Şimdi Ara

UXC Network (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.001
Cevap
0
Favori
58.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya Dark lord nasil dahil edilmez :S test yapiyorsunuz madem girin bakın dağınık bir spotta. DL spottakilerin %40ına vurabiliyor en fazla sm ise %100'üne eşitlikten bahsedilen bir serverda eşitsizlik resmen. mg sm çok rahat afk kaliyor biiz kasmak için pc basında olmak zorunda kaliyoruz . Bu resmen adaletsizlik ben her spot nokta olsun demiyorum ancak nokta spotta gerekli .. yapmayın allah aşkına herkes bilir .. DL ile BK'nin özelligi zor kasarlar ancak güçlü olurlar SM 7-8 Res rahat rahat atarken DL yada BK bu zorluk nedeniyle 3-4 res anca atar ancak .. 7-8 reslik SM'den daha güçlü olurlar ... Eeee siz şimdi bu DL ile BK 'nın özelliklerini aliyorsunuz ... resmen bu iki karaktere haksızlık madem aliyorsunuz. Onlarında rahat kasabilecegi bir ortam yaratmanız gerekiyor. bu resmen saçmalık :S
  • @thearthas : Keske oyundaki ismini acıklasan da gercegi bi görsek

Nokta spot konusunda bi anket yapılsa iyi olur bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Alucard| -- 16 Temmuz 2011; 18:56:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Episode13|

@thearthas : Keske oyundaki ismini acıklasan da gercegi bi görsek

Nokta spot konusunda bi anket yapılsa iyi olur bence

kesinlikle katiliyorum. bu haksızlık ne yazikki :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Special*

ya Dark lord nasil dahil edilmez :S test yapiyorsunuz madem girin bakın dağınık bir spotta. DL spottakilerin %40ına vurabiliyor en fazla sm ise %100'üne eşitlikten bahsedilen bir serverda eşitsizlik resmen. mg sm çok rahat afk kaliyor biiz kasmak için pc basında olmak zorunda kaliyoruz . Bu resmen adaletsizlik ben her spot nokta olsun demiyorum ancak nokta spotta gerekli .. yapmayın allah aşkına herkes bilir .. DL ile BK'nin özelligi zor kasarlar ancak güçlü olurlar SM 7-8 Res rahat rahat atarken DL yada BK bu zorluk nedeniyle 3-4 res anca atar ancak .. 7-8 reslik SM'den daha güçlü olurlar ... Eeee siz şimdi bu DL ile BK 'nın özelliklerini aliyorsunuz ... resmen bu iki karaktere haksızlık madem aliyorsunuz. Onlarında rahat kasabilecegi bir ortam yaratmanız gerekiyor. bu resmen saçmalık :S

İstersen postumu tekrar oku. Orada bahsedilen spot şuanki spotlar değil. Twisting slash ın etki edebilecegi yani yine dagınık fakat dar olan bir spottan bahsettim. Bu gibi spotlarda bk rahat kasarken dl firescream ile çok çok rahat kasabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xoßi

quote:

ya Dark lord nasil dahil edilmez :S test yapiyorsunuz madem girin bakın dağınık bir spotta. DL spottakilerin %40ına vurabiliyor en fazla sm ise %100'üne eşitlikten bahsedilen bir serverda eşitsizlik resmen. mg sm çok rahat afk kaliyor biiz kasmak için pc basında olmak zorunda kaliyoruz . Bu resmen adaletsizlik ben her spot nokta olsun demiyorum ancak nokta spotta gerekli .. yapmayın allah aşkına herkes bilir .. DL ile BK'nin özelligi zor kasarlar ancak güçlü olurlar SM 7-8 Res rahat rahat atarken DL yada BK bu zorluk nedeniyle 3-4 res anca atar ancak .. 7-8 reslik SM'den daha güçlü olurlar ... Eeee siz şimdi bu DL ile BK 'nın özelliklerini aliyorsunuz ... resmen bu iki karaktere haksızlık madem aliyorsunuz. Onlarında rahat kasabilecegi bir ortam yaratmanız gerekiyor. bu resmen saçmalık :S

İstersen postumu tekrar oku. Orada bahsedilen spot şuanki spotlar değil. Twisting slash ın etki edebilecegi yani yine dagınık fakat dar olan bir spottan bahsettim. Bu gibi spotlarda bk rahat kasarken dl firescream ile çok çok rahat kasabilir.

