Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.236
Cevap
399
Favori
587.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XXL beden bulunduran satıcılar var mı? Ole ile konuştum onda yokmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kavcakarugur

http://www.aliexpress.com/snapshot/275097794.html

arkadaşlar linkteki ayakkabıyı aldım. ayağıma tam denk gelmedi. düşünenler olursa pm atabilir. ucuz fiyattan vereceğim. ayakkabı 27 cm.

merhabalar,

acaba ayakkabının kalitesi nasıl? hiç herhangi bir nike shop'a gidip karşılaştırma yaptınız mı? materyali nedir? yani sipariş vermeyi önerirmisiniz? bazı görüşlerinizi varsa aktarırsanız burada almak isteyenlere de yardımcı olmuş olursunuz.

• hocam materyali sentetik deri,yumuşak. zaten orjinali de öyleymiş. benim ayağıma büyük oldu fakat ayağı sarmalayacak,ayağın şeklini alacak bi deri. kalitesi 80 liralık ayakkabının kalitesinde belki daha iyidir ama orjinali gibi 100-150 gram bir ayakkabı değil. bence türkiyede satılan 80 lira ayakkabılara göre alınabilitesi var. benim gördüğüm sanki biraz rengi açık orjinaline göre. formalar gibi orjialinden daha güzel değil o yüzden al ya da alma diyemiyorum.beklentisi yüksek olanlar almasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

XXL beden bulunduran satıcılar var mı? Ole ile konuştum onda yokmuş.

Jimmy'de sadece Real Madrid, Barcelona ve Real Betis var XXL beden olarak.
  • Arkadaşlar oleden aldığım formalar geldi(mesut ve reus).Arsenal formasında dri-fit yazısı yapıştırma ve özil isminde ö harfinin noktaları biraz yamuk.reus formamda da bvb logosu yine yamuk.formalar genel olarak gayet iyi ama bu baskı hatası baya bi göze batan cinsten.fotoğrafları müsait olduğum bi zamanda koyacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: titan74

Arkadaşlar oleden aldığım formalar geldi(mesut ve reus).Arsenal formasında dri-fit yazısı yapıştırma ve özil isminde ö harfinin noktaları biraz yamuk.reus formamda da bvb logosu yine yamuk.formalar genel olarak gayet iyi ama bu baskı hatası baya bi göze batan cinsten.fotoğrafları müsait olduğum bi zamanda koyacağım.

aynı 2 formayı jimmy den aldım 0 hata ile geldi(reus:şampiyonlar ligi forması,özil :sarı forma)
    ve 15 günde geldi.

bence hataları fotosunu çekip gönderin güzel bir indirim alırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliexpressten Competivite sport adlı satıcıdan aldığım Real madrid uzun kollu formam geldi resimlerini çektiğimde koyarım.formaların kalitesi mükemmel.
  • öyle düşünüyorum.bariz hatalar var iki formada da.dostum jimmynin aliexpress dükkanı var mı?birde arsenal formanda dri-fit yazısı dikişli mi yapıştırma mı?
  • quote:

öyle düşünüyorum.bariz hatalar var iki formada da.dostum jimmynin aliexpress dükkanı var mı?birde arsenal formanda dri-fit yazısı dikişli mi yapıştırma mı?

dri-fit yazısı baskıdır. Forma player version ise nike amblemi ve takım logosuda baskı olur. Nike store'dan alacağın formada öyledir.
  • quote:

Arkadaşlar oleden aldığım formalar geldi(mesut ve reus).Arsenal formasında dri-fit yazısı yapıştırma ve özil isminde ö harfinin noktaları biraz yamuk.reus formamda da bvb logosu yine yamuk.formalar genel olarak gayet iyi ama bu baskı hatası baya bi göze batan cinsten.fotoğrafları müsait olduğum bi zamanda koyacağım.

player version formalar da logolar baskı olur, koltuk altı delikli ve omuzlar t bantlıdır. bilmeden etmeden kötülemeyelim. olenin formaları mükemmeller, kusursuzlar 4 tane aldım gerçeğinden bile kaliteli işçilikleri var.

bvb formasına gelince, eşim daha 1 ay önce almanyadan doğum günü hediyem olarak orjinal bvb home forması getirdi. formanın aslındada logo ve yıldızlarda bi yan olma (yamukluk değil) durumu var yani aslı ne ise o.

isim baskıları konusunda ise yapacağım bir yorum yok...

• beyler aliexpress ten forma aldım sorun çıktı herhalde!!

aldığım ürünün aynısından 3 tane sipariş listemde görünüyor ve bu ürünlerle ilgili devamlı e mail geliyor ama ben bir tane aldım ve bir tane parası ödedim ve siparişi onayladım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr990

quote:

player version formalar da logolar baskı olur, koltuk altı delikli ve omuzlar t bantlıdır. bilmeden etmeden kötülemeyelim. olenin formaları mükemmeller, kusursuzlar 4 tane aldım gerçeğinden bile kaliteli işçilikleri var.

bvb formasına gelince, eşim daha 1 ay önce almanyadan doğum günü hediyem olarak orjinal bvb home forması getirdi. formanın aslındada logo ve yıldızlarda bi yan olma (yamukluk değil) durumu var yani aslı ne ise o.

isim baskıları konusunda ise yapacağım bir yorum yok...

kardeşim ben zaten formaları genel olarak beğendim.burda olenin kuyusunu kazmıyorum.zira kendisine inter ve hollanda formalarının siparişini verdim.

• formalardan birer fotoğraf koyarsanız sevinirim

• http://soccer5988.v.yupoo.com/
    krampon satan satıcı buldum ürünleri baya kaliteli gözüküyor yanlız e-mail adresini bulamadım bilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ns Glow -- 9 Kasım 2013; 20:12:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tollerance

quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

XXL beden bulunduran satıcılar var mı? Ole ile konuştum onda yokmuş.

Jimmy'de sadece Real Madrid, Barcelona ve Real Betis var XXL beden olarak.

Liverpool , Juventus ve Milan lazım bana şuan için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cameron Jibril Thomaz

http://soccer5988.v.yupoo.com/
    krampon satan satıcı buldum ürünleri baya kaliteli gözüküyor yanlız e-mail adresini bulamadım bilen var mı

Satıcının Aliexpress linki:http://www.aliexpress.com/store/904877 . Yukarıdaki krampon alan arkadaş da buradan almış.

• Formam Hong Kong'tan bugün ayrılmış kaç güne gelir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aquess -- 10 Kasım 2013; 8:39:20 >
  • Bu sezon için (4. formalar vs çıkmazsa) son formam Arsenal olur. Ondan önce alacağım ayakkabılar var. Fiyatlarını bir öğreneyim.

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

• bende sipariş vermek istiyorum bakayım bir
  • arkadaşlar adidas nike spor ayakkabı satan satıcının linkini koyar mısınız?
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.