Şimdi Ara

uzaynet ile #heryerdehızlıinternet (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
3
Favori
63.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yazmışlar, süperbox'un çalışmadığı yer mi var diye. Cevap vereyim var. İstanbul Tuzla'da oturuyorum ve ne kablolu ne de kablosuz altyapı yok maalesef. Süperbox'a bile başvurdum ama kurmadılar. Uzaynet'i araştırdım, ancak bu fiyatlara internet almak mantıklı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aquapolis

Arkadaşlar yazmışlar, süperbox'un çalışmadığı yer mi var diye. Cevap vereyim var. İstanbul Tuzla'da oturuyorum ve ne kablolu ne de kablosuz altyapı yok maalesef. Süperbox'a bile başvurdum ama kurmadılar. Uzaynet'i araştırdım, ancak bu fiyatlara internet almak mantıklı değil.
    Bende Ankara'nın göbeğinde oturuyorum. Hiç bir şekilde çekmiyor türkcell. Talep oluşturdum 10 tane sitenin olduğu bölgeye verici yatırımı düşünmüyoruz dediler. Bölgede binlerce kişi yaşıyor Türkcell cekmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan var mı site de? Ping süresi nasıl. Akn var mı zira sözleşmeye baktım herhangi bir şeyden bahsetmiyor. Akşam 18den sonra Hız azalması oluyor mu? 20 mbit sınırsız paketi superboxa yakın fiyatta. Önerir misiniz?

• Keahsonn K kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Şu an iki adet limitsiz paketimiz mevcut. Gümüş ve Altın paketlerin hızları 20/3 ve 30/6'dır. Ping süreleri ortalama 600-650 ms değerindedir.
  • Ben de geçen hata başvurdum bugün kuruluma geldiler fakat uydu kutusundan LNB için uygun aparat çıkmadığı için önümüzdeki haftaya kaldı. Bu konuda daha hassas davranılması gerekir diye düşünüyorum. Kurulduktan sonra yorumlarımı paylaşacağım. Bu arada ben altın paket kullanacağım.
  • uzaynet yetkili kullanıcısına yanıt
    Taahhüt olmadan yada daha kısa süreli taahhüt olacak şekilde bir tarifeniz mevcut mu? Sitenizde görmedim 3 yada 6 aylık paketler şuan varmı ve kurulum dahil nasıl bir fiyatlandırma var acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzaynet yetkili

Merhaba. Şu an iki adet limitsiz paketimiz mevcut. Gümüş ve Altın paketlerin hızları 20/3 ve 30/6'dır. Ping süreleri ortalama 600-650 ms değerindedir.
    Merhaba.Tek kişiye 1 den fazla bağlayabiliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzaynet yetkili

Sitenizde 10 mb de limitsiz gözükmekte bu tarifeye başka herhangi bir ücret ödemiyoruz değilmi kurulum aktivasyon vs. 125 tl ye aylık kullanabiliyormuyuz

https://uzaynet.com.tr/kampanya/?gclid=CjwKCAjwnIr1BRAWEiwA6GpwNc54izlqRy4wTV6jyjihY65foxtk1X27yxKpEAHm-g-DyfQ_YR1hsRoCoHYQAvD_BwE

