Şimdi Ara

UZAKTAN YÜKSEK LİSANS ASKERLİK TECİLİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
2.424
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1367 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Benim tecil bitim tarihim 01.07.2015. 1 Ekim 2015 tarihine kadar şubeye gitmezsem bakaya kalıyor muşum. Kasım 2015 celp dönemiyle askere gidiyorum. Uzaktan eğitim yüksek lisansa başvurdum kazandım. Oradan aldığım belgeyle askeri şubeye gidip erteleyebilir miyim?

|
    |

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | [email protected] Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi
  • Binbaşı
    1367 Mesaj

valla ben telefonla sordum okula erteleniyor dedi :)
    |
    |
    Robin van Persie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ohh sağol rahatladım. Ayrıca senin askerlik şubeye gitmene gerek yok okulun kendisi tecil işlemlerini yapması lazım
    |
    |
    Erman Güleç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | [email protected] Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi
  • Binbaşı
    1311 Mesaj

s.a
    hocam benim tecilde ekim 31 de bitiyor kayıt olduğum okul kasımda ilk kaydı alıyor 15 gün fark var arada sıkıntı olurmu acaba ya 15 gün siz nasıl yaptınız
    |
    |
    Erman Güleç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    beyler, bakaya da kalmış olsanız kaydınızı yaptıysanz her türlü erteleniyor 2 yıl zaten. Sıkıntı olmaz o konuda:)
    quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

beyler, bakaya da kalmış olsanız kaydınızı yaptıysanz her türlü erteleniyor 2 yıl zaten. Sıkıntı olmaz o konuda:)

bu çok iç rahatlatıcı bir cevaptı. ve umarım %100 doğrudur? :)
    ben de bakaya "yoklama kaçağı" durumundayım
    nasipse ocak2016 y.lisans yapıcam tecil için.

- y.lisans kazanırsak eğer bazılarında "askerlik durum belgesi" istiyor her nedense saçmalık bence. bu durumu nasıl çözeriz?
    |
    |
    Şimdi yukarıdaki meseleyi hallettik. Askerlik şubesine gittim 2018aralika kadar tecil ettirdim. Şimdi Aklıma baska bir soru takıldı. Ben bu uzem'in sınavına falan gitmeyi düşünmüyorum. Acaba sinavlara girmesem, ikinci dönemde harcı yatirmasam benim tecil otomatikman bozulur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    222 Mesaj

hangi uzaktan eğitime başvurdunuz? Bende başvuracağım öylesine uzatmak için, ales var, dile girmedim henüz. Dil şartı istemeyen varsa başvurayım herhangi birine.
    Benimde eylül 2016 da bitiyor, sevk tarihi 31 aralık 2016.
    Ben uzatmak için, öylesine bir yüksek lisansa kayıt olacağım, 6.yarıyıla yaklaşırken, kaydımı sildirip, asıl yüksek yapmak istediğim alanda yüksek yapacağım, bu durumda da tekrar uzar mı biliyor musunuz?
    |
    |
    Robin van Persie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar benim tecilim kasım 2016'da bitiyor bi tezsiz uzaktan yüksek lisans programına kayıt olsam kasım 2016'nın üzerine mi 2 eklenir, yoksa kaydı yaptığım ay ocak olduğu için ocak 2016'nın üzerine mi 2 yıl eklenir?
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
SEO
Canlı Tv izle
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.