Şimdi Ara

Uygun fiyatlı Goretex - Reebok Sawcut GTX 6.0 Boyner 322 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
8.676
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.boyner.com.tr/reebok-kosu-ayakkabisi-709626

Reebok gtx 3.0 Alıp yıllarca kullanan biri olarak öneriyorum. HG2019 koduyla 322 TL'ye geliyor.

Bir goretex için oldukça iyi bir fiyat. Amazon vs. gibi yerleri saymazsak.

Öneririm, hafif ateşte ısıtılmış sıcak fırsat

• kaymasının goretexle ne alakası var yahu? çok saçma bir konu olmuş, gore-tex sadece ayakkabının astarını kaplayan su geçirmeyi önleyen bir teknolojidir, taban ise bambaşka bir hikaye. kaydırmaz taban için tavsiye edilen genelde vibram oluyor. epey.com'dan vibram taban ve gore-tex su geçirmezlik teknolojisini beraber seçerseniz ayakkabı fiyatlarının 500'den başladığını görürsünüz zaten. 300 lira verip 500'lük performans beklemek mantıksız.
  • Numara durumu nasıl 41 giyiyorum normalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayadır bu fiyatta bu ayakkabı
  • faruxxx F kullanıcısına yanıt
    bende 41 giyiyorum ama 40,5 aldım öncesinde boyner mağazında denedim sonra sipariş verdim :)
  • madenci66 kullanıcısına yanıt
    527 ile piyasaya girdi-
    397 yaptılar
    bu arada koray sporda 354'e düştü

boyner kodu ile 322 tl oldu :)
  • Kullanan varmi tabani sertmi yumusakmi on taraflari burun kisimmari hemen acilacakmis gibi duruyor ayakkabi bez sanirim ?

• Hic tavsiye etmem ıslak zeminlerde feci kayıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

Hic tavsiye etmem ıslak zeminlerde feci kayıyor
    katılıyorum 4 senede 2 ayakkabı kullanmış biri olarak mermer + yagmur uzak durun.
  • aman aman uzak durun derim. 2. kışımı geçiriyorum sawcut 5'le. tasarımı 10 numara, sıcak tutması 10, su geçirmemesi 10 ama ka-yı-yor. bu kadar da olmaz derecesinde kayıyor.
  • Nike wild horse da islak zeminde felaket kayiyor..goretexlerin ortak sorunumu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Nike Air Zoom Wildhorse 3 gore tex de biraz kayıyor ama öyle aşırı şikayet boyutunda değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Islak zeminde çok kayıyor tavsiye etmiyorum
  • Bende de 197 tl ye aldığım nike wildhorse3 gtx var ıslak zeminde acayip kayıyor mermerde özellikle ölürsünüz :D Bu ayakkabılar dışarda toprakta yumuşak zeminde koşmak için üretilmiş
  • Reebok Trailgrip kullandım inanılmaz kayıyor. Gerçi aynı zeminde kullandığım The Nort Face de harika bir tutuş sergilemiyor ancak bu paraya almazdım.

• Bende de terrex var. İşyerinde mutfağa girdim mi mooonwalk yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

Bende de 197 tl ye aldığım nike wildhorse3 gtx var ıslak zeminde acayip kayıyor mermerde özellikle ölürsünüz :D Bu ayakkabılar dışarda toprakta yumuşak zeminde koşmak için üretilmiş
    Aynı ayakkabıya sahibim ve aynen katılıyorum. Koşu parkında dahi kullanamıyorum.Yağmurlu havada ayağımız kuru kalıyor ama düşüp üstümüz ıslanıyor. Piknik harici kullanmıyorum.
  • Asics Gtx modelleri ne bakın. Ben şehirde asics doğada terrex kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de New balancenin gore tex spor ayakkabisi enteresan oda kayıyor mermerde fayansta kaderi mı bunların acaba

• Merhaba,

adidas Erkek Outdoor Ayakkabı AX2R Gore-Tex BB1987 588TL

sepette 388TL'ye geliyor

https://www.ozdilekteyim.com/shop/ProductDisplay?storeId=10151&urlLangId=-13&productId=1821164&urlRequestType=Base&langId=-13&catalogId=10091
  • hakanberber53 H kullanıcısına yanıt
    Nev balancenin bende bitane meşhur ayakkabısı var azıcık suda paten yaparsın.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.