Şimdi Ara

UXC Network (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.002
Cevap
0
Favori
58.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

arkadaşlar tartıştığınız konunun çözümü noktaya yakın spotlar+party bonus'tur. serverın zevki böyle çıkar. gidip party varmı diye sorup muhabbete girmek. eskiden böyleydi işler.

• Benim şimdi Anlamadım bir Konu var Burada spot kavgası Olur Bir kere burada hadi DL'yi geçtik ona Res pointi iyi geliyor o bir şekilde kendini geçindirir ama BK 750 point geliyor burada zaten BK'ya Denilen Söz şu Açık Açık " BK sen gidiceksin Sevmediğin SM'ye bile Muhtaç olucaksın Kasa bilmek için "SM zaten bir Resette +1000 point alıyor adam Spotu direk kapıyor zaten point farkı ile

ama Server'da Nokta Spot'a Yakın bir Spot yapılırsa ozaman BK'larda Solo Kasabilir DL'de Aynı şekilde bence bunları bir gözden geçirin lütfen..!
  • ya o bu değilde ..

Adminler ...

Nokta spot eklediniz mi ? ona göre karakter açmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thearthas

quote:

Orijinalden alıntı: Fae

Madem butun karakterler eşit sm nasıl kasıyorsa bknında oyle kasamasının gerektiğini soyluyorum bir sm afk bıraktımı emin ol senin manuel hızından daha seri bir şekilde lvl atlar.

Sm de kastım Bk da bu konuda artık iddalaşmayın...

Ben server ın ayarlarının, şahısların işine geldiği şekilde değişmesi nin yanlış olacağını düşünüyorum. Doğru sebebib olabilir ama tek çözümünün o olduğu fikri yanlış. Nokta spot bu server da yanlış durur. Bk-Sm-Elf pt sine gene dengeyi bozmayacak şekilde bonus verilse daha doğru olur.

Neden pvp server da nokta spot değil pt bonus, bunun sebebi ni bilmiyosan açıklarım.

Dostum şahısların işine gelmesi ile hiç bi alakası yok..Biz sadece oyundaki adaletsizlikten yakınıyoruz..Yoksa zaten guild olarak party seklinde hatta party ler halinde farklı spotlarda kasan bi grubuz..Yani bizdeki dl ya da bk ların pek party bulamama gibi bir sorunu olmuyor..Demek istedigim sahsi bi mesele degil bu biz bunu baskalarının düşünerek savunuyoruz..Tamam sen son üç lvl i bk ile 10 dk da almıs bi kisisin senin gibi bi rekortmenle bk nın nasıl kasılcagı tartısılmaz Ama gercekleri görmek lazım..

• quote:

quote:

şoyle dusun bir sm rahatlıkla afk bırakıp gidebilirken butun karakterle eşitse bir bk ve dl neden afk bırakıp gidemesin guzel bir spotta yanlışmıyım

Dukan ı biliosundur, gayet rahat ve seri kastı, bk ı zaten kendi elimle kastım, 10 dk da 3 lwl diorum, başka açıklama gerekmez afk olamazsın ama 2 kat daha seri kasarsın. Zaten oyunun başından beri cogunluk pt ile kasıyor. 1 haftada bilemedin 2 haftada 10 res oluyosun zor değil.

Nokta spot olsa, bu seferde sm lere haksızlık olur, normalde 8snde 10sn de kesilen monster, nokta spotda en fazla 4sn de kesilir.

Not:Bende bk kasıcam.

