Şimdi Ara

Utandıran/Güldüren Anılarımız [EFSANE KONU][2012'den Günümüze] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
164
Favori
33.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lise 1'de havuza yazılmıştık 1 aylık yaz tatilin de işte , 2 kız bide ben tabi kızın biri yeşil gözlü koyu sarı saçlar tam güzellik abidesi babası zaten ukraynalıymış belli

beni kucağına alıp atsana bi dedi, tam sürtünme yarattı +18 yerlere girmicem ardından o sırtıma bindi. bu sefer sıra sen benim sırtıma bin dedi lan resmen arkadan binmek için benim ki bi uçuyor böyle

en son bacağını aç içinden geçicem dedi gene malum bölgeye dokuna dokuna geçiyor ben bi hoş oluyorum , en son öf yoruldum gel az şezlonga uzanalım. dedi ben havuzdan çıkmaya kalmadı malum bölge artık malum bölgeden şort çıkmış o derece ama kendi kaşındı tabi rezilliğin farkındayım buda dikkatli baktı sonra kafasını çevirdi telefona girdi baya sessizlik oluştu

EDİT : fantazileri dökmüşüm bari diğerinide anlatayım, ailelerimiz uzun yıl arkadaş annem gil dedi gitsinler lunapark'a az eğlensin çocuklar ben dedim ne lunarparkı ya hiç halim bile yok kız içeri girdi zorladı en son malum bölgenin üstüne oturdu zıpladı tabi öncesinde üstümde boğazımı sıktı yorganı üstüme çektim, çünkü çıkarsam daha kötü olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Elina -- 8 Ekim 2012; 14:17:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bella Elina

Lise 1'de havuza yazılmıştık 1 aylık yaz tatilin de işte , 2 kız bide ben tabi kızın biri yeşil gözlü koyu sarı saçlar tam güzellik abidesi babası zaten ukraynalıymış belli

beni kucağına alıp atsana bi dedi, tam sürtünme yarattı +18 yerlere girmicem ardından o sırtıma bindi. bu sefer sıra sen benim sırtıma bin dedi lan resmen arkadan binmek için benim ki bi uçuyor böyle

en son bacağını aç içinden geçicem dedi gene malum bölgeye dokuna dokuna geçiyor ben bi hoş oluyorum , en son öf yoruldum gel az şezlonga uzanalım. dedi ben havuzdan çıkmaya kalmadı malum bölge artık malum bölgeden şort çıkmış o derece ama kendi kaşındı tabi rezilliğin farkındayım buda dikkatli baktı sonra kafasını çevirdi telefona girdi baya sessizlik oluştu

EDİT : fantazileri dökmüşüm bari diğerinide anlatayım, ailelerimiz uzun yıl arkadaş annem gil dedi gitsinler lunapark'a az eğlensin çocuklar ben dedim ne lunarparkı ya hiç halim bile yok kız içeri girdi zorladı en son malum bölgenin üstüne oturdu zıpladı tabi öncesinde üstümde boğazımı sıktı yorganı üstüme çektim, çünkü çıkarsam daha kötü olacak

Anlatmadığın yerleri pm ile anlatırmısın hocam merak ettim

• lise 1 deyken yeni banknotlar çıkmıştı. yani ytlden tlye geçildiği zaman.Etraftaki kimsede fazla yeni para yok ve tabi herkes ilgili.kantinden bişey alacaksan bile millet hep eski para veriyo yenilerini kıyamazdı.

neyse derste tarih hocalar toplantıdaydı. stajyer bayan hoca geldi.gideri vardı.

bende de ogün 200 tllik banknot vardı.önümdeki arkadaş bakmak istedi bende verir gibi yapıp kendime çektim 3 oldu 4 oldu (o sıradada benim yanımda hoca domalmış kız arkadaşın sorusunu çözüyordu)sonra bu arkadaş üstüme atlayacak gibi kalktı bende elimi arkaya attım derken hocanın kalçasına vurdum. hoca döndü arkasını ters ters baktı. Beni bilerek vurduğumu sandı. bende hocam paramı almaya çalışıyor önümdeki dedim.önümü bi döndüm.arkadaş öbür sıraya geçmiş. bende sesimi çıkaramadım özür diledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Respectful Man

