Şimdi Ara

Üzerinde hiçbir giriş bulunmayan Meizu Zero tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meizu bugün yaptığı lansmanla birlikte oldukça ilginç bir akıllı telefon tanıttı. Meizu Zero adını alan modelin üzerinde hiçbir delik bulunmuyor. Cihazın fiziksel tuşları ve şarj girişi bile yok.

Kablosuz şarj cihazı ile geliyor

Bir akıllı telefon üzerinde aklınıza gelebilecek, USB girişi, ses açma/kapama ve güç tuşu hatta SIM kart girişi bile Meizu Zero'da bulunmuyor. Kutu içerisinde gelen 18W kablosuz şarj cihazıyla telefonu şarj edebileceksiniz. Ses açma/kapama ve güç tuşlarını ise HTC U12+ modelinde gördüğümüz gibi cihazın yan çerçevesinde bulunan basınç algılamalı sistem yardımıyla kullanabiliyorsunuz. eSIM teknolojisi de cihazın SIM kart yuvasız olmasını sağlıyor.

Ayrıca Bkz.Xiaomi’nin patronu katlanabilir telefonu sergiledi

Meizu Zero üzerinde hiçbir deliğin bulunmaması su geçirmezlik konusunda da yardım ediyor. IP68 sertifikası alan model, diğer akıllı telefonlara kıyasla su ve toza karşı daha dayanıklı olacaktır.

Meizu Zero özellikleri

Deliksiz tasarımı bir kenara bırakırsak cihazın diğer özellikleri; ekrandan parmak izi okuma, 5.99 inç boyutunda AMOLED ekran, Snapdragon 845 işlemci, 12 MP Sony IMX380 + 20MP Sony IMX350 çift kamera paketi olarak gözüküyor. RAM, depolama ve batarya hakkında bir bilgi ise şu an için bilinmiyor. Son olarak cihazın siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğine sahip olduğunu belirtelim.

• Benim için çekici değil, aksine itici olmuş. Düğmesiz telefondan nefret eden biri olarak zaten, yeşil arama tuşu, kırmızı kapatma tuşu kalktığından beri telefonlara ayarım. Samsung wave vardı bir zamanlar. Gerek malzeme kalitesi, gerek o tuşların varlığıyla çok güzel bir telefondu. Neyse, şimdi buna bakıyorum da, hiç ama hiç güzel değil. Telefonda düğme olacak, direksiyon da da olacak. Vw yıllarca koymadı direksiyona düğme. Dur ya, ben ne diyorum, konu dağıldı. Neyse güzel değil.
  • Sesi nerden cikiyor sormasi ayip !!

• Yakın gelecekte Apple, Samsung ve LG'nin işi çok zor. Huawei, Xiaomi, Meizu ve Oppo-Vivo-OnePlus grubuyla nasıl baş edecekler merak ediyorum.

• güzel değil malesef. misal diyelim telefon düştü ekranı çatladı dokunmatiği bozuldu. telefona hiçbir şekilde erişim sağlayamayız.

• Ses açma kapama yok denince aklıma şuan koleksiyonumdaki nokia 6500C geldi hemen. Bence benim telefonum daha zarif görünüyor akılsız da olsa.

• dokunmatik ekran bir giriştir ! :)
    bakınız input ! :D

• İlla bluetooh kulaklık kullanacaksın o zaman. Kablosuz şarj özelliği olan power bankta var artık. Delik yoktur ama hoparlör için bir bölüm vardır herhalde

• LG mi kaldı hacı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Deneysel bir çalışma olmuş

• Delikanlı telefonu olmuş.

• hardtracker H kullanıcısına yanıt
    Ekrandan...

• Ayrıca ses nereden girecek?

• hardtracker H kullanıcısına yanıt
    Sony nin high end tv lerinde de bulunuyor, ekrandan ses verme teknolojisi

• Güzel bir telefon olmuş.

• Burkiling kullanıcısına yanıt
    link gonderebilir misiniz, merak ettim camdan nasil ses cikiyormus.

• goktug 14 kullanıcısına yanıt
    ci 8 çıkıyot az kaldı :)

• Hicks kullanıcısına yanıt
    ekrandan.

• Herşey iyi güzel ama veri aktarımı için bilgisayara nasıl bağlayacağız? Onu da kablosuz olarak mı bağlamak zorunda kalacağız?

• Apple bunu beğendi
  • Olmus bu telefon
    Diger firmalara ornek olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.