Şimdi Ara

Utangaçlık/Çekingenlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Utangaçlık/Çekingenlik
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    9 Mesaj
    Başlıktada olduğu gibi ben kucuk arkadaş gruplarında 5-6 kısılıklerde cok rahat davranabılıyorum coğu ınsanın yapamıcagı seylerı yapıyorum, rahatım yanı tamamen ama buyuk gruplar olsun parti,eğlence vb seylerde adeta nutkum tutuluyo ne yapıcagımı bılmıyorum herkes benı ızlıyomuş gibime gelıyor. Üstüme üstüme gelıyo hersey. yanlıs bırsey yaparsam ınsanlar hakkımda ne düşünür diye içimden gecırıyom haliyle kasılıyom kasılıncada mal durumuna düşüyorum. Tip olarakta bıraz gırısken olsam cogu kız kabul eder beni, ama nedense yapamıyorum, biraz içime kapanık büyüdüm sanırım zaten sessiz sakin bişeyim :D Bunu yenmek için neler yapabılırım, benım durumumda olan, bu durumdan kurtulan yada süreklı rahat olan arkadaslarım yardımcı olabılır mısınız bu durumun üstesinden nasıl gelebilirim. Şimdiden teşekkür ederim

|
    |

• Binbaşı
    1287 Mesaj

Bu arkadaşın sorunu haya değil. Eziklik ve öz güven sorunu yaşamakta. Çözüm için ben sporu öneriyorum.
    |
    |
    Kürkünü Satan Kedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vikings
    Ragnar Lothbrok
  • Yüzbaşı
    829 Mesaj
    büyük grup derken kaç kişi kastediyorsun ve ne yapmayı amaçlıyorsun o kadar kişiye hitap edicek ?
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    basket futbol voleybola falan yeteneklı degılım zaten geriye oyle heryerde oynanıcaz spor yok kendımı kesfetmem lazım daha kendımın kım oldugunu bılmıyorum, ya mesela 20-30 kisilik falan he bde karsıma güzel kız çıkıncada napcagmı bılemıom :D:D
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
SEO
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.