dostum ayıptır sorması sen ne kullanıyosun yada neyin kafasındasın ? ben vip oldugum halde en iyi spotlarda kastım bütün eventlere girdim bütün server da biliyo bahsettigin eventta evet iyi exp geliyo ama sm arkadaşm bile EmaideR okadar güclü olmasna rağmen son lvl lerini girip o eventte atlayamadı atlayamazda ki bizde vip var sizde vip de yok sen hangi server dan bahsediyosun sen arena girişteki spotta kastın mı hiç kasa bildin mi kasamadın tabi sürekli biz kapatıyoduk orayı orda kas da görim seni spot darma dagınık biri bağdatta biri fizanda gelipde şimdi burda bk solo bk iyi deme bana ben dl olarak 10 resli bk yı kesiyorum bk benim yanımda kasamıyor dağıttığı pointler bile acınası halde exp alamaz yanında kasan sm den.. bide demişsin ki sm lere haksızlık olur bk lar ile dl ler p.. mi onlar ne öle yalı kazığı gibi dikiliyolar party siz kasma şansları yok bütün server dagınık spot 1 tane nokta spot yok ben şahsen lvl 300 den 7 res e kadar party ile kastım mecburiyetten hatta bundan sıkılıp sm actım 1 res attm elf actım 2 res attım gelip de şimdi sm yi savunma bana server sm den gecilmiyodu zaten önüne gelen sm idi burda seni haksız cıkarıcak milyonlarca şey söyleye bilirim her türlü yani boşuna gevezelik yapma sm bk eşit mantığı ile o senin dediğin normal serverlarda oluyo bu server icin aynısı söylenemez güclerinin birbirlerine karşı uc noktalarda olmasını geçtim bir kere level atlamak açısından bile uc noktadalar diceğim o ki oyun acıldıgında bana pm at bi deneyelim benim yanımda kasabilcekmisin solo olarak deneyelim...

EustassKid

• quote:

Orijinalden alıntı: thampic1

quote:

quote:

şoyle dusun bir sm rahatlıkla afk bırakıp gidebilirken butun karakterle eşitse bir bk ve dl neden afk bırakıp gidemesin guzel bir spotta yanlışmıyım

Dukan ı biliosundur, gayet rahat ve seri kastı, bk ı zaten kendi elimle kastım, 10 dk da 3 lwl diorum, başka açıklama gerekmez afk olamazsın ama 2 kat daha seri kasarsın. Zaten oyunun başından beri cogunluk pt ile kasıyor. 1 haftada bilemedin 2 haftada 10 res oluyosun zor değil.

Nokta spot olsa, bu seferde sm lere haksızlık olur, normalde 8snde 10sn de kesilen monster, nokta spotda en fazla 4sn de kesilir.

dostum ayıptır sorması sen ne kullanıyosun yada neyin kafasındasın ? ben vip oldugum halde en iyi spotlarda kastım bütün eventlere girdim bütün server da biliyo bahsettigin eventta evet iyi exp geliyo ama sm arkadaşm bile EmaideR okadar güclü olmasna rağmen son lvl lerini girip o eventte atlayamadı atlayamazda ki bizde vip var sizde vip de yok sen hangi server dan bahsediyosun sen arena girişteki spotta kastın mı hiç kasa bildin mi kasamadın tabi sürekli biz kapatıyoduk orayı orda kas da görim seni spot darma dagınık biri bağdatta biri fizanda gelipde şimdi burda bk solo bk iyi deme bana ben dl olarak 10 resli bk yı kesiyorum bk benim yanımda kasamıyor dağıttığı pointler bile acınası halde exp alamaz yanında kasan sm den.. bide demişsin ki sm lere haksızlık olur bk lar ile dl ler p.. mi onlar ne öle yalı kazığı gibi dikiliyolar party siz kasma şansları yok bütün server dagınık spot 1 tane nokta spot yok ben şahsen lvl 300 den 7 res e kadar party ile kastım mecburiyetten hatta bundan sıkılıp sm actım 1 res attm elf actım 2 res attım gelip de şimdi sm yi savunma bana server sm den gecilmiyodu zaten önüne gelen sm idi burda seni haksız cıkarıcak milyonlarca şey söyleye bilirim her türlü yani boşuna gevezelik yapma sm bk eşit mantığı ile o senin dediğin normal serverlarda oluyo bu server icin aynısı söylenemez güclerinin birbirlerine karşı uc noktalarda olmasını geçtim bir kere level atlamak açısından bile uc noktadalar diceğim o ki oyun acıldıgında bana pm at bi deneyelim benim yanımda kasabilcekmisin solo olarak deneyelim...

EustassKid

Ben yapabildiğimi söyledim, siz bunu imkansız olarak görüyorsunuz. Hoş bu ilk kez başıma gelmiyor, zaten bu yüzden bu nickle girmiyorum oyuna, bi ara arşiv bile yapıyodum ama formatta gitti :)

Dl olarak 10res bk yı kesmen hiçbirşey ifade etmez, cunku oyunda stat vermeyi bilen bk yoktu. Set i olan bk yoktu, en iyi bk seti bendeydi, yanlış anlama oda +11gd set exp kasmalık, pvp seti bile değil.

