Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.236
Cevap
398
Favori
587.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Logitéch

Hocam ne forması almak istiyorsunuz?

kaka'nın formasını hocam
  • üzerime olmayan david villa ispanya ve messi arjantin formaları var isteyene verebilirim
  • Arkadaşlar sıkıntıdan şöyle bloga yazdım bir şeyler aliexpress'ten nasıl alınacağını göstermek istedim resimli olarak düzenlerim yine sabah eklerim 3-5 bir şey yararlı olur mu sizce neleri ekleyeyim

http://demirbasin.blogspot.com.tr/2014/04/yurtdsndan-ucuz-forma-almak.html
  • Satılık forma bakılırrr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

Arkadaşlar sıkıntıdan şöyle bloga yazdım bir şeyler aliexpress'ten nasıl alınacağını göstermek istedim resimli olarak düzenlerim yine sabah eklerim 3-5 bir şey yararlı olur mu sizce neleri ekleyeyim

http://demirbasin.blogspot.com.tr/2014/04/yurtdsndan-ucuz-forma-almak.html

Gayette güzel olmuş elinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: Cameron Jibril Thomaz

quote:

Orijinalden alıntı: Tolgarslan

abi iyide ben çince bilmiyom ??

Gülü seven dikekinine katlanır biz boşuna mı çince kursuna gittik ben 6 ay kursa gittim forma almak için

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Bugün aldığım real madrid formam geldi fakat 1 beden küçük almışım ürünün bedeni l dir istediğim fiyat 50 tl

fiyat 40 tlye düşmüştür

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: Omer_Faruk.

quote:

Orijinalden alinti: Omer_Faruk.

Bugün aldigim real madrid formam geldi fakat 1 beden küçük almisim ürünün bedeni l dir istedigim fiyat 50 tl
     Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

fiyat 40 tlye düsmüstür

Boy ve kilonuz nedir ?

• Jimmy'den aldığım 10'lu forma paketi dün geldi,ems ile gönderildiği için sanırım gümrüğe takıldı ancak 4 lira gümrük muayene ücreti ödedim sadece.
  • Jimmy'den aldy?ym 10'lu forma paketi dün geldi,ems ile gönderildi?i için sanyrym gümrü?e takyldy ancak 4 lira gümrük muayene ücreti ödedim sadece.
  • Hayırlı olsun ve fotoğraf bekleriz. :) Ayrıca toplam ne kadar ödediniz ücret her şey için...

@mxblitz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StANDby007 -- 19 Nisan 2014; 16:47:02 >
  • Beyler Wolves forması istesek yapar mı bunlar
  • m.e.l.i.h.. kullanıcısına yanıt
    Bunlar üretici değil satıcı. Üreticiler Tayland'da. Formaları Tayland'dan getirtip bize satıyorlar.

Aslında direk Taylandlı üreticiler ile görüşsek belkide 6-7 dolara forma alacağız :D
  • teşekkür ederim 150 dolar normal fiyatı ancak 25 dolarlık kuponum vardı o nedenle 125 dolara denk geldi, gönderim dahil.

Bunlara ek olarak barcelona ve ispanya forması da var arkadaşıma ait onları koymadım.
    Sağ üstteki forma da başka bir satıcıdan aldığım Hiroshima takımına ait o da aynı gün geldi onu da koydum fotoya o nedenle :)

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

Hiroshima takımının forması inanılmaz güzel tavsiye ederim, satıcı da ertesi gün yolladı ürünü (daha önce alışverişim olmamıştı bu satıcıyla ama sıkıntı yaşamadım yani)
    http://www.aliexpress.com/item/SANFRECCE-HIROSHIMA-HOME-Purple-2014-Soccer-jersey-football-kits-Uniform-Player-Version-J-league-shirt/1735991577.html

• quote:

Orijinalden alıntı: mxblitz

teşekkür ederim 150 dolar normal fiyatı ancak 25 dolarlık kuponum vardı o nedenle 125 dolara denk geldi, gönderim dahil.

Bunlara ek olarak barcelona ve ispanya forması da var arkadaşıma ait onları koymadım.
    Sağ üstteki forma da başka bir satıcıdan aldığım Hiroshima takımına ait o da aynı gün geldi onu da koydum fotoya o nedenle :)

Hiroshima takımının forması inanılmaz güzel tavsiye ederim, satıcı da ertesi gün yolladı ürünü (daha önce alışverişim olmamıştı bu satıcıyla ama sıkıntı yaşamadım yani)
    http://www.aliexpress.com/item/SANFRECCE-HIROSHIMA-HOME-Purple-2014-Soccer-jersey-football-kits-Uniform-Player-Version-J-league-shirt/1735991577.html

Hocam hayirli olsun. Rica etsem şuna bakar misiniz. Aldiginiz altin rengi milan formasinin sag goguste yer alan cebi dikili mi, yani cep fonksiyonu goruyor mu gormuyor mu ? Orijinalinde orada cep var ve o cebin de astarı Italya bayragi renklerinde çok şık. Eger oyleyse ben de hemen bir tane siparis edecegim. Haberinizi bekliyorum hocam.

• Çin'li satycyyy patlatmy?syn resmen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StANDby007 -- 19 Nisan 2014; 17:52:43 >
  • @canboca aynen dediğiniz şekilde hocam, fotosu da şöyle:

@StANDby007 biraz öyle oldu
  • İtalya dünya kupası forması mı o ? yoksa bir önce ki 2013 forma mı ?
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    WC 2014 forması ancak jimmy sağolsun ön numarayı ortaya basmış aslında puma logosunun altında olması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StANDby007

Bunlar üretici değil satıcı. Üreticiler Tayland'da. Formaları Tayland'dan getirtip bize satıyorlar.

Aslında direk Taylandlı üreticiler ile görüşsek belkide 6-7 dolara forma alacağız :D

Peki satıcılar sipariş üzerinemi forma yapıyor yoksa varolan formayımı satıyor yani bir forma göstersek yaptırırlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxblitz

WC 2014 forması ancak jimmy sağolsun ön numarayı ortaya basmış aslında puma logosunun altında olması gerekiyor.

Evet bende onu sorucaktım. Puma logosu daha yukarıda numara logonun altında olması gerekiyor ama çokta büyük bir sorun değil forma gayet güzel. Bu italya'nın techfit gibi dar likralı versiyonları var bende ondan arıyorum bakalım aliexpress'te bir kaç ilan var player version diye yazmışlar dar kumaş olup olmadığını sorup denicem şansımı. İtalya'nın forması gerçekten çok güzel
  • 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.