Şimdi Ara

uzaylılar var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • 2 teori var eğer biz varsak başkaları da olabilir ya da tüm uzaylı ırkları bizden yayılabilir


  kısaca bu durumları yıllarca arastıranların bütün şahitlerin ifadesi alındığında hepsi nin aynı şeylerden bahsettiğini görüp şaşırmışlardır


  özetle


  allah vardır ve tek yaratıcıdır bizden başka canlıları yaratmış olması muhtemeldir akıl dışı değildir yaratmamışta olabilir kararı o verir


  burada


  dediğim gibi uzaylılarla ilgili şahitlik yapanların hepsi aynı şeyleri söylerler

  onlar tanrıyı inkar etmezler

  kısaca söyledikleri şöyledir


  bunları yazanlar insanlar değilse tabii


  tanrıya inanıyorlar

  iyi niyetliler bizden daha gelişmiş olduklarından iyiyi doğruyu daha iyi ayırt edebiliyorlar

  insanlığa yardım ediyorlar örneğin dünyaya çarpmak üzere olan meteorları durdurmak gibi

  tanışmak için insanların daha gelişmesini bekliyorlar onlara zarar verebildiğimizden bahsediyorlar


  yani


  kesin bilemeyiz ancak varsa ve bildiklerimizi yan yana koyarsak mısır piramitlerini inkaları göz önüne getirirsek 51. bölge kazalar vesaire


  tek gerçek var


  allah ın sonsuz evreni sadece bizim için yaratmamış olması da büyük olasılıktır

  yine de siz insan eliyle yazılanlardan daima şüphe duyun.


  http://siriusufo.org/sss/


  uzaylılar var mı  bu linktekilere süpheyle bakmamız olası büyük ihtimal öyleler çünkü yazarı fanatik bir israilli fanatik israillilerin diğerlerinin kafalarını karıştırmak amaçlı böyle çabaları çoktur peki neden ekledim


  insanın hayal gücü geniş.


  hayata dair dersler alınabilir birilerini etkilemek adına çokça yalanlardan kaçınmış ve bolca öz eleştiri yapmış yazdık ya uzaylı var ya da yok hiç önemli değil inanmadan şüpheyle okuyun.


  kur an da yazılanlarla okuduğum kadarıyla aksi bir terim e rastlamadım belki de bunları yazanlar bilerek böyle yazdılar ancak kur an da insan dışındaki bazı yaratıklardan bahsedilir cinler ve melekler gibi.


  burada da allahın varlığından insanın kibirinden ve henüz erken olmasından bahsediliyor

  zaten erken olmasaydı o izin verirdi


  sonuç olarak kur an da yazanlar bize yol gösterir bilmemiz gerekenler oradadır sadece onu okuyun insanın yazdıklarını değil.

  ders alırsak.


  insan iyiyi kötüyü kardeşliğin değerini bilmelidir henüz erken ve zamanı geldiğinde o izin verirse ve bizler sınavı geçersek onun mucizelerinin de sınırı yoktur.ama geçemezsek tek göreceğimiz sonumuz olur.


  uzaylılar var mı


  rahatlatıcı olan şu


  bizden zeki varlıklar var ve buraya ulaşabiliyorlarsa kötü niyetli olmadıkları büyük ihtimal çünkü bu teknolojiye sahip bir canlı iyi niyetli olmasa yaptığımız bu kadar kötülükle zaten bizi böyle serbest bırakmazdı.


  onlar olmayabilirler ancak olabilirler de


  insan dediğiniz yalancıdır en güzel yalanları doğru yolu bilipte o yoldan gitmeyenler söyler.


  olsalarda olmasalar da sadece allah a güvenin iyi niyet sadece ondadır.tek doğru yol onun yoludur bugün gördükleriniz ya da yarın görecekleriniz sadece onun yarattıklarıdır.


  dedik ya varlarsa bile daha henüz erken.


  bunu bilip bazı ülkelerin bundan kazanç sağladığını da unutmayalım.inanç ı es geçmemeleri insanın hayal gücünü kendi menfaatleri için kullandığı gerçeğini değiştirmez.


  yine de allah büyük ve mucizeleri nin sınırı yok biz bu anı yaşadık gelecektekiler de kendi gerçeklerini yaşarlar.


  varlar ya da yoklar hiç önemli değil çünkü henüz bizler daha bu dünya nın kıymetini anlayamadık bunu geçelim sonrasını düşünürüz.


  amaç iyi bir canlı olabilmektir nasıl görünürsek görünelim.