Spotlarda haklısın, zaten haklı olduğun tek nokta bu, cok dağınık çıkıyorlar, ama çözümü nokta spot değil. Spotlar düzeltilip dengeli bi pt bonus ayarlanması bu server için daha uygundur.

Beni yanına hangi amaç için çağırdın anlamadım ''bk ile gelde yanımda exp alabiliyomusun gör'' demek istediysen ben zaten böyle bişeyin olabileceğini idda etmedim, o yüzden bunu neden söyledin anlamadım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

EustassKid

Ben yapabildiğimi söyledim, siz bunu imkansız olarak görüyorsunuz. Hoş bu ilk kez başıma gelmiyor, zaten bu yüzden bu nickle girmiyorum oyuna, bi ara arşiv bile yapıyodum ama formatta gitti :)

Dl olarak 10res bk yı kesmen hiçbirşey ifade etmez, cunku oyunda stat vermeyi bilen bk yoktu. Set i olan bk yoktu, en iyi bk seti bendeydi, yanlış anlama oda +11gd set exp kasmalık, pvp seti bile değil.

Spotlarda haklısın, zaten haklı olduğun tek nokta bu, cok dağınık çıkıyorlar, ama çözümü nokta spot değil. Spotlar düzeltilip dengeli bi pt bonus ayarlanması bu server için daha uygundur.

Beni yanına hangi amaç için çağırdın anlamadım ''bk ile gelde yanımda exp alabiliyomusun gör'' demek istediysen ben zaten böyle bişeyin olabileceğini idda etmedim, o yüzden bunu neden söyledin anlamadım.

oyundaki en iyi set sende değildi bizde exc bk dl sm elf mg setleri vardı daha seni oyudna görmedim bile oynamayı bilmeyen ? flexblion fire wockez bunlar inan bana seni katlarlar istediğin nickle gir imkansız olup olmamasıda sorun degl kendini epey yukarda görüyosun sanırım ama yanlış oyunda yapmadığım şey kalmadı ama player ama adminler hepsi biliyor nasl kastığımıda biliyolar sen diyosun ya solo kasarak exp alırım diye hani bende diyorum ki sana gel benim yanımda exp alabiliyor isen al buyur ama alamicaksın server acıldığı zaman deneme yaparız istersen dediğim gibi nick im EustassKid biz her yerde kastık tek kastık sana vip bende vip oldugunu söylüyorum ben 3 dakkada alamıyorum solo kasmama rağmet tek başıma sen vip olmadan nasıl alıyorsun madem 10 dakkada 3 lvl alıyosun bunca insan gerizekalımı 2 haftada 10 res oldu senin mantığında günde 3 4 res atmamız lazım saçma konuşuyosun nokta spot olacak olmak zorunda sen tabi sonradan gelmişsin belliki oyuna biz oynarken arena başta cc spotları bile yoktu 1 spotta 2 3 party kasıyordu ki bizim tek kasmamız da imkansız her spot dolu idi o yüzden bence uzatmana gerek yok herekz serveri biliyor exp ide nasıl kasılacağınıda kendi kendine burda 3 lvl atlarım 10 dakkada 5 lvl atlarım olaylarına hiç girme he diyosanki eğer ben iyi oyuncuyum buyur rank ta görmek isterim banada eğlence olur oynamak icin ama seni rank da görebilceğimi hiç sanmıyorum...

• @|Episode13|+lerenl

Tmm bk+dl zor kasıyor. Bu konuda size hak vermek zorunda hissediyorum kendimi, baskılardan dolayı
    Ama nokta spot bu server da olmaz, ve tek çözüm bu değil, spotlar yakınlaştırılıp dengeli bi pt bonus ayarlanılması, nokta spottan cok daha saglıklı olacaktır.

Bu konuyu artık açmak zorundayım. PvP server icin Nokta spot///Pt Bonus

Nokta Spot///Oncelikle bk-dl ve nokta spotta kasacak olan elemanlar, afk kasarken, sm ye ihtiyac duymayacak. Player arası yardımlaşma, yaklaşma, iletişim azalıcak. Nokta spot sayısına göre kimisi pt yapar kimisi yapmaz, ama kimse kimseye hatrı sayılır yardım yapmış olmaz. Oyuna grup olarak başlıyanlar için ayrı. Ama onlarda kendileri dışındaki playerlarla cok alakadar olmamış olurlar. Sm ler açısından bakarsan kasarken rahat kasıcak, kimseyle alakadar olmadan.

