Şimdi Ara

Uzaynet Ping Süresi - Pişmanlık .. O kadar pişmanım ki aldığıma !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hiçbir şey demeye gerek yok. sadece aşağıdaki resimler dahi anlatıyor olayı...
    Ping süresi 600ms üzerinde. Ne oyun oynayabiliyorsun ne de keyifle internette dolaşabiliyorsun.
    30 mbit hız var ama ping falan hikaye. Playstation var evde oyunu indir evet güzel ama oynayama...
    bu nedir bu nasıl düzelir, yokmu bunun bir formülü, varsa söyleyin ben de yapayım, keşke alsaydım turkcellden box kutu..
    Bilgisayarı telefondan internete bağlamaya başladım artık, download edeceğim zaman uyduya geçiyorum...

Uzaynet Ping Süresi - Pişmanlık .. O kadar pişmanım ki aldığıma !!

• uzaynet zaten dusuk ping suresi vaat etmiyor diye biliyorum .Galiba alirken bilmiyordunuz .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumu zaplamadınız sanırım, gerçi ben uzaynetin sitesinde de yazıyor diye hatırlıyorum. Ping 600+ms dir uzaynette.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adı üstünde uzay hocam ne bekliyordunuz ki ftth ping süresi falan mı istiyordunuz? uydudan oyun oynanmaz
  • uydu 36000km uzakta gidiş dönüş süresi zaten 300ms.bu daha analog sinyal için, sayısal paketler 500 ms den aşağı olmaz,o da en iyi ihtimal.yanlış bir seçim olmuş keşke superbox alsaydın. hem daha ucuz hemde karasal olduğu için pingi az.
  • Merhaba,

Tüm kampanyalarımızda kullanıcılarımıza Uzaynet'in bir uydu internet servisi olduğu, iletişimin uydu üzerinden sağlanması sebebiyle ping sürelerinin yüksek olduğu konusunda açık ve şeffaf bir şekilde bilgi veriyoruz. Bu bilgiler web sitemizde, sosyal medya hesaplarımızda ve çağrı merkezimizde açık bir şekilde paylaşılmaktadır. Ping süresini azaltmanızın bir yöntemi bulunmuyor maalesef.

İyi günler dileriz.
  • Hocam internet altyapısının hiç olmadığı yerlerde gayet güzel bir sağlayıcı ama sadece bu yerlerde.
  • superbox çekmeyen altyapısız yer için iyi bir alternatif.
  • baraj yapımı şantiyeler için genelde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.