  doğru söze ne denir:-)


  uzaylılar var mı

  peki buna rağmen dünyada yapılan bu tür araçlar var mı


  uzaylılar var mı

  evet abd ve rusya nın çalışmaları vardı ancak bu cihazlar tanıkların anlattığı o çok hızlı hareket etme olayına çok uzaklardı.  ama unutmayın ki o doğrucular halkı çarpıp yurdışına kaçmadılar mı.


  size ise suriye deki müslümanlara yardım edince sağınızdan solunuzdan petrol doğalgaz buldurup verdiklerinizi fazlasıyla geri vermemişmiydi.


  diğer insanların sahte paraları ve spekülasyonu sadece sizi aldatır


  yaptığınız küçük uçakları övüyorlar değil mi ama aldanmayın henüz erken onlar cesaret verip üstlerine çekerler zaten sizin zamanınız gelir doğru vakti size o gösterir.


  sabır en güçlü koruyucu silahtır.


  okuduk hepsini gördük.


  kur an hepimize yeter.  sen yukarıdan ışıklı bir cisim gelse veya bana öyle gösterseler korkar ona inanırım diyorsun ama o geleceğini düşündüklerinin uçmak için bir cihaza ihtiyaç duymalarına şaşırırsın da küçücük bir sineğin uçmak için hiç bir şeye ihtiyaç duymamasına şaşırmazsın hatta eziverirsin.


  sen tavaf ederken bile onu unutup bir göktaşına yüz sürersin halbuki o taş oraya seni sınamak için konmuştu kaç kere tavaf ettiğini unutma diye sen ise allahtan gelenin kutsallığını haddinden fazla abarttın.


  o sizi her daim dener.


  ben sıradan bir insanım buraya yazdıklarımın hepsi zaten onun seçtiği elçi ile size bildirilmişti.o kitabı temiz kalple okuyan herkes de bunu bilir.siz ise müslümanlar deyip geçmiştiniz.


  ya siz onun gönderdiği kitabı unutup iki tahtayı birleştirip bir haç edinmediniz mi peki siz kendi yaptığınız duvarın önüne dizilip hüngür hüngür ağlamadınız mı


  uzaylılar var mı

  bak o kur an a nasıl da tevrat ile aynı uyarı var o 10 emir e ne zaman uydun


  öldürdün ve komşuları nın mallarına tamah etmedin mi kendine yerde gökte tanrılar aramadın mı onlara karşı başka ülkelere haksız şikayette bulunmadın mı her şey bu kadar açıkken neden onun merhametine hala şaşırmıyorsun.


  burada yazılı YHVH ki ALLAH isminin ibranice yazılışı değil mi

  o sizi uyarır çünkü dünya halkları nın çoğu sizden yayılmıştır gelecekte neler olacağını bilir bakın şu dünya nın ne hale geldiğine onun adaleti ve cezası sizin niyetlerinizden daha çabuk gelir sizi kimden kurtardıysa yine onları bulup diğerlerine zulüm ediyorsunuz hem de daha yeni büyük bir zulüm gördüğünüz halde.  o elbet içinizi görür ve iyi kötü niyetinizi bilir.


  o dedi ve oldu.
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATROMITOS -- 5 Haziran 2021; 15:25:58 >
  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > • Fâtır Suresi 

  ﴾5﴿ Ey insanlar! Allah’ın verdiği söz gerçektir. Dünya hayatı sakın sizi aldatmasın, o aldatma ustası da Allah hakkında sizi kandırmasın.

  ﴾6﴿ Şüphe yok ki şeytan sizin düşmanınızdır, siz de onu düşman bilin. Çünkü o kendisine uyacaklara yakıcı ateşin mahkûmlarından olsunlar diye çağrıda bulunur.


  Hak dine inanan gerçekten iyi olan mümin cinler bir yana(cin suresinden biliyoruz), şeytani cinler insanları aldatmak için her türlü yolu deniyorlar. Özellikle son yüzyılda iblis ve emrindeki bu aldatma ustaları kavramları ters-yüz ederek insanlığı apaçık şirk'e yönlendiriyorlar.