Tam hatırlayamadım ama ilkokul 4 e gidiyordum herhalde.Okul yeni başlamıştı.Öğretmenler dersler için gerekli olan malzemeleri söylemişti.Resim dersi içinde pastel boya istedi hoca.Neyse eve geldim babami aradim konuştuk buluşup alcaktık.O günde hava kapalı esiyor ama yağmur yoktu.Birazda büyük tuvaletim vardı.Birşey olmaz diyerekten sahile babamın yanına indim çay söyledi , içtik.Tabi çayı içince tuvalet ihtiyacı artmaya başladı.Birşey olmaz dedim kaltık bayırı çıkıyoruz , yakınlardada babanemin bahçeli evi var mahallenin ortasında neyse ben dayanamayım babama bekle bir tuvalete gideyim dedim.Arada 200 m var.50 metre gittim bayağı sıkışmaya başladım.100 oldu ahada sçtık diyodum içimden.Koşmaya başladım , koştum artık tutamıyorum ağlıcam nerdeyse koşarken yavaştan sçmaya başladık.Abartmıyorum 100 m yerlere s.ça s.ça koştum yani arkadan biri gelse nereye gittiğimi anlar.Tabi mahalle tanıyo beni.Millete baka baka altıma s.çtım.Sonunda girdim eve anahtar her zaman üstümdedir babanemde yoktu evde şansa.Babamı aradım anlattım eve kıyafet almaya gitti.Ne yaptığımı anlamaya çalışırken kapı çaldı mahallenin rahat 5 tane kadını bana kıyafet getirmiş.Mahallede adim çıktı s.çan diye.Çok utanmıştım.

lakaba bıttımm

• bir tane daha anlatıyorum. orta 1 deyiz. sınıfın en baba tayfası bizimkidir herkesi gruba almayız.5.sınıfın bitimine doğru mart ayında bi arkadaşımız geldi istanbuldan.hiç tanımıyoruz tabi. efendi biriydi kendisi.yalnız dersleri rezalet.lise sınavına bile girmemiş birisi. neyse 6. sınıftayız bizim ekip 7 8 kişiyiz ve sıralarda bile hepimiz duvar kenarında arka arkaya otururuz.bu istanbuldan gelen arkadaşta dersleri kötü falan herkes eziyo diye bizim arkamızdaydı.(tabi bunu biz yapmıyoruz gruba almadığımız kişiler) bizim grubun lideri gibi heryerde kendini belli eden matrak en sevilen arkadaşımız var. bu istanbulluyu biz aramıza alalıms ahip çıkalım falan dedik.buda yok olum güven olmaz ben onunla konuşurum size dönerim dedi.bu gitmiş o çocuğa sen bizle takılmak istiyorsun heralde.eğer gerçekten istiyorsan penisini bizim ekipin hepsine göstereceksin dedi.sonra ertesi gün oldu.bunu isteyen arkadaş gelmedi durumu bizimkilerden birine anlatmış.oda gelin okulun bahçesinde köşeye geçelim dedi.neyse geçtik.birden çember olalım dedi olduk.istanbullu içeri geçti penisini açtı.millette kahkahalar falan.bunu 3 tenefüs boyunca yaptırdılar. sonra yarın oldu bizim grubun lideri geldi. görev tamamlandımı dedi oda evet dedi. o günden beri çok samimiyiz.kendisi şuan istanbula geri taşındı ama.8.sınıfa geçtiğimizde bu çocuk bizim tayfanın en popüleri oldu.zaten sınav stresi yok.herkesle dalga geçiyor falan. şuan istanbulda kendisi. geçen yaz geldi yanımıza arkadaşlardan biri mal gibi konuyu açtı oda bilmezlikten geldi.halbuki herkes çok iyi hatırlardıda neyse...

