Şimdi Ara

Uydunet'i Arayanlar Cevapları Paylaşabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
13
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> KabloNet >> Uydunet'i Arayanlar Cevapları Paylaşabilir mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    489 Mesaj
    Hızı 1mb'e düşen ve uyduneti arayıp cevap arayanlar burada aldıkları cevapları yazabilir mi?

|
    |
    |
    |
    Aynen sabahın köründe biri arayıp uydunetten arıyom şikayetiniz varmış, ülke genelinde bu yavaşlık söz konusu yapacak bişeyimiz yok dedi kapattı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel 5820K CPU | MSI X99 Gaming 7 MBoard| 16Gb Kingston Hyperx Ddr4 2666 Mhz Ram | Powercolor Red Devil Rx 480 8Gb GPU | Crucial MX300 750GB SSD - WD Sata3 2TB HDD | Acer XF240Hbmjdpr 24" Monitör | Logitech G710 Blue KBoard | TP-Link TL-WDN4800 N900 WLAN Dual Band PCI-E | Logitech G402 - G300S Mouse | Zalman Z9 Neo Tower USB 3.0 Case | Corsair Gaming VOID - SteelSeries Siberia v3 Headset | SteelSeries Qck+ XLarge Mousepad | Akasa Venom VooDo Double Fan| Thermaltake 750W 80+ Gold Modüler | DeepCool Fan Control Usb 3.0 | Creative 2+1 | Xiaomi Mi5s Plus 4-64gb | Invicta 'Vintage' Automatic Model: 22568 - Seiko SKS485P Watch | SJ4000 Action Camera
  • Binbaşı
    1473 Mesaj
    resmen hızı 1mb e sabitlemişler, hiç bir cevap vermiyor ülke genelinde hız düşmesi var diyorlar o kadar
    |
    |
    Yemisler sizi ulke genelinde degil ttnet te tam randiman aliyorum 50mbps gereken hizi saglayamadiklari icin hatti kapatabilirsiniz cezai islem.odemeden

|
    |
    Bize turkiye geneli bir kisitlama oldugu soylendi
    Ne zaman duzelicegi hakkinda bir bilgimiz yok

Adam devletle alakali birsey degil diyor bende peki dedim

|
    |
    |
    |

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü 130+ Kullanıcı
  • Yarbay
    8242 Mesaj
    Hiçbirşekilde arıza kaydı falanda girdirmiyor internet sistemleri, nerden denediysem site hata verdi :) bende 2 tane oyun satın almıştım steamden haftasonuna bıraktım h.içi işten vakit kalmıyor diye.Güya bi nitro paket alıp hallederim diyordum.100 mbiti geçtim kendi hızım 25 mbiti görsem şükredeceğim ama nerdeeee.
    |
    |
    Teknik servisi aradın genel sorun vs. dediler sonra teknik servisten elemanlar geldi göstermelik tabi, onlarla açık açık konuştum kendileride hükümet tarafından gelen emre uyulduğu ama bunun yüzünden aşırı tepki aldıklarını söyledi, kendisine ne zaman düzelir dediğimde bilmiyorum diyor ama 1-2 gün daha bu şekilde hızı düşük tutacak gö.. yönetim bazında olmadığınıda söyledi. Kendisine ne yapabilir deyince açık net bir sözleşmem yoksa uyduneti kapatın dedi açık açık genç bil elemandı taktir ettim en azından biyat etme kafası yoktu yada yaşadığım bölgenin insanı olduğundandır. Yarın sözleşmede olmadığı için sanırım 1-2 düzelme olmaz ise kapatıyorum uyduneti superonline geçerim fiber var zaten uğraşamam bu hıyarlarla, kafasına göre neti indir yükselt yapan bir firmadan ilerde yenisi görmemeniz diye bir kuralda yok kafasına estikçe artık bunlar neti düşüreceklerdir beyler kurtulun bu firmadan.
    |
    |

• Yarbay
    8242 Mesaj
    komik ama telekom tam verirken uydunette kısıtlama yapılması devede kulak gibi :) uydunet heryerde yok zaten.Olan bizlere oldu valla.
    |
    |
    Ya işte emir geldi dedi hızı kesin ttnet ehem küm cüm yapamayız haşmetlim diablom dedi, superonline no thx dedi diğer özel servisler de öyle ama arada kalmış ezik devlet kölesi uydunet ne demek hemen deyip vanayı kıstı. Umurlarında olur mu? haşa! neden olsun ki devlet tarafından geldi emir, emire uyanlar maaşlarını almaya bakar gerisi hikaye, ha arada karşımıza çıkan teknik servis elemanları ise bolca küfür ve aşağılanma ile uğraşmak zorunda kalırlar.

Olan parasını verip 3/1 alan bizlere oluyor ne yapabiliriz hiçbir şey artık dikta bir ülkedeyiz.
    |
    |

ρѕη: αιzєηƒαη σηє ριє¢є ∂єℓιѕι αℓ ρα¢ιησ ƒαηı
  • Yarbay
    4233 Mesaj
    1 aylık ücreti iade etmelerini nasıl sağlayabilirsek bir daha böyle kafalarına göre iş yapamazlar.

|
    |
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.