Şimdi Ara

UXC Network (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.001
Cevap
0
Favori
58.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @PunkySee : ilk olarak illegal karakter kullanma sifrende ve ID aliminda sorun cikar bu yuzden ayrica su an 365 uye var herkes sorunsuz sekilde aldi, lutfen kontrol ederek tekrar dene sorun cikmaz.
  • @R3SP3CT Herşeyi denedim hiç bi şekilde üye olamıyorum msnden konusup bana uyelık alsanız olurmu _?
  • Sitedeki, registerda gerekli yerleri bana pm atabilirmisin yardımcı olmaya çalışayım.
  • Gerekli Yerler Derken -? bunu register sayfasını acıp görebılırsın ve ayrıca sana PM atamıyorum :S
  • sana PM attim ID bilgilerini sifreni degistir daha sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xoßi

quote:

Orijinalden alıntı: |YipMan|

server dl ile sm serveri gibi gözüküyor bkye çok yüklenmissiniz. kral bk ama o kadarda zulüm fazla 772 nedir arkadaş 775 bile değil bk en azından 800 point almalı.

DL ile sm serverı diye bişey yok. Her char eşit ayarda. Rage fighter karakteri hariç. O kadarkterde bi problem çıktı. Bu gece onu da düzenleyip noktayı koyucaz. Bu arada 772 point alması tamamen prosödür gereği. Yani bk karakterine her resette 2000 point verelim, bk karakterinin dmg ini düşürdüğünde bu pointin hiç bir önemi kalmaz. Anlatabilmişimdir umarım.

@Fae command için yeni bir tablo hazırlanıyor.

açıkcası charların güçleriyle nasıl bir oynama yaptınız bilmiyorum. lakin dl normal sartlarda bile bkyi zorlayan bir karakter gerek kuşuyla gerekse zinciriyle. anlatmak istediğim buydu. umarım haksız çıkarım

• Siteye yine girilmiyor
  • @Fae : firmaya mail attim az once dataserverlarda sorun varmis en kisa surede cozerler insallah.
  • Yeni online rekorumuz 98 oldu.

• Demi Popi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xoßi

...:::Bilgiler:::..

Server Adı : UXC Network
    Versiyon : 1.8a+S6
    Server Kapasitesi : 300
    Dedicated : Evet (1gbit)
    Up Time : %99.2
    Website :http://www.castel-network.com http://www.uxmuonline.com
    Forum : Yok
    Üyelik Alımı :http://www.castel-network.com http://www.uxmuonline.com

...:::Özellikler:::..

Exp: 150
    Drop : 70
    BB : Off
    Reset Level : 400
    Max Level : 400
    Max Reset : 10
    Max Master Level : 100
    Reset Ücreti : 50.000.000 x reset

...:::Reset Point:::..

Blade knight : 772
    Soul Master : 1121
    Elf : 1229
    Dark Lord : 1160
    Summoner :822
    Magic Galdiator 1012
    Rage Fighter: 1135

Grand Reset : Yok
    Event : Standart Event+Season 4/5/6
    Reset Stili : Oyundan çıkıp 1 dakika beklemek suretiyle
    Clear Inventory : Hayır
    Clear Magic List : Hayır
    /Post : Aktif [ /post “1.000.000zen” ]
    /add : Aktif : [ /addstr,/addagi,/addvit,/addene,/addcom “1.000.000zen” ]
    /pkclear : Aktif [ /pkclear “5.000.000 x kill sayısı ]

...:::LVL Başı Point:::..

Dark Knight : 5
    Dark Wizard : 5
    Fairy Elf : 5
    Magic Gladiator : 7
    Dark Lord : 7
    Summoner : 5
    Ragefighter : 7

...:::Jewel Başarı Oranı:::..

Jewel of Bless : 100
    Jewel of Soul : 60
    Jewel of Soul + luck : 80
    Jewel of Life : 70

...:::Chaos Machine:::..

+10 : || + luck : 90
    +11 : || + luck : 80
    +12 : || + luck : 70
    +13 : || + luck : 65
    +14 : || + luck : 60
    +15 : || + luck : 60

...:::Event:::..

Blood Castle : Aktif
    Devil Square : Aktif
    Illusion Temple : Yok
    Chaos Castle : Aktif
    Castle Siege : Aktif
    Nightmare Event : Aktif
    Cry Wolf Event : Aktif
    Happy Hour : Aktif

...:::Admin & GM:::..

Admin : RE5P3CT, |Uqur|. Xobi
    Co-Admin :

Server hakkında yararlı bilgiler.

