Şimdi Ara

UXC Network (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.001
Cevap
0
Favori
58.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HipmodeLs

Max lvl 600 olup reset olmamalıdır aynı global mu gibi.Point az olunca balans ayarı da daha kolay yapılır.Exp 15-20 civarı olup party bonus yapılmalı.Serverdeki event dropları doğru dürüst ayarlanmalı.Balans ayağına hem sm hızlı kasıp hemde max olunca milleti ezerse aynı suanda olduğu gibi yine fiyasko şeyler ortaya çıkar.Bu şekilde bir server çok tutulur kanısındayım.Ayrıca mu guard konulmadan server açılmasın mümkünse.

Kesinlikle Reset sınırı olmamalıdır ranking her zaman rekabet getirir ilk olmak herkesin istediği bir durumdur
    sen öyle dersin ben böyle derim her kafadan bir ses cıkar kimine uyar kimine uymaz standar neyse o olması lazımki her muonline oyun oynayan server e geldiği zaman kafası karışmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: B0ZKURT

quote:

Max lvl 600 olup reset olmamalıdır aynı global mu gibi.Point az olunca balans ayarı da daha kolay yapılır.Exp 15-20 civarı olup party bonus yapılmalı.Serverdeki event dropları doğru dürüst ayarlanmalı.Balans ayağına hem sm hızlı kasıp hemde max olunca milleti ezerse aynı suanda olduğu gibi yine fiyasko şeyler ortaya çıkar.Bu şekilde bir server çok tutulur kanısındayım.Ayrıca mu guard konulmadan server açılmasın mümkünse.

Kesinlikle Reset sınırı olmamalıdır ranking her zaman rekabet getirir ilk olmak herkesin istediği bir durumdur
    sen öyle dersin ben böyle derim her kafadan bir ses cıkar kimine uyar kimine uymaz standar neyse o olması lazımki her muonline oyun oynayan server e geldiği zaman kafası karışmasın

Ben kimsenin kafasını karıştırıcak bir öneride bulunmadım dostum.Global mu daki sistem gibi yapalım dedim sadece bunu isteyen bir çok arkadaşım var herhangi bir anket vs. bişey yapılsa bunu hepiniz görürsünüz zaten.

Edit : Herkezin istediği zor bir oyun değil mi?Adminlerinde isteği bu yönde ee o zaman benim önerim çok mantıklı exp i çok düşük tutup lvl sistemi olursa hem balans daha kolay olur hem itemlerin etkisi daha fazla ortaya çıkar.Hemde kimse tek başına kasamaz.
    Belki siz reset sisteminden sıkılmamış olabilirsiniz fazla kasmadığınız için doğaldır bu fakat ben 1 ayda 150 reset attım ve artık gına geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aSeRR -- 27 Mart 2012; 20:21:07 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: B0ZKURT

quote:

Ben kimsenin kafasını karıştırıcak bir öneride bulunmadım dostum.Global mu daki sistem gibi yapalım dedim sadece bunu isteyen bir çok arkadaşım var herhangi bir anket vs. bişey yapılsa bunu hepiniz görürsünüz zaten.

Edit : Herkezin istediği zor bir oyun değil mi?Adminlerinde isteği bu yönde ee o zaman benim önerim çok mantıklı exp i çok düşük tutup lvl sistemi olursa hem balans daha kolay olur hem itemlerin etkisi daha fazla ortaya çıkar.Hemde kimse tek başına kasamaz.
    Belki siz reset sisteminden sıkılmamış olabilirsiniz fazla kasmadığınız için doğaldır bu fakat ben 1 ayda 150 reset attım ve artık gına geldi.

Aynen exp'in düşük olmasından yanayım reset olur ya da olmaz benim için farketmez ama Mu dediğin zor olur. öyle 100 exp falan kolay server geliyo bana ama daha tekrar kurup kurmcakları belli bile değil o yüzden boşuna tartışmalara gerek yok şimdiden :))

• epeydir girmiyordum.. serverin akıbeti ne durumda??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soul Master

epeydir girmiyordum.. serverin akıbeti ne durumda??

hangi server?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TROJ

quote:

Orijinalden alıntı: Soul Master

epeydir girmiyordum.. serverin akıbeti ne durumda??

hangi server?

anlaşıldı..

iyi bilirdik ne diyelim ..
  • herşeye rağmen iyi günlerimiz oldu bu serverda
  • -.-''
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForqotteN

herşeye rağmen iyi günlerimiz oldu bu serverda

oooo kim gelmiş..

Vur..tten..
  • Ben bıraktıktan sonra sunucuya ne olmuş böyle yahu ^^ birde hala öyleydi böyleydi diyorsunuz yazık ya.... @Xobi boş ver değmez hacı S.B.S.A Mu Online'a devam edelim :)) hemen pörtleteyim :D
  • arkadaslar oyun online mi?
  • Malesef :(
  • özlüyorum....
  • Güzel günlerdi.
  • unutulmaz anilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: EShine

özlüyorum....

Sen yaşıyormusun daha ?
  • gene niye dirildi bu konu mezarlıkçılar sizi :)
  • quote:

quote:

özlüyorum....

Sen yaşıyormusun daha ?

yasiyoruz allaha sükür

ya bilmiyorum selim hic sorma, canim cok UXC oynamak istiyor ondan olabilir

• quote:

quote:

quote:

özlüyorum....

Sen yaşıyormusun daha ?

yasiyoruz allaha sükür

ya bilmiyorum selim hic sorma, canim cok UXC oynamak istiyor ondan olabilir

bende oynamak isterdim ama.. durum ortada..

ayrıca uxc başlarım diye uxc açılana kadar hiç bir servere girmedim.. başlarda da güzeldi ama sonun bildiğimiz gibi oldu..

• Emeklerin boşa gitmesine alışkınız biz Ama genede güzeldi
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.