Şimdi Ara

UXC Network (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.002
Cevap
0
Favori
58.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canım mu çekti ya. 2 yıl geçti yine üstünden :D Açılsada oynasak :S
  • eskiler iyidir, zamana bırakın, hicbir sey eskisi gibi olmayacak :)
    saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big Turtle

Eski günler.. Sizlerle birlikte güzeldi gerçekten.

Bk'nın combosuyla müziğin ritm uyumu vs anlayamazsınız.

Ne uğraşmıştım bu video için

Hatırlanmak güzel bir duygu. Selamlar herkese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Xoßi

quote:

Orijinalden alıntı: Big Turtle

Eski günler.. Sizlerle birlikte güzeldi gerçekten.

Bk'nın combosuyla müziğin ritm uyumu vs anlayamazsınız.

Ne uğraşmıştım bu video için

Hatırlanmak güzel bir duygu. Selamlar herkese.

Taklitler aslını yaşatır
    Saygılar...

• Selam pop.
  • Dogrumu Sadece 70 gun acik Kaldigi_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breaak4Love

Dogrumu Sadece 70 gun acik Kaldigi_?

Ben fazla takip edemedim, kac gun acik kaldi saymadim ama ortalama 250 civari Online sayisi vardi. 1 hafta acik kalsa bile bence buyuk bir Basari

• Burayı da hortlatimde anısı unutuldu sanmasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: thearthas

Burayı da hortlatimde anısı unutuldu sanmasınlar

gelmeyecek daha iyisi
  • Sayfa 1'den itibaren bütün konuyu okudum anılarım depreşti ne serverdi be:) 70-80 onlineye uff işte budur diyecekken 250'yi görünce beyin kanaması geçirip 1 hafta komada kalmıştım :)
    Hele o Polaklarla kapışmalarımız adamların guildine casus sokup ne konuştuklarını translateden çevirip bakıyorduk.
    Burdan @Lev1s,TROJ,Eshine ve daha sayamadığım herkese Selamlar olsun.Dop dolu 2 ay geçirdik.
  • ah ah yokki şöyle bir sw geri dönsek mu ya
  • tekrar acılma sansı yok mu ya :(
  • MARKET GLORY

Market Glory internet üzerinden oynanan ücretsiz online bir strateji oyunudur.
    Bu oyun oyunu oynayarak para kazanabilirsiniz.
    Market Glory oynayarak oyundan kazandığınız parayı Paypal üzerinden banka hesabınıza çekebilirsiniz.
    Ülkemizde aktif oyuncu sayısı düşük olduğundan ve gün geçtikce yeni oyuncu sayısı arttığından ben sizlere şimdiden üye olmanızı tavsiye ediyorum.

Üye olmak için:
    http://www.marketglory.com/strategygame/dgsdmrbsss

Ref ile üye olmazsanız adminin refi olursunuz inanmayanlar araştırabilir

Aktif bir oyuncu olarak bu oyunu hergün oynamaktayım ve diyebilirim ki
    oyun ilk başlarda ne kadar sıkıcı gelirse gelsin, oyunun mantığını ve işleyişini kavradıkca ve kazandıkca bu oyunu oynamaktan keyif alıcaksınız.Bunun yanı sıra kendi öz kariyerinizi bu oyunda sergiliyecek,zeka ve stratejilerinizi ortaya koymuş olucaksınız.

Market Glory Oynamak

Oyun yaşadığınız gerçek hayat gibi bir temele dayanmaktadır.Oyun içinde günlük (Work) çalışma ve (Fight) dövüş yapmanın yanı sıra, Borsa gibi Altın, Euro kurlarını takip edip alım-satım yapmak, 3 ay bedava lisans ile gazete şirketi kurup kendi gazetenizi hazırlayıp satmak, geliştikce kendi şirketlerinizi kurarak,ülkeler arası savaşlara katılarak ve areneda fight yapıp extra bonuslar kazanabilirsiniz.
    Dahası, Ref(Refferal) pazarına girip açık arttırma ile kendinize ref alabilir ve satabilirsiniz.Size ait olan her refin kazancından size extra bonus gelmektedir.

Sizlerde bu oyunda çeşitli stratejileri izleyerek kendinize uzun vadede iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

Benim referansım üzerinden üye olanlara zaten oyun içi ve oyun dışı gerekli anlatımlar ve elimden gelen tüm destek verilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aSeRR

Sayfa 1'den itibaren bütün konuyu okudum anılarım depreşti ne serverdi be:) 70-80 onlineye uff işte budur diyecekken 250'yi görünce beyin kanaması geçirip 1 hafta komada kalmıştım :)
    Hele o Polaklarla kapışmalarımız adamların guildine casus sokup ne konuştuklarını translateden çevirip bakıyorduk.
    Burdan @Lev1s,TROJ,Eshine ve daha sayamadığım herkese Selamlar olsun.Dop dolu 2 ay geçirdik.

Hort
  • Bu aralar şöyle bir eskilere dönesim geldi. Şöyle bir el birliği ile çıkaralım bir şeyler  

• valla deli gibi oynayasım var varsa bi sw girelim direk

• yok mu eski güzel günler

• Ne mücadele vermiştik zamanında be :)
    Eski birkaç dost ile no reset bir servera başladık gelmek isteyen olursa yardımcı oluruz.

Herkese selamlar.

• Xoßi kullanıcısına yanıt

serverin adi ne kardesim?

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.