uzaynet ile #heryerdehızlıinternet

• Cok fazla bilgi kırliligi var yazılani doğru okuyan anlar zaten interneti hiçbir alt yapi olmayan yerde kullanılıyor ben Ankara'da yaşıyorum süper box teste geldielt max 2 indirme aldik adsl fibet vb hic bir şey yok Uzayneti aradık 1-2 gun içinde kuruluma gelindi vr kurulm hemen bitince kullanmaya başladık ilk kurulduğu zaman Ankara'da hava biraz kotu idi bende teknoliye aşırı düşkünüm hava kapali rüzgarlı ve firtinada oldugunda speet test yaptığımda en dusuk indirme 15-16 arasında idi yukelem max 3 bizim o da 2 lere dustu zaten normalde speet test yaptığımda cogu zaman 25 den başlayıp 20 ye sabitliyor 36.000 km uzaktan sinyal alınıyor cogu alt yapili internete göre cok iyi kesilme sadece 2 kere oldu 2 dk civarı oldu teknik destek her türlü konuds yardımcı oluyor . Fiyat biraz pahali ama ilerde düşeceğini umuyorum. Kısacs elektirigin olfugu het yerde interneti iz var cok iyi bir sey kurulumun pahalı olmasinin nedeni ise kulanilsn modem ve çanak antene takılı alıcının cok pahali olması bilip bilmeden yorum yapmiyalim

• Wanker kullanıcısına yanıt
    Kurulum yapildimi

• iDoctor kullanıcısına yanıt
    Kullaniyroum bilgi verdim okuyabilirsin

• whatsapp sesli görüşme deneyen varmı? ping sorun çıkarıyor mu?
  • Yahu ne gereksiz insanlar var. Arkadaşım Kocaelinin göbeğinde oturuyor ve hiçbir altyapı deesteklemiyormuş demek ki varmış değil mi kullanan? Şunu bir araştır dedi bilgi almaya girdim 20 sayfa boş yorum okudum ya. Sana ne kardeşim kim kullanırsa kullanır yok bu para verilir mi yok bilmem ne. Gerilerde 10 sayfa sidik yarışı okudum hele 2 kişi arasında... Neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz kullanmadığınız şey üzerinden arkadaşım...

Kullanan varsa bilgi almak istiyorum arkadaşlar. Arkadaşım sadece film izlemek için kullanacak. Tek cihaz üzerinden 4k olarak. Netflix vb. Sorun yaşayan var mı acaba? Bağlantıdan şikayetçi olan var mı?
  • Lee-on! kullanıcısına yanıt
    Ping degeri 600 ile 1000 arasindadir. 20 mbit ise 20 dir 30 sa 30 dur şaşmaz hocam. Online oyun için malesef ama dizi film vs sorun olmaz diyer kullanicilara göre gözlemlerim bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: astanca111

Ping degeri 600 ile 1000 arasindadir. 20 mbit ise 20 dir 30 sa 30 dur şaşmaz hocam. Online oyun için malesef ama dizi film vs sorun olmaz diyer kullanicilara göre gözlemlerim bunlar.
    İnternetten tv izlersek takılmadan izleyebiliyormuyuz

• HIZLI OLDUĞUNUZU İDDİA EDİYORSUNUZ

Hadi ben yanıldım da aldım sizden , ping sürelerini hiç düşünmeşiz.. vaadiniz 30mbit internet. uzaynet ile #heryerdehızlıinternetdiyroum ki intenrnetim yavaş, arıyorum teknik servisi deniliyro ki yavaş değil burada herşey normal... diyorumki bakıyroum işte şu an 6 mbit indirme hızım, yok diyor kalr illa bizim kendi test ölççümümüz var oradan ölçeceksiniz, oraadan ölçünce de kendi serverlarına bağlantı hzı 30 mbit çıkıyor iyi de benim bilgisayarım kendi serverlarından her yere çıkmıyor ki, bağlantı testini kendi serverından yapan zihniyet bizi 6 mbitte sınırlıyor. arayınca da bir de kızar gibi yok efendim şikayet yazın yollayın diyor !!

• YENİSİ uzaynet ile #heryerdehızlıinternet
  • quote:

Orijinalden alıntı: sentiere

YENİSİ
    Aynı sorunu ben de yaşadım. 30 mbit paket aldım ve akşamları 6-8 mbit'e kadar hız düştü. 14 gün içinde caydım ve 800TL fatura ödedim. İsteyene hız testi görsellerini ve faturayı gönderirim. Çok gerekli olmadıkça almayın.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.