lütfen ayarlarken şuna dikkat edin o halde .. dl ve bk'da o bitişik olacak olan spotların %100üne etki edebiliyor mu ... orada sabit bir noktadan çıkan tek bir moba vuramasa bile bu adaletsizlik olur. ve lütfen bu konu hakkında bir bilgilendirme yapin ki ona göre karakter açalım

• @Fae

Pardon düzelteyim, rankings icin oynayan insanlar boş insanlardır, boş zamanla ilgili değil fikirle ilgili
    Oyuna cok zaman ayırabilen insan, boş insandır, buda fikirle ilgili değil zamanını nasıl kullandığıyla ilgili. Böylesi daha doğru oldu
    Siz grup olarak başlamış olabilirsiniz ama, tekbaşına başlayan insanlarda var ve bu onlara cok büyük haksızlık olur.
    Sizin asıl derdiniz in ne olduğunu biliyordum, şimdi eminim. Ama bu konuya girmek istemiyorum, üstünü açtırtmayın.

@|Episode13|

Nick GokTengri
  • Her player ayrı ayrı fikirler sunuyor bakalım serverin son durumu ne olacak cok merak edıyorum +Sw nin ne zaman acılcagı konusunda bir bilgi varmı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKinq

Her player ayrı ayrı fikirler sunuyor bakalım serverin son durumu ne olacak cok merak edıyorum +Sw nin ne zaman acılcagı konusunda bir bilgi varmı???

yarın yani 17 Temmuz saat 17.00'da acilacagı yaziliyor . ayrıca

@thearts

biraz aç üstünü merak ettim bakalım amacımız neymiş .. biz tam tersine solo kasacak insanlar için savunduk bunu ben DL 'yim her zaman solo kasamasam bile beni guildimde kasacak en az 2 sm 2 mg oluyor ... bu 4ündünden 1ini alsam yeter .. bizim kasma problemimiz o kadar büyük değil yani. Ancak solo kasacak kişileri düşünün ... sm afk bırakır gider eville deli gibi kasar .. bk yada dl ne yapsın solo spottaki mobların bir kısmına vurabiliyor yalnızca
  • quote:

Orijinalden alıntı: thearthas

@Fae

Pardon düzelteyim, rankings icin oynayan insanlar boş insanlardır, boş zamanla ilgili değil fikirle ilgili
    Oyuna cok zaman ayırabilen insan, boş insandır, buda fikirle ilgili değil zamanını nasıl kullandığıyla ilgili. Böylesi daha doğru oldu
    Siz grup olarak başlamış olabilirsiniz ama, tekbaşına başlayan insanlarda var ve bu onlara cok büyük haksızlık olur.
    Sizin asıl derdiniz in ne olduğunu biliyordum, şimdi eminim. Ama bu konuya girmek istemiyorum, üstünü açtırtmayın.

@|Episode13|

Nick GokTengri

şimdi belli oldu neden sana karşı kötü bişey hissetme nedenim nick i gördükten sonra söze gerek yok herşey ortada

• @thearthas
    neymiş bizim amacımız birşey soyledin bari tam soylede başkaları yanlış anlamasın bizde doğru yada yanlış diye düzeltelim.
    Ayrıca bklarda item yok demişsin bende titan helm hariç titan +9 set 3. nesil kanat flamberge silahlar ve ashcrow excellent set vardı bunlar olmasına ragmen bk ile eziliyordum doğru point vermeyi bilmiyorsunuzda demişsin sana kısaca özet geçiyorum kardeşim bk oyun bitimiyle 10049 pointe sahip oluyor bu pointlerden 3500 str altı verirsen karşıdaki kişiye 80 vuruyorsun saglam damage atamıyorsun ee kaldı geriye 6500 point bunun 1k sı enr gitti diyelim kalan 5500 bunun neresiyle agi neresiyle vit vereceksin 5500 pointle her turlu dizilimi deneme ragmen her şekilde 2-3 civarı yiyordum inan sen 1. comboyu bitiremeden seni yatırıyorlar seni bunu kaç kere adminlere dile getirdim 3. nesil olup skill tree pointlerinizi verin dediler e ben vericem karşıdaki karakter veremiyecekmi ?? Bk'yı bu kadarmı cok etkiliyor skill tree ama sen kralsın skill treesizde ezersin dimi biz bilmiyoruz.. O yuzden Oski adlı karakterle Wockez ile Zander'i oyunda paspas ettim stadium girişine 2 vs 1 kolay olmasa gerek değilmi ama ben bilmiyorum anca 2 kişiyle kapışabiliyorum sen daha iyisin butun sunucu kesmez seni neyse..