Server da point sistemiyle karakterler arasında bir denge sağlanmıştır. Hiçbir karakterin diğer hiçbir karaktere bir üstünlüğü yoktur. Diğer karakterler ile aradaki point farkının pek bi önemi de yoktur. Exp kasma konusu hariç tabi. Üstünlük itemlerden dolayı oluşmaktadır. [ “Örneğin exc dragon setli bir blade knight karakteri Venom mist setli Bir Soul master karşısında pek şansı bulunmamaktadır.”] Excellent item konusu +5 box lardan Maximum dragon, guardian, legendary itemler düşmektedir. Bunu denge için fazla defans veren itemleri önlemek amacıyla oluşturduk. Ayrıca yine denge için Mg +5 boxlardan düşen exc sword of destruction itemini kullanamamaktadır. Kullandıgı takdirde bk ile arasında açık ara fark oluşmaktadır. Event sistemi de kalimadaki kundun olsun, crywolf eventı olsun, nightmare eventi olsun ( 380 lvl itemleri düşmekte ) bu eventları energy elfi ile birlikte denedik ve ona göre, yaratık damage defans hp ayarları yaptık. Serverda full oldum hâla kalima kundunu kesemiyorum gibi sorunlarla karşı karşıya kalmak istemiyoruz. Energy elfsiz bu tarz 380 level item sahibi olamazsınız. Serverdaki bir bug dan bahsedeceğim. 3. nesil kanatların chaos machine deki oranı çok düşük. Bunu düzeltmeyi başaramadık. Bunun içinde şöyle bir önlem aldık. Sonuçta bu kanadı 400 levelde kullanacaksınız. Yani bu kanadın işinize yaraması için full olmanız gerekmekte. Kanatları ( her class için ) yine kalimadaki kundun, nightmare ve crywolf eventlarına koyduk. Optionlarıyla beraber tabiî ki. Bu eventlardan başka birde raklion eventındaki (selupan) ve Swamp of peace eventın (Medusa) dan temin edebilirsiniz. Tabi buradaki 3. nesil kanat option ları farklı olacaktır. Heart, box, madel lar serverdan kaldırılmıştır. Bunların yerine Ribbon kutuları eklenmiştir. Red ve gren ribbonlardan düşük seviyede +10-+11 itemler düşmekte. Ayrıca gren ribbonların içersinde “Orb of twisting slash” ve “Scrool of ewil” düşmektedir. Master level 100 olarak sınırlandırılmıştır. Buradan gelecek olan pointlerin değeri çok yüksek. Keza duellerde etkisi çok büyük. Gereksiz bölümlerde kullanmamanızı tavsiye ediyorum.Post ortak kullanım. Posttan attığınız mesajları her iki serverdakilerde görebiliyor. Bu yüzden bir ticaret için posttan anlaşırsanız buluşma yerine gittiğinizde eğer farklı serverlardaysanız birbirinizi göremezsiniz.

Önemli Not: Summoner, yan karakter yani diğer karakterlere yardımcı amaçlı hazırlanmıştır. Kullandığı büyülerle diğer karakterlere dmg, ref gibi özellikler sağlayabildiği için bu karakteri böyle planladık. Bir energy elfi gibi düşünebilirsiniz. Summoner karakteri bir pvp karakteri değildir.

Hatırlatma: Bildiğiniz üzere resette storedeki itemler her serverda olduğu gibi bizim serverdada silinmektedir. Reset atarken dikkate almanız gerekir.

Serverda bot pet aktif durumdadır. Peki nedir bu bot pet.
    Bot pet serverda size exp kasma konusunda yardım amaçlı serverlara entegre edilmiş bir özelliktir. Bazı komutlar sayesinde Sizde bir bot pet yetiştirebilirsiniz. Nasıl yaratılır,kullanılır,kontrol edilir alttaki spoilerda anlatılmıştır.

BotPet Komutları:

/botpet create index Name
    /botpet followme
    /botpet freeze
    /botpet stats
    /botpet skill NUM
    /botpet life
    /botpet mana
    /botpet cry
    /botpet hi
    /botpet cheer
    /botpet sir
    /botpet bye
    /botpet respect
    /botpet comeon
    /botpet win
    /botpet hehe
    /botpet dance

Bir bot pet yaratmak istiyorsanız Örneğin; (/botpet create 0 Xobi)
    Oyundan çıkıp tekrar girdiğinizde bot peti aktif etmek istiyorsanız (/botpet invoke) kodunu kullanmanız gerekmektedir.

Bot pet index kodları
    Grand Master- 0
    Blade Master- 1
    High Elf- 2
    Duel Master- 3
    Lord Emperor- 4
    Dimension Master- 5

Vote Link'imiz
    http://www.xtremetop100.com/in.php?site=1132322890

• Sunucuda bi sıkıntı meydana geldi. Birazdan hallediyoruz.
  • Sunucuya restart attık fakat geri açılmadı. Firmaya mail attık bekliyoruz arkadaşlar.
  • nazar değdi
  • Server Online arkadaslar sorunu hallettik iyi oyunlar. bu sorun icinde kusura bakmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RE5P3CT -- 3 Temmuz 2011; 5:21:15 >
  • Hayırlı olsun biraz geç oldu ama :)

Reset sınırıda olmasa ne yapardık :)
  • Sınırda geziyoruz 3 haneli olurmu acep bugün
  • Online Record: 101 Şeytanın belini kırdık hadi bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.