Pt Bonus///Dengeli bi ayar yapılırsa, sm ister solo kasar, ister pt ile kasar. Solo kasan kimseye yardım etmeden kasacağı için, alakadar olduğu kimse olmaz, grupla başladıysa onlarla olur, grupsuz başladıysa, kendine raastgele bi grup bulur ama ne iyi takım olur dime pt ile kastıysa, hani bonus var, ayarına göre, eğer abartıldıysa, fazla bi minnet borcu olmaz. ama yinede yakınlaşma olur, tanımışlık olur, artık sizin sohbetinize göre, ne kadar tanıdığınıza bağlı, daha iyi bi takım oluşabilir. Eğer pt bonus abartılmadıysa, sm fedakarlık ediyorsa, diğerleride karakterliyse bunun farkına varır, ve o pt guzel bi takım olabilir. Tanımışlığınıza bağlı olarak tabiki.

Cok detaylı anlattım, ve coğunuz ne sallıyo bu diceksiniz(demeden once tekrar düşün), derinden düşünenler de olcaktır, onlarda benim düşündüğüm gibi düşüncek. Birde kısaca özetlemek lazım anlamayı kolaylaştırmak için.

Nokta spot---> -sohbet, -fedakarlık, +uzaklaşma -takım, -pvp

Pt bonus------> +sohbet, +fedakarlık, +yakınlaşma, +takım, +pvp

Nokta spot rankings server içindir, pvp server da oncelikle onemli olan takım kurmaktır....

• @thampic1

Öncelikle iyi oyuncu rankda görünmez, pvpde görülür, rankda gorulenler boşzamanı cok olan boş insanlardır. Kimseyi küçümsemiyorum gercek budur, benimde boş zamanım çoktur.

Bk yı solo gidip koca pt ye ks atarak kasmayı düşünüyorsan, 1 ayda 10 res olamassın. Ben 10 dk da 3 lwl i nerde aldığımı belirttim, sen ks işini nerden cıakrttın bilmiyorum. Sürekli bu konuyu açma artık, ona bakarsan sm ile geldiğimde sizden biri gitmemi rica etti, bende gittim. Hala neyin peşindesin bilmiyorum merakda etmiyorum.

En iyi set tmm sizdedir, zaten kasma setinin en iyi set olması üzücü olurdu, ama yinede server da stat vermesini bilen, pvp icin set dizebilmiş bk yoktu, pvp icin set derken, plate luck hp +11, dragon luck ref+11, bunlar olur ama, dragon armor ref, dragon helm hp, dragon bot zen.... bu set değildir.
  • bunca zaman çoğu türk serverında kastık, bizim insanımız illa tek başına kasıp o listenin başına çıkacak. böyle bencilce düşünce olunca serverlar ister istemez kısa süreli oluyor, bir süre sonra reset reset sesleri yükseliyor. ama bu serverın amacı farklıydı reset sınırı vardı o yüzden abanmaya gerek yoktu. bk ve dl ler için noktamsı spot koyulmalı buna kimse karşı çıkmaz. ama nokta spot olunca bir süre sonra canavarlar buglanıyor ve görünmüyor. ayrıca böyle spotlar oldukça oyun sadece robot gibi kasmakla geçiyor. nerede bu oyunun pvp si guild muhabbeti alliance'lar castle siege'ler. bunlar yokken ha 97d oynamışsın ha başka versiyon oynamışsın. oyun reset amaçlı oyuna dönerse kalite her zaman düşer. adminlerin bu sayfaları okuyup serverı ona göre ayarlamalarını öneriyorum. exp 100 e çekilmeli ve party exp bonus gelmelidir spotlar da bunlara göre ayarlanmalıdır. partysiz muhabbetsiz server kapanmaya mahkumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyler Durden -- 16 Temmuz 2011; 14:42:09 >

• Takipteyim.

Fakat tam nokta spottan ziyade bk nın twisting slash etki alanı kadar yaratıklar düzenlenebilir. Darklord u zaten bu nokta spot olayına hiç katmadım ben. Bahsettiğim şekilde spotlarda fire scream büyüsüyle çok rahat kasabileceklerini tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xoßi

Takipteyim.

