Şimdi Ara

Evde çok rahat yaptığım soruları sınavda yapamıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
2.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evde çok rahat çözdüğüm veya mantığını kurduğum soruları bi arkadaşım sınıfta sorduğunda veya denemelerde yapamıyorum.
    Evde hep çalılştığım masaya alışmışım oturduğumda kafamı daha iyi kullanıp mantık kuruyorum. ama farklı ortama gidince kafam duruyor yapamıyorum. Aynısının gerçek ygsde başıma geleceğinden korkmaya başladım. ne yapabilirim ?

• Bazen oluyo bana da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mzy6464

Arkadaşlar evde çok rahat çözdüğüm veya mantığını kurduğum soruları bi arkadaşım sınıfta sorduğunda veya denemelerde yapamıyorum.
    Evde hep çalılştığım masaya alışmışım oturduğumda kafamı daha iyi kullanıp mantık kuruyorum. ama farklı ortama gidince kafam duruyor yapamıyorum. Aynısının gerçek ygsde başıma geleceğinden korkmaya başladım. ne yapabilirim ?

aynen artik ya evde defalarca cozdugum soru tipinin nasil yapildigini bi daha hatirlayamamak igrenc bisey, ozellikle matematikte cok oluyo. napcaz bilmiyorum ama beni emeklerimin bosa gittigi konusunda cok rahatsiz ediyo bu olay.
  • artık yapacak birşey yok kurtarılamaz bu saatten sonra
    hergün (hergün) deneme çözmekle düzelticeğini umuyorum (hergün deneme) iyi çalışmalar
  • Aynen matematikte oluyor.. Boşuna saatlerce çalışmış gibi hissediyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.