Şimdi Ara

Uzaktan Satın Alınacak Bilgisayarın Çalışıp Çalışmadığı Nasıl Anlaşılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okul işlerimi halletmem için 300 liraya bilgisayar buldum. Pazarlıkla 200'e düşerse almayı planlıyorum. Şimdi bu adam bana bilgisayarın çalıştığını nasıl kanıtlayabilir? Bu arada Bilgisayar bir ilçede ben de şehir merkezine yakınım arada 60-70 kilometre falan var. Büyük ihtimal adam getirip bırakıp dönecek ya da belediye otobüsüyle gönderir bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ucuza satılan bilgisayarların doğru çalışmadığı biliniyor. Bunu kimseye kanıtlamazlar. Yotub da izlemiştim ana kartın bütün soketlerine işlemci soketi de dahil bir cihaz takıp test ediyorlar data bilgileri yollayıp sonuçlarına bakıp değerlendirme yapılıyor. Sistem hatası vermeyen donanım yok gibi bir şey. Bu onun çalışmadığı anlamına gelmiyor. Hatalı çalıştığı biliniyor.

• Tensegrity T kullanıcısına yanıt
    Hocam ofis bilgisayarı ürün. Casper'in ekran kartısız hazır kasaları varya onlardan. İçinde toz bile yok öyle diyeyim yani temiz görünüyor.

• Çok mu hocam %33? Maalesef bütçem bu kadar umarım 200 TL'ye düşer yoksa alabileceğimi zannetmiyorum. Bir de mecbur kaldım almaya o yüzden alıyorum okulla ilgili ofis programlarında işim var.

• İkinci el ürünler satın alırken , o ürünün geriye kalan kısalmış, fazla olmayan ömrüne para veriyoruz diye düşünüyorum.

• Az önce ufak bir hesap yaptım 200 lira bile bütçeme uymuyormuş. Fakirliğim diz boyu değil gırtlağa kadar. Neyse artık.

• Uzaktan anla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.