Fakat tam nokta spottan ziyade bk nın twisting slash etki alanı kadar yaratıklar düzenlenebilir. Darklord u zaten bu nokta spot olayına hiç katmadım ben. Bahsettiğim şekilde spotlarda fire scream büyüsüyle çok rahat kasabileceklerini tahmin ediyorum.

abi sm mg ewil ile afk kalablrken biz sürekli pc baslnda olmak zorunda kalıyoruz dl olarak o okarda kolay değil işte.
  • quote:

@thampic1

Öncelikle iyi oyuncu rankda görünmez, pvpde görülür, rankda gorulenler boşzamanı cok olan boş insanlardır. Kimseyi küçümsemiyorum gercek budur, benimde boş zamanım çoktur.

Bk yı solo gidip koca pt ye ks atarak kasmayı düşünüyorsan, 1 ayda 10 res olamassın. Ben 10 dk da 3 lwl i nerde aldığımı belirttim, sen ks işini nerden cıakrttın bilmiyorum. Sürekli bu konuyu açma artık, ona bakarsan sm ile geldiğimde sizden biri gitmemi rica etti, bende gittim. Hala neyin peşindesin bilmiyorum merakda etmiyorum.

En iyi set tmm sizdedir, zaten kasma setinin en iyi set olması üzücü olurdu, ama yinede server da stat vermesini bilen, pvp icin set dizebilmiş bk yoktu, pvp icin set derken, plate luck hp +11, dragon luck ref+11, bunlar olur ama, dragon armor ref, dragon helm hp, dragon bot zen.... bu set değildir.

max reset 10 olunca oyuncuyu rank dada görmek isteriz biz oyun bu oyun sadece pvp den ibaret edeğil rank da 1. olmakta bu oyunun parçası hırs yapmak iyi olmak pvp en son iş güclenmelisin ki pvp yapabilesin bu serverda master acmadan bi pvp saçma olur ki olduda 3 4 res elf 7 res dl yi paspas etti bunuda gördük master acmadan pvp yapmaktan bişi anlamazsın o yüzden adamlar bas bas bağırıyolar 10 res den sonra oyun başlıyor diye burdada rank önemli bu süre zarfında hayır benim sinir olduğum kendini çok övmen benim takıldığım nokta bu.

• quote:

bunca zaman çoğu türk serverında kastık, bizim insanımız illa tek başına kasıp o listenin başına çıkacak. böyle bencilce düşünce olunca serverlar ister istemez kısa süreli oluyor, bir süre sonra reset reset sesleri yükseliyor. ama bu serverın amacı farklıydı reset sınırı vardı o yüzden abanmaya gerek yoktu. bk ve dl ler için noktamsı spot koyulmalı buna kimse karşı çıkmaz. ama nokta spot olunca bir süre sonra canavarlar buglanıyor ve görünmüyor. ayrıca böyle spotlar oldukça oyun sadece robot gibi kasmakla geçiyor. nerede bu oyunun pvp si guild muhabbeti alliance'lar castle siege'ler. bunlar yokken ha 97d oynamışsın ha başka versiyon oynamışsın. oyun reset amaçlı oyuna dönerse kalite her zaman düşer. adminlerin bu sayfaları okuyup serverı ona göre ayarlamalarını öneriyorum. exp 100 e çekilmeli ve party exp bonus gelmelidir spotlar da bunlara göre ayarlanmalıdır. partysiz muhabbetsiz server kapanmaya mahkumdur.

Çok doğru söylemiş.Bütün yazıları tek tek okudum zaten böyle bir yazı bekliyordum birinden o da sen oldun helal olsun valla.Neyse Benim sana katılmadığım tek konu exp 100 değil 50-75 falan olsun nasılsa party exp de olcak reset sınırı da var.Erkenden resleri bitirince canın da sıkılıyor belli bir süre sonra bunun için exp düşük olursa böylece kolay res durumu da ortadan kalkar

@Xobi
    Çok güzel düşünmüşsün noktadan ziyade twisting ve fire scream etkisinde bir spot olursa bk'lar da dl'ler de kasar

