Şimdi Ara

Üye olan herkese Saltywasher hediye! (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
18
Favori
24.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: publicengineer

ambalaj bulaşık deterjanı görüntüsünde,
    alttaki küçük çamaşır deterjanı yazısını okusa bile insanın bunun çamaşır deterjanı olduğuna inanması güç,
    ben hala bunun bunun çamaşır deterjanı olduğuna inanmıyorum,
    saltwasher hem uzun bir isim hem akılda kalıcı değil Türkçe değil,
    ace omo alo abc cif fab vs deterjan isimleri neden genelde kısa olur incelenmeli,
    yeşil renkler azaltıp mavi artırılabilir beyaz renk eklenebilir ambalaj görselinde.
    çamaşır makine resmi ve katlanmış çamaşırlar vs ürünün üzerini okumadan çamaşır deterjanı olduğunu anlatabilir.
    okyanusu geçmiş ama derede boğulmuşsunuz.
    saltwasher ın ambalajı tüketici için elde bulaşık deterjanını çağrıştırıyor.
    bu ürünü rafa koysanız insanların %99 u üzerini okumadan bulaşık deterjanı sanıp pas geçecek.
    ürün kokusu çok güzel gerçek limon kokuyor, fakat bu koku bulaşık deterjanı kokusu.
    limonun mucizevi gücü, üstün temizlik formülü vs çok klişe,
    daha yaratıcı slogan bulunmalı marka revize edilmeli kısaltılmalı,
    ürünü henüz kullanmadım ürün hakkında yorum yapmıyorum,
    fakat gerek ambalaj gerek görsel olarak ürün hakettiği başarıyı yakalayamayacaktır,
    ambalajda değişikliğe gidilebilir örneğin kapak yarım limon şeklinde tasarlanabilir,
    şişe tasarımı daha özgün olabilir.
    saltysardine saltywasher salty vs tuhaf markalar bende hiç bir sempati yaratmadı.

tabi butik üretimle kısıtlı bir zümreye hitap ediyorsanız birşey diyemem.

Çok yerinde tespitler. Aynen katılıyorum. Fakat bunu dağıtıcı firmadan ziyade üretici firmanın okuması lazım

• Benim de ürünüm geldi. Henüz deneme fırsatı bulamadım.
  • Deterjanı kullandık, ariel in çıkartmadığı nar lekesini bile çıkardı. Ariel ile yıkandığında olduğu gibi bununda çamaşırlarda kokusu kalmadı. Bizim makinadan kaynaklı sanırım.

Kısacası memnun kaldık almayı düşündüm ama şimdi arile göre fiyat hesabı yaptım tam 2 katı pahalı geliyor. İlerde fiyatı makul seviyelere düşerse bundan kullanırız.
  • karasac; mrt338;
    Eposta adreslerinizi bana özel mesaj ile iletebilirseniz yardımcı olmaya çalışayım.
    Bazı ürünler yanlış adres vs gibi sebeplerle döndüğü için kontrol edip bilgi verebilirim.

conqierors;
    Uygulama ile herhangi bir şekilde rehberiniz vs gibi özel bilgileriniz alınmamaktadır.

kubilay61;
    Konuda Saltysardine uygulamasını indirip uygulama üzerinden üye olan herkese hediye verdiğimizi yazdım ama yanlış anlaşılma olmuş olabilir.

kingo_disco;
    Konu hakkında özel mesaj gönderdim.
  • bende üye oldum az önce
  • Ürün gelmiş sanirim ama evde olmadığımız için alamadik maalesefIstanbul a donunce alicam artik subeden

• Bunu çamaşır makinesinin deterjan bölmesine koyuyoruz değil mi Eve yeni çıktım acemiyim daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulama yüklenemedi hatası alıyorum sizdede oluyor mu android için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hediye elime ulaştı teşekkürler :)
  • Dun Mall of istanbulda ki magazaya gittim hos bir magaza yapilmis urun magazada varda kasada bir bayan vardi biraz sohbet ettim sonra ciktim.

Magazanin dekoru guzel olmus ama icerisi cok bos bence bu kadar cabuk magaza isine girmemeniz gerekirdi.

• Ürün elime ulaştı teşekkürler.
  • Üye olduk bakalım :)
  • Ürün geldi, teşekkür ederim.

Denemeden sonra yazarım.
     Üye olan herkese Saltywasher hediye!

• takip..
  • Benim de ürün gelmiş daha deneyemedim. Teşekkürler.
  • Benimde biraz önce MNG ile ürünüm geldi teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehdrive -- 29 Ocak 2015; 14:34:38 >
  • Hocam benimde kargom gelmedi. Kargonun nerede olduğunu sorgulayabiliyor musunuz?
  • Ürün elime ulaştı teşekkürler, çok güzel kokuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26'sında üye olmuştum ürün an itibariyle elime ulaştı, teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.