• Mesajım bulunsuuuuun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7. sınıftaydı sanırım iş teknik dersi diye bi ders vardı 4 lü gruplar halinde çalışıyoduk.Düzeni kurduk herkezin işi belli oturduk 4 kişi başladık işe sınıftakilerde bişeylerle ilgileniyo bizim arkadaş çıkarmış pizza kraker :D yiyo flan bende makasla bişeyler kesiyorum arada veriyo bana meşgulum o yediriyo bu ibiş üstüne biraz uhu dökmüş :D:D verdi bende direk yedim garip bi tat döndüm arkadaşa senin tahtanı s...... haaaa diye bağırdım.Bi an sınıfta bi sessizlik herkez bana bakıyo hocada arkamı dönünce gelişine bi tokat çaktı bende o refleksle vay mk olaya bak hem uhulu kraker ye hem tokat ye mokarım böyle tekniğe diye bağırdım sınıf kopmuştuu ::D:D:D
  • lise hazırlıktayım bundan 6 sene önce falan bak hala utanıyorum aklıma geldikçe, okulun serbest kıyafet günü ben çekmişim eşofmanı altıma hava güzel okulun yolunu tutuyorum, otobüsteyim okula az bir şey kalmış durakta inmek için kalktım ayağa kalkmamla birlikte cart diye bir ses geldi üstümden dikiş kopma sesi ulan bakıyorum, bakıyorum üstüme neremin yırtıldığını anlayamadım neyse dedim indim otobüsten sınıfa doğru ilerliyorum bahçede hoşlandığım kızla karşılaştım oturduk banklarda muhabbet ettik biraz tabii benim tüfek yine kalktı kızla konuşurken sonra zil çaldı sınıfa doğru gidiyorum koridorda iki tane hademe bana bakıp pis pis gülüyor bir de müdür yardımcısı katı geziyor sınıfa girenlerin kıyafetlerini kontrol ediyor gömleği içeride olmayanları falan kravatı olmayanları uyarıyor düzelttiriyor ben de adamı hiç sevmem ona yakalanmamak için hızlandım tam geçtim yanından biraz arkamda kaldı bunun sesini duydum SOK İÇERİ, SOK İÇERİ! diye bağırıyor arkamdan arada birde EŞŞOLEŞŞEK EŞŞOLEŞEK! ben arkama baktım göz göze geldik bu arkamdan gelmeye başladı sınıfada çok az kalmış ben durmadım hiç devam ettim sınıfa doğru aklımca müdür yardımcısına artistlik yapacam neyse ben bi açtım sınıf kapısını 30 kişi birden ve ingilizce hocası gülmeye başladı hepsi birden benim eşofmanın altından yana doğru o yırtılmış dikiş yerinden fırlamış erekte olmuş alete bakıyolar yani bildiğin en az 35 kişi malı gördü tabii ben o anda kafamı eğdim ve farkettim o an şimşekler çaktı kafamda utanmak bile az kalır yerin 10 kat dibine girdim sonra müdür yardımcısı geldi arkamdan İT OĞLU İT NİYE DURMUYOSUN APTAL HERİF diye bağırıyor sınıf gülmeye devam ediyor ben şeyimi elimle kapatarak koşarak 31 çekermişçesine tuvalete koştum tabi tuvaletten 2-3 saat boyunca çıkamadım oturup ağladım sonra herkes derse girmişken okuldan çıkıp eve geldim olayı babama anlattım okulu değiştirdik arkadaşların hepsini faceten sildim iletişimi kestim bidahada görmedim

