ise HTC U12+ modelinde gördüğümüz gibi cihazın yan çerçevesinde bulunan basınç algılamalı sistem yardımıyla kullanabiliyorsunuz."

• Dedi fakir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaylandIZMIR

Dedi fakir.
    Milyar dolarlarım olsa almam. Cebim fakir olabilir ama aklım fakir değil

• Teoride iyi güzel yeni teknoloji falan filan da pratikte pek bir güzelliği kalmıyor

• USB baglantisi icin Mac'lerdeki eski manyetik baglantili soketler gibi bir sey yapsalardi alinirdi. USB baglantisi olmadan kablosuzdan nasil yedek alacagiz?

• Bunun nedeni telko şirketleri değil tam tersi. btk

• CharlieSelim kullanıcısına yanıt
    yazı da giriş demiş çıkış dememiş.

• Tek giriş kalmıştı kablosuz şarj ile o da gitti zaten. Kablosuz şarj yaygınlaşınca olacak olanı şimdiden yapmışlar.

• Bu telefon olsa olsa ofis telefonu olur. Her gittiğin yerde telefonu kablosuz olarak şarj edeceğin bir şeye ihtiyacın olacak. Ya acil bir şey olursa sarj biterse. Güzel ama pratik değil.

• deneysel bir model pek tabi ama yakin gelecekte butun telefonlarin evrilecegi cizgi budur bence. monolith tasarim. standartlar saglandikdan sonra herseyin kablosuz olmamasi icin hic bir neden yok, pek cok avantaj var.

• Ben beğendim gayet güzel olmuş. Böyle farklı hamleler görmek mutlu ediyor

• Bunun için teknoloji henüz yetersiz ama ebılı bunu yapıp ilk ben yaptım, devrim diye çığırmaması için piyasaya sürmüşler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.