Şimdi Ara

Uyuyamıyorum off off

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 30
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 8 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hly- (18 mesaj) black_67 (4 mesaj) [ Proud ] (4 mesaj) İrfan (3 mesaj) Mavi AT (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (27 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Uyuyamıyorum off off
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    uyuyamıyorum var uykum ama uyuyamıyorum sizce ne yapmalı??? rica ediyorum abuk subuk şeyler yazmayınn

|
    |
  • Emekli Yönetici
    4083 Mesaj
    Nat geo izle benim uykum geliyor hemen

Bu yüzden 1 haftadır yatağımda yatamıyorum hep salondaki koltukta izlerken uyuya kalıyorum.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: hly-

uyuyamıyorum var uykum ama uyuyamıyorum sizce ne yapmalı??? rica ediyorum abuk subuk şeyler yazmayınn

bekar mısın?
    Buraya yazacağına uyumayı denesen uykuya dalabilirdin hani. Duş al duş alırken çavuşuda tokatla uyursun.
  • Yarbay
    2745 Mesaj
    sıkıcı bi film izle 3 gündür aynı filmi izliyorum
    |
    |
  • Yarbay
    4429 Mesaj
    şu an tüm uykumu sana verebilme şansım olsa 50-60 saat deliksiz uyurdun allah belamı versin ki
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Panini

quote:

bekar mısın?

evet neden
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Panini

quote:

bekar mısın?

evet neden

tahmin gücümü ölçtüm...
    |
    |
    hmmm
    |
    |
  • Yarbay
    2415 Mesaj
    "Uyuyamıyorsan,gözlerini kapa ve sabah olana kadar açma..." diye bir söz okumuştum forumda.
    |
    |
    one yaa öyle bunu yapamaz kimseee
  • Yarbay
    2525 Mesaj
    |
    |
  • Yorulman gerek hafif tempoda başlayıp arttırarak koşmaya başlıyorsun yorulduğunu hissettiğin an yatıp uyuyorsun.
    Kitap okumaya başla yatar vaziyette dirseklerin ağrımaya başladığı anda yatıp uyuyorsun.
    Yastık veya yorganla kafanı ört nefes alma alanın daralsın ısınmaya başlasın bedenin 5 dakika sonra yatığı veya yorganı açtıktan sonra yatıp uyuyorsun.

Diyeceksin bu nasıl iş.İşin sırrı beyni yormak beyin yorulursa dinlenmek için sinyal gönderir sende yatar uyursun.
    yat artık liseliymiş değilim liseli falan 6 sene oldu mezun olalı
    quote:

Orijinalden alıntı: LauranaLawless

Yorulman gerek hafif tempoda başlayıp arttırarak koşmaya başlıyorsun yorulduğunu hissettiğin an yatıp uyuyorsun.
    Kitap okumaya başla yatar vaziyette dirseklerin ağrımaya başladığı anda yatıp uyuyorsun.
    Yastık veya yorganla kafanı ört nefes alma alanın daralsın ısınmaya başlasın bedenin 5 dakika sonra yatığı veya yorganı açtıktan sonra yatıp uyuyorsun.

Diyeceksin bu nasıl iş.İşin sırrı beyni yormak beyin yorulursa dinlenmek için sinyal gönderir sende yatar uyursun.

hmm bu güzel ama benim şuan hiç uykum yok hatta esnemiyorum bile artık tamamen kaçmış durumda hayır anlamadığım evde oturan biri değilm çalışıyorum erken kalkıyorum nasıloluyoda böyle oluyo anlaamadım gitti
  • Yüzbaşı
    944 Mesaj
    Offf yarin okula nasil kalkacaz ya.
    |
    |
  • quote:

quote:

Yorulman gerek hafif tempoda başlayıp arttırarak koşmaya başlıyorsun yorulduğunu hissettiğin an yatıp uyuyorsun.

hmm bu güzel ama benim şuan hiç uykum yok hatta esnemiyorum bile artık tamamen kaçmış durumda hayır anlamadığım evde oturan biri değilm çalışıyorum erken kalkıyorum nasıloluyoda böyle oluyo anlaamadım gitti

Uyuma o zaman arkadaş.

quote:

quote:

quote:

Uyuma o zaman arkadaş.

tmm ya sinirlenme
    |
    |

öğrencilerinde işi zor yrn bu saatte burdasınız
    |
    |
  • Yüzbaşı
    532 Mesaj
    fazıl say uyursun
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.