Şimdi Ara

DECATHLON TREKKİNG SIRT ÇANTASI - 50 L - 265TL'DEN 195TL'YE DÜŞMÜŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
7.269
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İdeal kamp ve uzun yürüyüş çantası olarak tanımlanan, ayarlanabilir bel ve sırt desteği olan oldukça popüler ve aynı zamanda uçak kabinine sokabildiğiniz bir çanta.

İhtiyacı olan detaylı bilgi için sitedeki yorumları okuyabilir.

Youtubeda detaylı incelemeleri de mevcut.

195TL
    https://www.decathlon.com.tr/sirt-cantasi-50-l-id_8300838.html

• Ben sadece bu çanta için değil de bu şekildeki tüm sırt çantaları için bir ekleme yapmak istiyorum. Ryanair, kabin bagajına bile para alırken sırt çantasını normal el çantasıyla bir görüyor ve ses çıkartmıyor. Gezginlerimize duyurulur.
  • maximum genç giyim 250/50 kampanyası vardı, değerlendirilebilir.
  • typhoone T kullanıcısına yanıt
    Yanlız 30 lt maksimum 35 lt lik çantalar ile Ryanair de sorun yaşamadan kabine alırsınız
  • Ben bu çantayı havaalanında çok sık görüyorum, sanki kızılay pazarında dağıtmışlar gibi. Çok sık pişti olmaktan hoşlanmayanlara göre değil bence bu çanta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 3 Temmuz 2020; 15:41:19 >
  • Mağazadan teslim olarak bir adet aldım konu sahibine teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 adet mağaza teslimi aldım konu için teşekkür ederim.
  • Konuyla alakasız ama Decathlondan güneş gözlüğü alan var mı arkadaşlar? Dayanıklı olur mu sizce? Bir de aşağıdaki gözlüğün ebat bilgisini bulamadım.

https://www.decathlon.com.tr/mh120a-gunes-gozluu-id_8587966.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eminim siz bizden daha iyi biliyorsunuzdur,

sırt çantası için kullanılması gereken dogru materyal nedir acaba?

engin bilginizle bizleri aydınlatın lütfen, bizlerde çanta alırken neyin alınıp neyin alınmayacagını bilelim.
  • peaceb kullanıcısına yanıt
    Pamuktan olsun istiyor arkadaş galiba, bilen birisine benziyor :))

• 4 yıldır bu çantayı kullanıyorum. Hatta 2 yılı her haftasonu içiçakılı dolu bir halde kullandım ( hatta içinde düdüklü tencere dolusu yoğurt da vardı =)) ne dikişi açıldı ne birşey. Bel desteği olduğundan dolayı da çanta taşımadan dolayı yormuyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Bütçeniz elveriyor ve bu tarz çanta lazımsa kaçırmayın.
  • 2 saatlik yürüyüş koşu için bu çantalar alınır mı bilen varmı?

İçinde 1 litrelik kahve termosu, 1.5 litrelik su şişesi ve telefon taşınacak. Elde taşıması zor oluyor.

https://www.decathlon.com.tr/arazi-kosusu-cantasi-10-l-id_8555365.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 3 Temmuz 2020; 17:18:49 >
  • Çanta taşırken tek derdim sırt terlemesi. Vantilatörlü çanta icat olsada kurtulsak

• benim konuyla ilgili bir bilgim yok,

buyrun sizi dinliyorum uzman olan sizsiniz.

cevap vermişsiniz, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceb -- 3 Temmuz 2020; 17:28:31 >
  • O çanta 195 liraydı zaten fiyatını geçenler de çıkarıp tekrar indirdiler ayrıca uçak kabinine çanta sokmak mı kaldı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 3 Temmuz 2020; 17:37:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Gayette alınır..işinizi de görür..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.