  Kryon, Kirael, Tobias, Aştar, Ramta, Metatron vb. isimlerle kendilerini uzaylı diye tanıtıp medyumlar aracılığıyla insanlığa iblisin new age dinini zerk ediyorlar. "Tanrı içimizdedir, biz onun parçasıyız, biz de birer tanrıyız" şeklinde mesajlarla Panteizm, New Age propagandası yaparak özellikle manevi yönden boşlukta olan insanları avlamaya çalışıyorlar.


  https://www.yaklasansaat.com/haberdosya/2009_haberleri/ocak_2009/ocak5.asp

 • https://tr.wikipedia.org/wiki/Telema


  "The Great Beast 666" "Dünyanın En Kötü Üne Sahip Adamı" lakaplarıyla tanınan meşhur Aleister Crowley'e de Thelema kitabını yazdıran "Aiwass" adlı şeytani cindir.
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuasar.p -- 30 Mayıs 2021; 19:0:58 >
 • Kesinlikle uzaylılar yok sadece manevi varlık dediğimiz cinler ve melekler var

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • quote:

  Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

  Kesinlikle uzaylılar yok sadece manevi varlık dediğimiz cinler ve melekler var

  Kur'an-ı Kerim'de 7 farklı canlıdan bahseder.

  İnsanlar

  Melekler

  Bitkiler

  Cinler

  Hayvanlar  Geri kalan 2 canlı hala bilinmiyor. O yüzden KESİNLİKLE UZAYLILAR YOK deme ;)

 • 6 dabbet ül arz  uzaylılar var mı

  bazı anlamlara göre bu virüs mikrobu olabilir bunu o çıkınca göreceğiz.


  7 deccal bu ayrı hadislerde geçer dikkat


  uzaylılar var mı

  bu insanın gerçeğidir kur an da geçmez bu internet olabilir bu sizi dinden soğutmaya çalışanlar ya da onlara uyanlar olabilir.burada insan sözü kur an sözüne karışmamalıdır işte zaten dünyadaki tüm kötülüklerin kaynağı da budur.  uzaylılar var mı

  burada deccal farklıdır deccal hadislerde geçer kimine göre deccal amerikadır şu ünlü gözü olan piramit olayı ve ona hizmet edenler 15 temmuz da olanlar 1 dolar olayı vs bu grubun tek amacı sizi dinden koparmaktır inançsız nesiller yaratmaktır inançlı gibi görünebilirler ama şeytana hizmet ederler sonu izm ile biten sözlerin ana kaynaklarıdırlar dikkat yakınlarda internette bolca var

  tamamlamaksa tamamlanır olmayabilir ya da olabilir.ama yazdık kesinlikle sadece kur an a uyun çoğu hadis sonradan yazılmıştır işte insanın eliyle değiştirdikleri bunlardır çok az hadis doğrudur doğru olanları zaten kalple okursanız anlarsınız allah ın sözünü insan sözünden ayırın.
  eğer hadis doğru ise deccal var ise deccal uzaylı bir ırk ta olabilir.

  allah ın yarattıkları derseniz onun gücünün sınırı yoktur bu sayı sizin düşündüğünüzden çok fazla...


  uzaylılar yok demek şu an kanıt olmadığından veya kanıtlar açıklanmadığından en doğru yol

  haber dersen bol haber bu günün


  uzaylılar var mı

  hawking ini bilmem ama söylediği şu söz doğru

  ASLA UZAY A SİNYAL YOLLAMAYIN NE OLUP NE OLMADIĞINI BİLMEDİĞİNİZ BİR BOŞLUĞA BİZ BURADAYIZ GELİN BİZİ BULUN DEMEK AKILLICA DEĞİL.

  DAHA ERKEN ÖNCE ARAŞTIRIN

  VARLAR İSE Kİ OLABİLİR daha burnumuzun ucunu göremiyoruz

  ya zaten biliyorlar ve düzenli geliyorlar

  ya aslında yoklar

  en tehlikelisi altta da yazıyor gezegenlerinde şartlar iyi değil yeni bir gezegen arıyorlar bu insanlığın sonu demek ÇOK DİKKAT.

  uzaydan gelen sinyallerin gezegenlerin hareketi sonucu oluşan elektriksel ışınsal etkiler olma ihtimali olabilir en basiti bulutların sürtünmesiyle oluşan elektrik vb.

  bir ihtimal de şu bizi izliyorlar ve birbirimizi yok edeceğimiz günü bekliyorlar.

  teori çok ihtimal hepsi


  dedik ya ALLAH BİZİ YARATTIYSA BAŞKALARINI YARATMIŞ TA OLABİLİR.


  İNSANLIK HER İHTİMALE HAZIR OLMALIDIR.

  yoklarsa evreni bu dünyayı mahfettikten sonra biz doldurur orayı da mahfederiz

  üzgünüm ki insanlıkta o potansiyel yok.

  dünyanın ömrü insanlıktan çok daha uzun olabilir.  uzaylılar var mı  TEKRAR YAZALIM HİÇ BİLMEDİĞİNİZ BİR BOŞLUĞA SİNYAL GÖNDERMEYİN BU İNSANLIĞIN SONU OLABİLİR.

  eğer VARLARSA....