• quote:

@Fae

@|Episode13|

Nick GokTengri

İyi de arkadasım biz burda BK dan bahsediyoruz GokTengri SM idi şimdi bütün tartıstıklarımız alt üst olacak Bu arada derdimiz ne imiş ya altı üstü oyun oynuyoruz bi insan en fazla ne denli hain planlar kurabilir Ayrıca kimsenin kimseye "boş insan" hakaretini etmek gibi bi hakkı yoktur..Gerek kendi arkadaslarıma gerek ise sana sesleniyorum burası fikir alıp verme platformu ve üzerinde fikir yürüttügümüz konu sadece bi oyun..Bu konuda birbirimizi kırmaya hiç gerek olmadıgını düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Alucard| -- 17 Temmuz 2011; 1:38:15 >

• Arkadaslar tartismanizin geregi yok herkes kendince hakli olabilir burada en fazla yuk bizlerin omuzunda sizlere iyi hizmet verebilmek icin calisiyoruz belki dogru belki yanlis umarim Yeni acilacak oyunumuzdan herkes bi nevi memnun kalir, Simdiden herkese iyi oyunlar dilerim.
    Bu arada Polonyali bir arkadasimiz bizim icin Trailer tanitim video su hazirlamis bende sizlerle paylasmak istedim , goruntu kalitesi normalde 720p fakat upload ederken boyutunu ufalttigim icin goruntude bozukluk var idare edin artik :)
    Edit: HQ ayarlarini aktif ettim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RE5P3CT -- 17 Temmuz 2011; 3:30:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fae

@thearthas
    neymiş bizim amacımız birşey soyledin bari tam soylede başkaları yanlış anlamasın bizde doğru yada yanlış diye düzeltelim.
    Ayrıca bklarda item yok demişsin bende titan helm hariç titan +9 set 3. nesil kanat flamberge silahlar ve ashcrow excellent set vardı bunlar olmasına ragmen bk ile eziliyordum doğru point vermeyi bilmiyorsunuzda demişsin sana kısaca özet geçiyorum kardeşim bk oyun bitimiyle 10049 pointe sahip oluyor bu pointlerden 3500 str altı verirsen karşıdaki kişiye 80 vuruyorsun saglam damage atamıyorsun ee kaldı geriye 6500 point bunun 1k sı enr gitti diyelim kalan 5500 bunun neresiyle agi neresiyle vit vereceksin 5500 pointle her turlu dizilimi deneme ragmen her şekilde 2-3 civarı yiyordum inan sen 1. comboyu bitiremeden seni yatırıyorlar seni bunu kaç kere adminlere dile getirdim 3. nesil olup skill tree pointlerinizi verin dediler e ben vericem karşıdaki karakter veremiyecekmi ?? Bk'yı bu kadarmı cok etkiliyor skill tree ama sen kralsın skill treesizde ezersin dimi biz bilmiyoruz.. O yuzden Oski adlı karakterle Wockez ile Zander'i oyunda paspas ettim stadium girişine 2 vs 1 kolay olmasa gerek değilmi ama ben bilmiyorum anca 2 kişiyle kapışabiliyorum sen daha iyisin butun sunucu kesmez seni neyse..

İnan skill tree bk yı etkilediği kadar hiç bir karakteri etkilemiyor. Şu kadarını söyleyeyim normal olan hp ni 2 kat arttırıyor. Bi hp ref set yaptıgında olabilecekleri hiç düşündünmü ? Oyunda kesinlikle düz mantık gitmeyin arkadaşlar. Heleki bu bizim server ise.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: RE5P3CT

Arkadaslar tartismanizin geregi yok herkes kendince hakli olabilir burada en fazla yuk bizlerin omuzunda sizlere iyi hizmet verebilmek icin calisiyoruz belki dogru belki yanlis umarim Yeni acilacak oyunumuzdan herkes bi nevi memnun kalir, Simdiden herkese iyi oyunlar dilerim.
    Bu arada Polonyali bir arkadasimiz bizim icin Trailer tanitim video su hazirlamis bende sizlerle paylasmak istedim , goruntu kalitesi normalde 720p fakat upload ederken boyutunu ufalttigim icin goruntude bozukluk var idare edin artik :)

Süper olmuş. Aslında bi aktivite yapalım. Bu tarz video hazırlayanların arasından en iyisini yönetim olarak seçelim. Ödül falan verelim.

