Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.237
Cevap
399
Favori
587.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oprichniki

quote:

Orijinalden alıntı: Paul Scholes

Onu ütü ile çok rahat yapıştırısınız tekrardan. İlk ütü masasınının üstüne düzgün bir şekilde o bölgeyi tutun. Sonra tülbent ya da narin giysileri yakmamak için üstüne koyulan bezimsi bir şey koyun. Ütüyü orta derecede ısıtın ve üstünde 5-6saniye bekletin. tülbenti kaldırın nazik bir şekilde yapışıp yapışmadığına bakın. Eğer ısı yetersiz ise ısıyı arttırın ya da az tuttu iseniz bi 4-5 saniye daha tutun.

Ayrıca bu tarz baskılı şeyleri makinada değil elde yıkayın. Çünkü sıcak su bu baskıları kaldırır.

http://www.youtube.com/watch?v=WJwkReJjbP0

Çok teşekkür ederim hocam, yıkamadan önce halledeyim değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Jimmy Mertesacker yazısını sığdıramamış

Ramsey yazdırdım bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aquess

Kargonun bilgisinde böyle yazıyor bu tam olarak ne demek kargo bugün mü yola çıktı yoksa yolda mıydı?
    5-Nov-2013, The item (RC*********HK) was posted on 5-Nov-2013 and is being processed for delivery to the addressee.

sıkıntı yok benimde kargoda aynısı yazıyor büyük ihtimal bizim formaları aynı gün verdi.kargo 5 kasımda postaya verildi adrese teslim edilme süreci devam ediyor diyor ben pttden sorguladığımda birşey göremiyorum herhalde türkiyeye giriş yapınca çıkacak.bir hafta boyunca burdan izlemek lazım durumunu türkiyeye giriş yapınca pttden sorgulatacaz .

• quote:

quote:

quote:

Onu ütü ile çok rahat yapıştırısınız tekrardan. İlk ütü masasınının üstüne düzgün bir şekilde o bölgeyi tutun. Sonra tülbent ya da narin giysileri yakmamak için üstüne koyulan bezimsi bir şey koyun. Ütüyü orta derecede ısıtın ve üstünde 5-6saniye bekletin. tülbenti kaldırın nazik bir şekilde yapışıp yapışmadığına bakın. Eğer ısı yetersiz ise ısıyı arttırın ya da az tuttu iseniz bi 4-5 saniye daha tutun.

Ayrıca bu tarz baskılı şeyleri makinada değil elde yıkayın. Çünkü sıcak su bu baskıları kaldırır.

Aynen öyle yıkamadan yap. Ayrıca elde soğuk su ile güzel bi sabun ile yıkarsan gıcır gıcır oluyor. Ben yıllardır öyle yaparım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen öyle yıkamadan yap. Ayrıca elde soğuk su ile güzel bi sabun ile yıkarsan gıcır gıcır oluyor. Ben yıllardır öyle yaparım.

Ütü yoktu buldum hemen komşudan. Çok teşekkür ederim hocam baya düzgün oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: myakup04

quote:

Orijinalden alıntı: Aquess

Kargonun bilgisinde böyle yazıyor bu tam olarak ne demek kargo bugün mü yola çıktı yoksa yolda mıydı?
    5-Nov-2013, The item (RC*********HK) was posted on 5-Nov-2013 and is being processed for delivery to the addressee.

sıkıntı yok benimde kargoda aynısı yazıyor büyük ihtimal bizim formaları aynı gün verdi.kargo 5 kasımda postaya verildi adrese teslim edilme süreci devam ediyor diyor ben pttden sorguladığımda birşey göremiyorum herhalde türkiyeye giriş yapınca çıkacak.bir hafta boyunca burdan izlemek lazım durumunu türkiyeye giriş yapınca pttden sorgulatacaz .

Evet Türkiye'ye girince PTT'den.

• quote:

Ütü yoktu buldum hemen komşudan. Çok teşekkür ederim hocam baya düzgün oldu.

Rica ederim. Varsa başka sorununuz yardım olurum. İyi günler :)
  • Beyler nihayet ininal kart aldım ve paypayl açıp yarın forma sipariş etmek istiyorum . Kartımın içinde 11 lira var.1 forma almak için kaç lira atmak lazım içine. CL Patch ve arkada isim de yazacak.

Hangi satıcıyı önerirsiniz Jimmy mi Arthur mu
  • @Oprincki hcm banada yardım edermisin ben patchleri söküp az yukarı almak istiyorum formaya zarar vermeden nasıl yaparım Arthur a sordum ütü ile yapıştırık çıkmaz diyor bir çözüm pls

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Realmadrid L Beden BALE Formami satiyorum hatasiz kullanilamamis

• beyler krampon almayı düşünüyorum gelince yazarım buradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anicetus

beyler krampon almayı düşünüyorum gelince yazarım buradan

Hangi satıcıdan alacaksın dostum bende almayı düşünüyorum ama satıcı bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderksk

Beyler bişi danışcam bu benim GS player versıon formadaki cl patchler sanki biraz aşağıya yapıştırlmış bunları söküb az yukarı alabilirmiyiz yöntem nedir sizce simetri takıntım var biraz
     Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

Adama "CL + RESPECT patch istiyorum ama yapıştırmadan gönder." evde alır sen basarsın.

• Hcm cevabın için saolasın ama forma bana geldi bile alırken dikkat etmemişim söküp yeniiden nasıl yapaarım formada iz kalmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderksk -- 7 Kasım 2013; 10:37:31 >
  •  Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda
    Jimmy benim formanında resmini yollamış. Bugün HK Posta vermiş. Tahminen gelmesi kaç gün sürer? Bilgisi olan var mı? Jimmyden daha önce hiç alışveriş yapmadım da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthas Litch King -- 7 Kasım 2013; 17:46:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Niño

Jimmy benim formanında resmini yollamış. Bugün HK Posta vermiş. Tahminen gelmesi kaç gün sürer? Bilgisi olan var mı? Jimmyden daha önce hiç alışveriş yapmadım da.

10-15 gün arası hocam.

• Jimmy'nin kafa iyice yanmış. Jack'e mailden ulaşamadığımı, ayakkabılar hakkında konuşmam gerektiğini söyledim. Onunla nasıl iletişim kurabilirim diye sordum.

Jimmy bana "oh you can buy me soccer jersey and NBA to me first." şeklinde cevap verdi. Güler misin ağlar mısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tollerance

Jimmy'nin kafa iyice yanmış. Jack'e mailden ulaşamadığımı, ayakkabılar hakkında konuşmam gerektiğini söyledim. Onunla nasıl iletişim kurabilirim diye sordum.

Jimmy bana "oh you can buy me soccer jersey and NBA to me first." şeklinde cevap verdi. Güler misin ağlar mısın.

İngilizceleri iyi değil pek.

• Süper bir forma aldım, fena yav.

neyse, şimdi beyler. bu giyim konusunda alabileceğimiz yerler var mı ? jimmy gibi
  • Jimmy formaların resmiyle takip kodunu attı bugün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tollerance -- 7 Kasım 2013; 21:06:41 >
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.