Şimdi Ara

Uydunet'i Arayanlar Cevapları Paylaşabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hızı 1mb'e düşen ve uyduneti arayıp cevap arayanlar burada aldıkları cevapları yazabilir mi?

• hızı 1mbite düşmeyen var mı? cevap olarak genel bir yavaşlık olduğunu söylememizi istediler dedi arkadaş...
  • Aynen sabahın köründe biri arayıp uydunetten arıyom şikayetiniz varmış, ülke genelinde bu yavaşlık söz konusu yapacak bişeyimiz yok dedi kapattı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resmen hızı 1mb e sabitlemişler, hiç bir cevap vermiyor ülke genelinde hız düşmesi var diyorlar o kadar
  • Yemisler sizi ulke genelinde degil ttnet te tam randiman aliyorum 50mbps gereken hizi saglayamadiklari icin hatti kapatabilirsiniz cezai islem.odemeden

• Aradim tek dedikleri
    Bize turkiye geneli bir kisitlama oldugu soylendi
    Ne zaman duzelicegi hakkinda bir bilgimiz yok

Adam devletle alakali birsey degil diyor bende peki dedim

• o değilde bu rezalet günlerinin parasını eşşek gibi alamayacaklar faturadan yiyorsa alsınlar bakalım
  • Hiçbirşekilde arıza kaydı falanda girdirmiyor internet sistemleri, nerden denediysem site hata verdi :) bende 2 tane oyun satın almıştım steamden haftasonuna bıraktım h.içi işten vakit kalmıyor diye.Güya bi nitro paket alıp hallederim diyordum.100 mbiti geçtim kendi hızım 25 mbiti görsem şükredeceğim ama nerdeeee.
  • Teknik servisi aradın genel sorun vs. dediler sonra teknik servisten elemanlar geldi göstermelik tabi, onlarla açık açık konuştum kendileride hükümet tarafından gelen emre uyulduğu ama bunun yüzünden aşırı tepki aldıklarını söyledi, kendisine ne zaman düzelir dediğimde bilmiyorum diyor ama 1-2 gün daha bu şekilde hızı düşük tutacak gö.. yönetim bazında olmadığınıda söyledi. Kendisine ne yapabilir deyince açık net bir sözleşmem yoksa uyduneti kapatın dedi açık açık genç bil elemandı taktir ettim en azından biyat etme kafası yoktu yada yaşadığım bölgenin insanı olduğundandır. Yarın sözleşmede olmadığı için sanırım 1-2 düzelme olmaz ise kapatıyorum uyduneti superonline geçerim fiber var zaten uğraşamam bu hıyarlarla, kafasına göre neti indir yükselt yapan bir firmadan ilerde yenisi görmemeniz diye bir kuralda yok kafasına estikçe artık bunlar neti düşüreceklerdir beyler kurtulun bu firmadan.

• komik ama telekom tam verirken uydunette kısıtlama yapılması devede kulak gibi :) uydunet heryerde yok zaten.Olan bizlere oldu valla.
  • Ya işte emir geldi dedi hızı kesin ttnet ehem küm cüm yapamayız haşmetlim diablom dedi, superonline no thx dedi diğer özel servisler de öyle ama arada kalmış ezik devlet kölesi uydunet ne demek hemen deyip vanayı kıstı. Umurlarında olur mu? haşa! neden olsun ki devlet tarafından geldi emir, emire uyanlar maaşlarını almaya bakar gerisi hikaye, ha arada karşımıza çıkan teknik servis elemanları ise bolca küfür ve aşağılanma ile uğraşmak zorunda kalırlar.

Olan parasını verip 3/1 alan bizlere oluyor ne yapabiliriz hiçbir şey artık dikta bir ülkedeyiz.
  • 1 aylık ücreti iade etmelerini nasıl sağlayabilirsek bir daha böyle kafalarına göre iş yapamazlar.

• cevap bulmak şöyle dursun kimlik ve hizmet numarasını dogru girmeme ragmen yanlıs deyip gorusmekten cekiniyorlar.ben boyle şey gormedim duymadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.