İyi forumlar

• quote:

bunca zaman çoğu türk serverında kastık, bizim insanımız illa tek başına kasıp o listenin başına çıkacak. böyle bencilce düşünce olunca serverlar ister istemez kısa süreli oluyor, bir süre sonra reset reset sesleri yükseliyor. ama bu serverın amacı farklıydı reset sınırı vardı o yüzden abanmaya gerek yoktu. bk ve dl ler için noktamsı spot koyulmalı buna kimse karşı çıkmaz. ama nokta spot olunca bir süre sonra canavarlar buglanıyor ve görünmüyor. ayrıca böyle spotlar oldukça oyun sadece robot gibi kasmakla geçiyor. nerede bu oyunun pvp si guild muhabbeti alliance'lar castle siege'ler. bunlar yokken ha 97d oynamışsın ha başka versiyon oynamışsın. oyun reset amaçlı oyuna dönerse kalite her zaman düşer. adminlerin bu sayfaları okuyup serverı ona göre ayarlamalarını öneriyorum. exp 100 e çekilmeli ve party exp bonus gelmelidir spotlar da bunlara göre ayarlanmalıdır. partysiz muhabbetsiz server kapanmaya mahkumdur.

ozan öyle diyosun da oyuna girip oynadın mı hiç ? oynamadığını var sayıyorum spotlar görmeden konuştuğun için görsen böyle demezdin dostum biz noktada olsa dağınıkta olsa sürekli muhabbet içersindeyiz tabi sm ler ve mg ler afk bıraktıkları için dağınık spotta pek olmuyo ama biz sürekli emektar insanlar bilirsin yine pc başında sabahlamalar reset atma çabaları güclenme cabaları bilmiyomuş gibi konuşma be hacı

• quote:

Orijinalden alıntı: WoMeNiZeR_

quote:

Çok doğru söylemiş.Bütün yazıları tek tek okudum zaten böyle bir yazı bekliyordum birinden o da sen oldun helal olsun valla.Neyse Benim sana katılmadığım tek konu exp 100 değil 50-75 falan olsun nasılsa party exp de olcak reset sınırı da var.Erkenden resleri bitirince canın da sıkılıyor belli bir süre sonra bunun için exp düşük olursa böylece kolay res durumu da ortadan kalkar

@Xobi
    Çok güzel düşünmüşsün noktadan ziyade twisting ve fire scream etkisinde bir spot olursa bk'lar da dl'ler de kasar

İyi forumlar

10 reset yaptıktan sonra item arama çabasına girmessen, kalimadaki kundunu kesmek için çaba sarf etmezsen, belli başlı daha iyi item kasabileceğin evetlara katılmazsan elbette canın sıkılır. Bu konuda bir fikrim var fakat ne derece iyi olur bilemedik daha. 10 reset yaptıktan sonra 1 grand reset karşılıgında oyuncuya 100b 100s verilebilir. Tabi kutulardan jewel droplarının kalkması ve normal jewel droplarının biraz azaltılması gerekçesiyle. 1 karakter en fazla 2 grand reset atabilecek. Zaten 10 reset olmak o kadar zor bir olay değil. Grand reset attıgında itemleri kanatları silahları vs. hazır olacagından kasmak için sıkıntı yaşayacagını zannetmiyorum.

• quote:

quote:

ozan öyle diyosun da oyuna girip oynadın mı hiç ? oynamadığını var sayıyorum spotlar görmeden konuştuğun için görsen böyle demezdin dostum biz noktada olsa dağınıkta olsa sürekli muhabbet içersindeyiz tabi sm ler ve mg ler afk bıraktıkları için dağınık spotta pek olmuyo ama biz sürekli emektar insanlar bilirsin yine pc başında sabahlamalar reset atma çabaları güclenme cabaları bilmiyomuş gibi konuşma be hacı

zaten birbirimizi biliyoruz ben mesela zorunda kalmadkca afk bırakmam sabahlara kadar karakter üzerinde uğraştığımı bilirim. bu serverda başladım ama bıraktım taşınma sorunumuz falan var pc başında falan pek olamıyorum ama hafta içinde bu problemi halledip server açılınca başlamayı düşünüyorum.

adminlerden ve oyunculardan ricam oyunu lütfen ranking serverına çevirmeyin fazla reset atmaya yönelik olmasın. bir de expi düşürüp max reseti 15 yada 20 ye çıkaramazmıyız ?

• quote:

quote:

quote:

@Xobi

İyi forumlar

10 reset yaptıktan sonra item arama çabasına girmessen, kalimadaki kundunu kesmek için çaba sarf etmezsen, belli başlı daha iyi item kasabileceğin evetlara katılmazsan elbette canın sıkılır. Bu konuda bir fikrim var fakat ne derece iyi olur bilemedik daha. 10 reset yaptıktan sonra 1 grand reset karşılıgında oyuncuya 100b 100s verilebilir. Tabi kutulardan jewel droplarının kalkması ve normal jewel droplarının biraz azaltılması gerekçesiyle. 1 karakter en fazla 2 grand reset atabilecek. Zaten 10 reset olmak o kadar zor bir olay değil. Grand reset attıgında itemleri kanatları silahları vs. hazır olacagından kasmak için sıkıntı yaşayacagını zannetmiyorum.