• @Fae
    İstersen full titan setin olsun, onlar option basmadan işine yaramaz. Full ascrown setin varmış, ben o seti çöpe atıyorum, tek optionlu olduğu için, Statlarını daha da akıllı bi şekilde kullanmalısın, ve master gercekten bk yı çok etkiliyor. Ben size yol göstermeye çalıştım, siz bana sen çok biliyosun sanki, kibirli, kralsın, falan filan lafları yaptınız. Burda kestiği adamları yazan ben değilim.

@|Episode13|
    GokTengri yi arkadasıma kasıyorum, bi yandanda bk kasıyodum, mesajlarımı takip etsen bunu belirtmeme gerek kalmazdı.
  • quote:

Arkadaslar tartismanizin geregi yok herkes kendince hakli olabilir burada en fazla yuk bizlerin omuzunda sizlere iyi hizmet verebilmek icin calisiyoruz belki dogru belki yanlis umarim Yeni acilacak oyunumuzdan herkes bi nevi memnun kalir, Simdiden herkese iyi oyunlar dilerim.

İyi iş çıkartmış kerata.

Bu arada arkadaşlar fikirlerinizi tabiki tartışın. Artıları eksileri belirlememizde çok yardımcı olur. Fakat olayı kişiselleştirmeden devam ederseniz daha iyi olur.

@Xoßi

Hee sonrada hadi bakalım amcalara swordunu göster deriz. Tövbe ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xoßi

quote:

Süper olmuş. Aslında bi aktivite yapalım. Bu tarz video hazırlayanların arasından en iyisini yönetim olarak seçelim. Ödül falan verelim.

Hayırrr karsı cıkıyorum :) Ben böyle bi video hazırlayamam onun icin katılamayacagım bi yarismanin da olmasini istemem

Hocam bu arada artk sayili saatler kaldı asagı yukari yeni oyundaki yenilikler belirlenmiştir bunları ögrenebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Alucard| -- 17 Temmuz 2011; 4:02:53 >

• quote:

@Fae
    İstersen full titan setin olsun, onlar option basmadan işine yaramaz. Full ascrown setin varmış, ben o seti çöpe atıyorum, tek optionlu olduğu için, Statlarını daha da akıllı bi şekilde kullanmalısın, ve master gercekten bk yı çok etkiliyor. Ben size yol göstermeye çalıştım, siz bana sen çok biliyosun sanki, kibirli, kralsın, falan filan lafları yaptınız. Burda kestiği adamları yazan ben değilim.

@|Episode13|
    GokTengri yi arkadasıma kasıyorum, bi yandanda bk kasıyodum, mesajlarımı takip etsen bunu belirtmeme gerek kalmazdı.

Takip ediyorum zaten..Bi BK yim diyosun bi Elf kastım diyosun sonra kalkıp GokTengri yim ben diyosun..Kafa karıstı haliyle..Benden sana tavsiye bi tane char ac sen onu oyna bundan sonra öyle 75 tane birden arkadasına yardımmıs bilmem ne char kasma Konuyu kapatsak artık ben yatıstırmaya calıstıkca sen alevlendirmeye calısıyorsun.. Gerginlige lüzum yok

• vs. vs. arkadasın dedigi gibi oyundaki yenilikler nelerdir ?? spotlar nasıldır .. gerçekten eğer spotlar aynı ise bizim buradaki görüşlerimiz göz önüne alınmadı ise bizleri bk dl kasmakla yormayın .. açalım bir mg yada sm .. afk ola ola fuller oynarız.
  • quote:

vs. vs. arkadasın dedigi gibi oyundaki yenilikler nelerdir ?? spotlar nasıldır .. gerçekten eğer spotlar aynı ise bizim buradaki görüşlerimiz göz önüne alınmadı ise bizleri bk dl kasmakla yormayın .. açalım bir mg yada sm .. afk ola ola fuller oynarız.

Olur mu olum öyle şey..Herkes sm ya mg olursa itemleri kim paylascak
    Yine aynısını acarız nolursa olsun bi şekilde 10 res oluyoruz yani o zaman hersey daha düzgün ilerler
    Ayrıca her türden karaktere ihtiyacımız var biliosun cs de hepsinden lazım bize

Admin arkadaslarım su skilleri bi kontrol edin sword slash düzgün calısmıyor dedim siz de takmıyorsunuz ama yahu..

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.