Şimdi Ara

Uydunet+ Teledünya Devir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 3 ay önce yarım düzine kampanyasından almış olduğum uydunet aboneliği ve kablosuz modemi, teledünya ve hd kutuyu devretmek istiyorum. Ev arkaşımdan ayrılmamdan dolayı devrediyorum. Sms, telefonla veya mail ile irtibata geçebilirsiniz. Aboneliğin bulunduğu yer m.köy.

• altin-emre@hotmail.com mail adresim.
  • Bulunduğum adrese aldıramadığım için hala açıktır ve devir almak isteyenler ulaşabilirler.
  • Arkadaşlar ilan günceldir. Halen kullanmadığım halde aboneligin faturasını ödemekteyim. İlgilenen var ise mail ile haber verebilirler.
    altin-emre@hotmail.com
  • Hoca aylikne kadar oduyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

Hoca aylikne kadar oduyorsun

29 TL Sınırsız internet için, 12.5 TL HD teledünya için toplamda 41.5 lira ödüyorum.
  • merhaba arkadaşlar uydunet aboneliğimi mekan değişikliği nedeniyle devir etmek istiyorum. tarife yarım düzine tarifesi suan 41 tl. kablosuz modem ve hd teledünya bedava, sınırsız internet.. yani herşey var. 4 ay kullandım. 24 ay taahhutlu.
  • İlan günceldir, 12 ay falan kaldı taahhütün bitmesine.
  • hd teledunya abonesiyim, bir turlu kullanma firsatini bulamadigim aboneligimi ucretsiz devretmek istiyorum. 18 aylik bir aboneligi kalmistir. Ilgilenen kisiler bana ulasabilirler. Cihazi da elimdedir alan arkadasa bunuda verecegim, jelatinleri dahi uzerinde duruyor. Durduk yere 24 ay taahut verip sikintiya girmeye gerek yok...aylik 12, 5 Tl abonelik ucreti bulunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taşındığım yerde teledünya + uydunet altyapısı olmadığından ücretsiz devretmek istiyorum, pakette teledünya HD üst paket ve sınırsız 10 mbt hızında uydunet (adil kullanım kotası 50 GB) vardır, HD box ve uydunet uyumlu kablosuz modem ücretsiz verilecektir. aylık ücret 49 TL'dir, 2015 Kasımda taahhüt bitecektir. Ayrıca TTnet, Dsmart veya Superonline internetini devretmek isteyen varsa benimle iletişime geçsin, telefonum: 505 676 49 65
  • istanbul
  • Ankara-ACİL
    merhaba,mezuniyet nedeniyle şehir değiştirdiğim için uydunet paketimi devretmek istiyorum.
    taahhütü 2015 ağustosta dolacak.
    devir masrafları bana aittir.
    aylık 49 lira teledünya temel paket+sınırsız internet
    draslinurarslan@gmail.com mail atın lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.