Ben Eustasskid Khalesi yeri geldi Oski Flexibleon ve birçok arkadaşla item aradık ama 10 reset olduğumuz için aynı eventlere 20 kere ard arda girince sıkıldık.Neyse uzatmaya gerek yok umarım yeni açılacak server herkes için farklı ve güzel olur.Ve tekrar tekrar söylüyorum bence exp düşürülmeli

İyi günler

• quote:

quote:

@thampic1

max reset 10 olunca oyuncuyu rank dada görmek isteriz biz oyun bu oyun sadece pvp den ibaret edeğil rank da 1. olmakta bu oyunun parçası hırs yapmak iyi olmak pvp en son iş güclenmelisin ki pvp yapabilesin bu serverda master acmadan bi pvp saçma olur ki olduda 3 4 res elf 7 res dl yi paspas etti bunuda gördük master acmadan pvp yapmaktan bişi anlamazsın o yüzden adamlar bas bas bağırıyolar 10 res den sonra oyun başlıyor diye burdada rank önemli bu süre zarfında hayır benim sinir olduğum kendini çok övmen benim takıldığım nokta bu.

Bak o senin kendi muonline anlayışın tamamen.
    Benim mu online anlayışım, rank ın hiçbir önemi yoktur, ki zaten 10 res olddukdan sonra rankda manyamalar oluyor, meganoob 1. iken sonra altlara düştü, onun şikayetide olmadı demekki oda benim gibi düşünüyor. İtem kasmak için illede 10res gerekmez, PvP de herşey item deiğildir. Zaten öyle olsa pvp server olmazdı.

Kendimi nerde övdüm bilmiyorum, yaptıklarımı söyledim, hava atmak amaçlı değil, sizde yapabilirsiniz diye söyledim, siz de buna olmaz, olamaz... falan filan dediniz. Sen kendin dedin ben bişey demedim, ben hala diyorumki sizde yapabilirsiniz...

-master acmadan pvp yapmaktan bişi anlamazsın o yüzden adamlar bas bas bağırıyolar 10 res den sonra oyun başlıyor diye burdada rank önemli bu süre zarfında
    -evet 10resden sonra oyun başlıyor. Ama bu 10res i hemen atalım hemen bitsin bi önemi yok anlamına gelmiyor. Spotlarda insanlar kaynaşır, kimileri zıtlaşır, böylece gruplaşmalar olur, ama bunun için süreç gerek. Yoksa o gruplaşmalar olmadan server sadece pvp ye uygun olur, pvp nin kendisi olmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@Xobi

İyi forumlar

Ben Eustasskid Khalesi yeri geldi Oski Flexibleon ve birçok arkadaşla item aradık ama 10 reset olduğumuz için aynı eventlere 20 kere ard arda girince sıkıldık.Neyse uzatmaya gerek yok umarım yeni açılacak server herkes için farklı ve güzel olur.Ve tekrar tekrar söylüyorum bence exp düşürülmeli

İyi günler

Womenizere katılıyorum surekli d3 teki evente girmekten bıkkınlık gelmişti. Benim düşüncem expin 40 - 60 arasına düşürülmesi ve resetin 20 ye çıkarılıp karakterlerin alcağı res pointinin yarıya düşmesi şeklinde boylelikle daha uzun sureli zevkli bir oyun oynamış oluruz.

@thearthas sana gelince biz zaten grup şeklinde oyunumuzu surduyoruz grup haricinde bir kaç kişi hariç ne selam alır ne selam veririz. 2 Party şeklinde kasıyoruz nokta spotun bu grubu bozacagını zannetmiyorum + olarak rankingste boş insanlar olur demişsin inanırmısın bilmem thampic1'e sorabilirsin sabah karakterleri afk bırakıp gece geliyorduk boş vakitle alakası olan birşey değil bu.. Hatta guilddeki elemanlar surekli afk oldugumuz için arada şikayetlerini dile getiriyorlardı.. Anlıyacagın rankingste gozukmek boş vakit ile alakalı bir şey değil :))

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.