Şimdi Ara

UZAYA GİDİYORUZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kuran çarpsın, bak yemin ediyorum, 2 uzay efektli stüdyodan canlı yayın yapsınlar, arayada Elon'dan Türkiye ile ilgili iki söz montajlasınlar, seçmenleri bunu yemezse ALLAH BELAMI VERSİN.

Gerçi düşündüm de bunlar Elon'uda tanımaz. Efekt tek başına yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 24 Mayıs 2022; 7:28:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzaya çıkacak kişide aranan özellikler:
    - Bıyıklı olması
    - Kısa boylu olması (genelde hak hukuk çiğneyenler spor yapmayan kısa boylu tipler oluyor) uzay üssünde de rahat hareket eder, koridorlardan rahat geçer
    - yandaş olması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UZAYA GİDİYORUZ
  • aynen öyle...

Halk zeki olunca tekrar bunlara oy vermeye devam ediyorUZAYA GİDİYORUZ 

• Bi arada avrupaya vizesiz gidiyorlardi

• erkahn kullanıcısına yanıt

İngiltere ve İzlanda hariç Avrupa ülkelerine vizesiz seyahat edebiliyorum, çok şükür....

• UZAYA GİDİYORUZ

Astronotlar hazırUZAYA GİDİYORUZ 

• Ay'a herkes gidiyor artık aynı 4G olayında yaptıgımız gibi uzayı boşverelim hedefleri büyülteleim, direk Andromeda Galaksisine gidelim görenler duyanlar şok olsun.

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

ben onlarada vizesiz gidiyorum

ama trdekiler gidemiyor

• Uzaya biletler nasıl pahalimi mazot benzin fiyatları çok arttı bu zamlardan sonra uzaya zor gideriz 😂😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Uzaya gitmeyi hak eden birisi varsa, o da ömrünü bu işe adamış Mustafa Topaloğlu ve Sadettin Teksoy'dan birisi olmalıdır.

• Seçim kaybedilince uzaya gönderilecek adam belli oldu. İngilizcesi yok ama olsun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • o değilde, ay'a gitmek islam dinine göre kabul görüyor mu? caiz değildir diye biliyorum.

not: ben cosmos insanıyım . carl sagan severim. konu benlik değil, sadece inandığını iddia edenlere soruyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01001101 kullanıcısına yanıt

Uluslararası Uzay İstasyonu'na (UUİ) gidecek Türk astronot ya da astronotlar eski Sovyet uzay teknolojisinin modifiye edilmiş, güncellenmiş versiyonu ile UUİ'ye çıkacaklar. Türkiye henüz Sovyetler Birliği'nin uzay programında 1950'lerde ulaştığı seviyede bile değil; eğri oturup doğru konuşalım. Umut vaddedici gelişmeler olabilir ama böyle uzay çağına girdik gibi geniş beyanlar propagandaya giriyor. Sovyetler en azından bu propagandayı gerçekten hakkını vererek, kendi roketleri, sondaları, uzay istasyonları (Мир, Mir) ve kozmonotlarıyla uzay görevleri gerçekleştirerek yapıyordu.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ulkede halk ekonomik buhrandadir, hemen bir manset Sudanin saglik sistemini biz insa edecegiz. Petrol 6 kat zamlanmis, hemen bir manset Alamanyanin fisini cekmek istedigi hastayi ambulansla getirip biz bakacagiz. Koltuk sallaniyordur, hemen bir manset uzaya astronot gonderecez

Boyle giderse Atomuda parcalayacaklar ama asil isleri olan ekonomiyi duzeltemeyecekler. Yani hepsi fasa fiso…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 2 Haziran 2022; 2:22:21 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.