• Sesli güldürdün
  • up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Bey

lise hazırlıktayım bundan 6 sene önce falan bak hala utanıyorum aklıma geldikçe, okulun serbest kıyafet günü ben çekmişim eşofmanı altıma hava güzel okulun yolunu tutuyorum, otobüsteyim okula az bir şey kalmış durakta inmek için kalktım ayağa kalkmamla birlikte cart diye bir ses geldi üstümden dikiş kopma sesi ulan bakıyorum, bakıyorum üstüme neremin yırtıldığını anlayamadım neyse dedim indim otobüsten sınıfa doğru ilerliyorum bahçede hoşlandığım kızla karşılaştım oturduk banklarda muhabbet ettik biraz tabii benim tüfek yine kalktı kızla konuşurken sonra zil çaldı sınıfa doğru gidiyorum koridorda iki tane hademe bana bakıp pis pis gülüyor bir de müdür yardımcısı katı geziyor sınıfa girenlerin kıyafetlerini kontrol ediyor gömleği içeride olmayanları falan kravatı olmayanları uyarıyor düzelttiriyor ben de adamı hiç sevmem ona yakalanmamak için hızlandım tam geçtim yanından biraz arkamda kaldı bunun sesini duydum SOK İÇERİ, SOK İÇERİ! diye bağırıyor arkamdan arada birde EŞŞOLEŞŞEK EŞŞOLEŞEK! ben arkama baktım göz göze geldik bu arkamdan gelmeye başladı sınıfada çok az kalmış ben durmadım hiç devam ettim sınıfa doğru aklımca müdür yardımcısına artistlik yapacam neyse ben bi açtım sınıf kapısını 30 kişi birden ve ingilizce hocası gülmeye başladı hepsi birden benim eşofmanın altından yana doğru o yırtılmış dikiş yerinden fırlamış erekte olmuş alete bakıyolar yani bildiğin en az 35 kişi malı gördü tabii ben o anda kafamı eğdim ve farkettim o an şimşekler çaktı kafamda utanmak bile az kalır yerin 10 kat dibine girdim sonra müdür yardımcısı geldi arkamdan İT OĞLU İT NİYE DURMUYOSUN APTAL HERİF diye bağırıyor sınıf gülmeye devam ediyor ben şeyimi elimle kapatarak koşarak 31 çekermişçesine tuvalete koştum tabi tuvaletten 2-3 saat boyunca çıkamadım oturup ağladım sonra herkes derse girmişken okuldan çıkıp eve geldim olayı babama anlattım okulu değiştirdik arkadaşların hepsini faceten sildim iletişimi kestim bidahada görmedim

Kardeşim geçmiş olsun olay gerçekten kötü ama şunu da söylemem lazım DH'de en çok güldüğüm mesaj bu oldu şimdiye kadar tebrik ederim seni.

Flaş Edit: Bu mesaja hala gülerken ayağımı hayvan gibi masaya çarptım ve bileğim çürüdü resmen aman dikkat, adam korunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monterrey -- 8 Ekim 2012; 23:58:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bass Guitarist

quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Bir gün çarşıdan eve dönüyorum akşam vakti, lan nasıl sıçasım var ama, hafif de cırcırım. Can çekişe çekişe gidiyorum. Artık dayanacak gücüm kalmadı, soğuk soğuk terler akıyor suratımdan. Koşar adımlarla gidiyorum eve. Son düzlükte başladım koşmaya. Apartmana geldim. Bizim daire 5. katta, asansör de yok. Yine koşarak çıkıyorum merdivenleri. Kapıya geldim, pat pat vuruyorum kapıya. Neyse içerden "kim o?" dedi kız kardeşim, "aç kız çabuk benim ben" dedim. Kapıyı açtı neyse, tuvaletler kapının hemen yanında oluyor. İçeri girdiğim an tuvalete daldım. Sonra koyuldum sıçmaya. Patır kütür gidiyor. Lan..... 1 dk. Bu bizim tuvalet değil ki !?'!?'!='!+!%!+ Meğersem ev, bizim ev değil, bir alt daireye girmişim. Kapıyı açan da kız kardeşim değil komşunun kızıymış O an tuvaletin penceresinden atlamayı düşündüm Çaresizce sıçtım. Bir yandan sıçmanın verdiği mutluluk, öteki yandan komşuya + kızına rezil rüsva oluşum... Mal gibiydim. İşim bitince tuvaletin kapısını açtım, çıktım, baktım etrafta kimse yok, ev halkı salona geçmiş, kapıyı kapatmış, anlayışlı elemanlarmış.. Hemen çıktım kendi evimize. O komşularla da bir daha yüz yüze gelemedim

