Şimdi Ara

Uydu Alıcı Tavsiye ( Next Kanky , Next 64 HD , Next Punto+S vs.. )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bütçe 100-150 TL civarı, zaten annemlere alacagım, IPtv vs.. bilmezler. Turksat kanallarını çeksin yeter, HD kanalları göstersin yeter, sıkıntısız hangi cihazı önerirsiniz.

Bu cihazlar nasıldır , Next Kanky , Next 64 HD , Next Punto+S , magbox , botech , korax , hometech vs..

Next cihazlarının birbirinden farkı nedir, bi farkı yoksa ucuzunu alalım gitsin mi.. yardımınızı rica ederim.

• next 64 tavsiye ederim tkgs var kanal isimleri iri yaşlılar için ideal tandberg de mevcut turksattaki nat geolarıda açıyor
  • Next 2023 yeni kasa aldım, ilk zamanlarda bütün kanalların altında bilgi görünüyordu, şimdi de bazı kanallarda program bilgisi var bazısında yok onu nasıl düzeltebiliriz
  • Next Kanky önerir misiniz, hala alınır mı? Her yıl yeni modeli mi çıkıyor? 2021 model diye gördüm. Neyi değişiyorsa artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Next Kanky önerir misiniz, hala alınır mı? Her yıl yeni modeli mi çıkıyor? 2021 model diye gördüm. Neyi değişiyorsa artık.

2019 modelde aynı 2020 de aynı 2021 de aynı tek farkeden üretim tarihi onun dışında donanım ve yazılım olarak aynı cihazlar

next kankyde iptv yok next 64 alman daha mantıklı olur hem freeshare daha fazla kanal açıyor next 64'te

• NewSphere kullanıcısına yanıt

iptv ile işimiz yok hocam. Mevcut standart bilindik ulusal kanallar olması yeterli bizim için.

• quote:

iptv ile işimiz yok hocam. Mevcut standart bilindik ulusal kanallar olması yeterli bizim için.

sen next 64 al freesharesi türksatı açıyor 1 yıl freeshare hediyeli hemde bide 20 tl'ye usb wifi alırsın mis gibi izlersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 31 Temmuz 2021; 12:47:2 >

Tamam hocam. Geçen gün Vatan'a gitmiştim. NEXT MİNİX HD BLACK IIS+PLUS modeli varmış ellerinde onu önermişti. NEXT MİNİX HD BLACK IIS+PLUS modelinin artısı eksisi var mıdır sizce Kanky modeline göre?

Tekrar fiziken gidip next64 modeline de bakacağım. Kendi internet sitesine göre bazen düşük fiyat söylüyorlar da mağazada

• quote:

Tamam hocam. Geçen gün Vatan'a gitmiştim. NEXT MİNİX HD BLACK IIS+PLUS modeli varmış ellerinde onu önermişti. NEXT MİNİX HD BLACK IIS+PLUS modelinin artısı eksisi var mıdır sizce Kanky modeline göre?

Tekrar fiziken gidip next64 modeline de bakacağım. Kendi internet sitesine göre bazen düşük fiyat söylüyorlar da mağazada

NEXT MİNİX HD BLACK IIS+PLUS eski bir cihaz hocam aslında maddi durmun iyiyse nextin yeni dahili wifi alıcılı modeli

Next 2000 Wifi çıktı ondan alman daha mantıklı olur usb wifi almana gerek kalmazdı

urun.n11.com
    NEXT 2000 HD Çanaklı-Çanaksız Dahili Wi-Fi Full HD Uydu Alıcı Fiyatları ve Özellikleri
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/next-2000-hd-canakli-canaksiz-dahili-wi-fi-full-hd-uydu-alici-P390373716

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 31 Temmuz 2021; 18:29:50 >

Çok sağol hocam. Bu son dediğinizi de beğendim de. Bir kaç ay sonra kendim için alırım onu.

Ailem için bakıyordum, standart tv izliyorlar. Diğer video vs işleri için laptop veya telefon kullanıyorlar. Bugün tekrardan Vatan'a gittim. Kanky'i sordum. Ellerinde yoktu ama fiyat sordurdum. 159 TL dedi, şaşırdım, Çünkü Mediamarktta 169 Tlydi. siparişi geçtim hemen Vatan dan, bir kaç güne mağazaya gelecek.

NEXT MİNİX HD BLACK IIS+PLUS modelinin ben de eski olduğunu düşündüm, neyse ki yanılmamışım. Ellerinde o da vardı ve 159 TL di.

Teknosaya da gitmiştim ama 189TL kanky modeli ve vatan veya mediamarktta ki fiyata indirmediler, öyle politikaları yokmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: NewSphere

NEXT MİNİX HD BLACK IIS+PLUS eski bir cihaz hocam aslında maddi durmun iyiyse nextin yeni dahili wifi alıcılı modeli

Next 2000 Wifi çıktı ondan alman daha mantıklı olur usb wifi almana gerek kalmazdı

urun.n11.com
    NEXT 2000 HD Çanaklı-Çanaksız Dahili Wi-Fi Full HD Uydu Alıcı Fiyatları ve Özellikleri
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/next-2000-hd-canakli-canaksiz-dahili-wi-fi-full-hd-uydu-alici-P390373716

Alıntıları Göster

Selamlar,

İks yenileme oluyor mu hala? Kanky var süresi bitmiş sanırım yenilenmeyecekse yeni bir şey alacağım. Bu sefer ip tv olan bir tanesini tercih edeceğim ya 2000 ya 64 ama önce şu iks olayını çözmem lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.