  YOKLARSA

  RAHATSINIZ....

  ŞİMDİLİK...

  KURAKLIK YAKLAŞIYOR SELLER BOLLAŞIYOR.


  uzaylılar var mı  not olarak şunu yazalım


  hristiyanların müslümanlarla olan derdi nefreti nedir.


  sebebi şu


  insanlar tevrat ı ve sonra incil i değiştirdiler önce bildirildi ve son kitap indirildi

  insanlar bu son uyarıyı dikkate almadı çünkü kendi yazdıkları öyle menfaat içeriyordu ki inkar etmek daha kolaylarına geldi kazançları boldu

  önce incil i ve sonra kur an ı okursanız değiştirilen insanca eklenen sözleri fark edebilirsiniz bu maalesef islama bazı hadisler yoluyla da girmiştir basitçe anlatayım

  hristiyanlar hazreti isa nın çarmıh a gerildiğini ve geri döneceğini söylerler

  kur an da şöyle der


  uzaylılar var mı


  yani kur an dan önceki kitaplara kur an dışında yanlış hadislere insanları savaşa teşvik eden ya da menfaatlerine eklenen ya da farklı kitapların kutsal gibi gösterilmesi onlardaki menfaati sözler ve insanların tanrının sözlerine inanmaktansa haç ibadetlerinden gelen kazanca odaklanması müslümanlara duyulan öfkenin kaynağıdır çünkü kur an daki uyarıların bilinmesi bazı çok kazanan çalan kesimlerin işine gelmez yani insan inkarcıdır.

  sebep budur.

  bu sebeple onlar kur an ı anlamanızı istemez zira anlasalar onlar da müslüman olurlardı.


  uzaylılar var mı

  zaten anlasalar sayı güncellenmişti fransadaki kliselerde rahipler 330 000 çocuğa tecavüz etmezdi o da bilinen.vatikan da kanada da aynı.katliamlar ayrı yaparlarda suçlu müslümanlar derler.dünyanın adaleti işte.

  yine inkar edecekler peki zaman yakın gibi bekleyelim ve görelim nasıl olsa er ya da geç o gün gelecek.

  ya insan ölür ya yerine başka bir ırk gelir.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATROMITOS -- 13 Ekim 2021; 15:41:53 >
  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Ama dinen şöyle diyebiliyoruz,

  "Allah sonsuz evreni, sadece insan için pekala yaratabilir, Allah için bir bunda zorluk yoktur" diyebiliriz.


  Allah'a inanıyorsak bunu da göz önünde bulundurabiliriz, kötü birşey değil.

  Allah için bir zorluk olmadığından dolayı, "Bu ne bencillik, her şey bizim için" vs demeye gerek yok.
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limbesh -- 16 Ekim 2021; 2:36:5 >
 • insanların başına ne geliyorsa bu evrenin sadece kendileri için yaratıldığını düşündükleri için geliyor.günü geldiğinde gördüklerinin daha önce gördüklerinin katrilyonda biri bile olmadığını görecekler ve acizliklerine şaşıracaklar.
  milyarlarca yıllık evrende sadece bir kaç bin yıldır yaşayan aciz bir canlı için çok fazla kibirliyiz.onun büyüklüğünü anlayacak kapasitemiz yok birazını daha görmek bile zaten küçük dilimizi bile yutturacak daha var şimdilik herkes uykuda herkes dünyanın boş işleriyle birbirini öldürüp durmakla çalmakla çırpmakla meşgul.bu dünyayı daha önce yok etmezsek o günleri de belki görürüzsonsuz bir boşluk ve katrilyonlarca gök cismi kafayı kaldırıp bakınca zaten hiç bir şey göremiyoruz şu an.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • insanlık kibiriyle burada dalga geçe dursun


  tümü Allah ın yaratması çok muhtemel olan ki kitapta insanın bilmediği bir çok şey olduğu bildiriliyor başka bir ırk veya tür tarafından köle edilebilir hatta yok edilebilir bu da mümkün....sonsuz güç sahibinin gücü anlatılmaz derecede büyüktür.

  sonsuz bir boşluk tamamen boş değildir bu nedenle uzaya iyi bakın çok iyi ve dikkatli bakın gün gelip bütün her şeyi değiştirecek bir güç oradan musallat edilebilir.


  Allah iyi olana iyi kötü olana ise siddetle ders vericidir.


  bu ders aklınıza gelen ve gelemeyecek her yolla mümkündür.  var....


  veya yok....  uzaylılar var mı
  önce kendinizi düzeltin.
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 14 Eylül 2022; 3:26:15 >
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.