Şimdi Ara

Uydunet Öneren Var Mı? (Ankara-Bahçelievler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanan öneren var mı? LOL gibi online oyunları çok sık oynuyorum.

• Uydunet modem veriyor mu ?
  • Almak isterseniz modem veriyorlar. Denemenizi tavsiye ederim, memnun kalmazsanız iptal edersiniz. Çok memnun kalırsınız demekte hatalı olacaktır, kötü bir tecrübe olur demekte. Test edin, kendiniz karar verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koalaxy -- 21 Ağustos 2015; 11:57:47 >
  • chirkinordek kullanıcısına yanıt
    Modem Tarifeye Ek Olarak Veriliyor 25Mbps 75GB Ekosınırsız Paketi İle Giriş Yapmanızı Tavsiye Ederim. İlk 1 Hafta İçerisinde Beğenmezseniz Ücretsiz İptal Edebilirsiniz Ayrıca 7/24 Teknik Servis Sunuluyor Ücretsiz Kurulum Ve Monyaj TURKSAT A.Ş!'ye Ait Ücretsiz Kampanya Kapsamında Ben Kullanıyorum Bahçelievler 7.Cadde 100Mbps Donwload 10Mbps Upload Ekosınırsız 500GB Kullanıyorum Kurumsal +Teledünya Üst Paket+Altın Sinema Kanalları +Voip+Kablo Tv Aylık 90 TL

Speedtest Sonucu

• Buyrun Son Ödediğim Fatura İndirim Uygulanmıştır Geçen Aydan Alacaklı Olduğum İçin

Pıng Değerlerim Çok Düşük Euro Truck 2 Multiplayer'da 37-47 Arası LoL 48-58 Arası Fifa 15 58-68 Arası Gta 5 50-60 Arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exileteam -- 21 Ağustos 2015; 18:23:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay VARANGEL

Tarife ismi yazmıyor, bireysellere de açık mı tarife?

Zaten hangi turksat kullanıcısına sorarsan sor tarife yazmaz faturada Ayrıca tarife 60 yas ve üzeri engelli gazi şehit polis hakim savcı avukat asker ve milletvekillerine acık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exileteam -- 21 Ağustos 2015; 20:56:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay VARANGEL

Gazi yakını faydalanabiliyor mu? Faydalanmak için ne yapmak gerekiyor?

Gazi yakını faydalanabiliryomu bilmiyorum ama faydalanabilir ama Gazi'nin üstüne olması Lazım sanırsam Başvurular için müdürlükler tercih edilmeli bayiiler 1 tl ilen ücreti alıyor ve bazı paketleri satma yetkileri yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exileteam -- 22 Ağustos 2015; 9:27:43 >
  • ben 50mb 250gb kotalı kullanıyorum.

Hız konusunda çok nadir sıkıntı yaşıyorum 2 ayda bir ortalama bir problem çıkıyor. Uykusuz tarifesi ile birlikte 110TL veriyorum.

CS:GO gibi oyunlarda fransa/almanya sunucularına 50-60ms ile bağlanıyorum, ingiltere'ye de 80civarı. Ping konusunda memnunum. Tavsiye ederim. 3.cadde'de kalıyorum.

TTNET'in pingi ortalama 100civarı olduğu için başka bir alternatifiniz yoktur.

• Teşekkürler arkadaşlar ama forumlardan okuduğum kadarıyla verdikleri modemin hala wireless sorunu varmış. Yani evin içinde başka odalarda telefonunuz wireless çekmiyormuş. Bu doğru mudur?
  • Yok mu bu konuda bir fikriniz?

• chirkinordek kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ben de Beştepeler'de abonelik açtırdım kurulum için gelmelerini bekliyorum. Modem ile ilgili sorunlar elinizde WAN port girişi olan bir modem varsa çözülebiliyormuş diye okudum forumdan. Kendim test etmedim elbette. WAN portu fiber (VDSL) modemlerde genelde olur. Şu an dağıtımı yapılan yeni modem eskiye nazaran iyiymiş. Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exileteam

Modem Tarifeye Ek Olarak Veriliyor 25Mbps 75GB Ekosınırsız Paketi İle Giriş Yapmanızı Tavsiye Ederim. İlk 1 Hafta İçerisinde Beğenmezseniz Ücretsiz İptal Edebilirsiniz Ayrıca 7/24 Teknik Servis Sunuluyor Ücretsiz Kurulum Ve Monyaj TURKSAT A.Ş!'ye Ait Ücretsiz Kampanya Kapsamında Ben Kullanıyorum Bahçelievler 7.Cadde 100Mbps Donwload 10Mbps Upload Ekosınırsız 500GB Kullanıyorum Kurumsal +Teledünya Üst Paket+Altın Sinema Kanalları +Voip+Kablo Tv Aylık 90 TL

Speedtest Sonucu

75gb ekosinirsizda 75 gb asinca hiz mi dusuyor yoksa kotan mi bitiyor.Ve karabuke hizmetleri var midir

• quote:

Orijinalden alıntı: exileteam

Speedtest Sonucu

kardes sen bu saydiklaruna nasil veriyorsun o kadar az para anlamadim vallahi.sadece kullandigin internet paketi kac yuz lira :)

bende baglaticam uydunet de nasil baglattiysan o tarifeyi bende baglatayim.bende bu arada engelli kardesimin adina baglaticam sirf sadece o 100mbit 500 akk olayina raziyim genede bu kadar ucuza baglatabilirmiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    evet hocam 126 arayın size yardımcı olacaklardır altyapı varsa
  • exileteam E kullanıcısına yanıt
    evet sitede altyapi var.126 derken aylik verdigin paradan mi bahsediyorsun hocam.

ben 100mbit 500gb kotali pakete en az 120 130 vermeye raziyim ama inerlermi o kadar bilmiyorum.

engelli kardesimin adina baglaticam tarifeyi o yuzden hizli kotasi genis paketleri ucuza baglatmak amacindayim

• eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    telefon numarası 126 ara demek istemiştim.
    eyv sagol

• Kesinlikle geçin

link alabilir miyim
  • Bende Uyduneti ve Teledünyayı 2 gündür kullanıyorum. Denizlideyim. yeni üye oldum. çok memnunum. TT deki kopma, yavaşlık vb şikayetlerin hiçbiri yok. sıfır sorun. başvurudan kuruluma kadar görevliler gayet ilgililerdi. Hız testini de aşağıda görebilirsiniz.

Bu arada Çifte Fırsat kampanyasına başvurdum. Herşey dahil ayda 39 Tl ye. Süper kaçmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pau_20 -- 10 Ekim 2015; 2:13:03 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.