Bu gercekse konudaki en rezil olaylardan biri

Hahahahahhah Yarıldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Bey

lise hazırlıktayım bundan 6 sene önce falan bak hala utanıyorum aklıma geldikçe, okulun serbest kıyafet günü ben çekmişim eşofmanı altıma hava güzel okulun yolunu tutuyorum, otobüsteyim okula az bir şey kalmış durakta inmek için kalktım ayağa kalkmamla birlikte cart diye bir ses geldi üstümden dikiş kopma sesi ulan bakıyorum, bakıyorum üstüme neremin yırtıldığını anlayamadım neyse dedim indim otobüsten sınıfa doğru ilerliyorum bahçede hoşlandığım kızla karşılaştım oturduk banklarda muhabbet ettik biraz tabii benim tüfek yine kalktı kızla konuşurken sonra zil çaldı sınıfa doğru gidiyorum koridorda iki tane hademe bana bakıp pis pis gülüyor bir de müdür yardımcısı katı geziyor sınıfa girenlerin kıyafetlerini kontrol ediyor gömleği içeride olmayanları falan kravatı olmayanları uyarıyor düzelttiriyor ben de adamı hiç sevmem ona yakalanmamak için hızlandım tam geçtim yanından biraz arkamda kaldı bunun sesini duydum SOK İÇERİ, SOK İÇERİ! diye bağırıyor arkamdan arada birde EŞŞOLEŞŞEK EŞŞOLEŞEK! ben arkama baktım göz göze geldik bu arkamdan gelmeye başladı sınıfada çok az kalmış ben durmadım hiç devam ettim sınıfa doğru aklımca müdür yardımcısına artistlik yapacam neyse ben bi açtım sınıf kapısını 30 kişi birden ve ingilizce hocası gülmeye başladı hepsi birden benim eşofmanın altından yana doğru o yırtılmış dikiş yerinden fırlamış erekte olmuş alete bakıyolar yani bildiğin en az 35 kişi malı gördü tabii ben o anda kafamı eğdim ve farkettim o an şimşekler çaktı kafamda utanmak bile az kalır yerin 10 kat dibine girdim sonra müdür yardımcısı geldi arkamdan İT OĞLU İT NİYE DURMUYOSUN APTAL HERİF diye bağırıyor sınıf gülmeye devam ediyor ben şeyimi elimle kapatarak koşarak 31 çekermişçesine tuvalete koştum tabi tuvaletten 2-3 saat boyunca çıkamadım oturup ağladım sonra herkes derse girmişken okuldan çıkıp eve geldim olayı babama anlattım okulu değiştirdik arkadaşların hepsini faceten sildim iletişimi kestim bidahada görmedim

Bu da iyiymiş

• hahaha çok komik anılar var gerçekten :)
  • Beyler bugün arkadaşımla dershane çıkışı yemek yiyelim dedik.Dershaneden çıktık Serender lokantasına gittik.Oturduktan sonra güzel bir bayan geldi menüyü verdi.Sonra pizza istedik 10 dk sonra geldi pizzalar sonra yedik bitti pizzalar.Kalkmaya yakın dışarıda suzikinin yenı model bir arabası vardı ama küçük gözüküyordu.Sonra arkadaşımla konuşmaya başladık araba küçük diye .Ben küçük diyorum o büyük diyor.Sonra güzel bayan önümüzdekileri almaya geldi.Araba muhabbetinden haberi yok tabi.Tam alıyoken ben çok küçük dedim arkadaşımda küçük olsa ne olcak önemli olan işlevi dediği anda bayan bana baktı gülmeye başladı bende utandım tabi. (Yanlış anlaşılmaktan)

• quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Bir gün çarşıdan eve dönüyorum akşam vakti, lan nasıl sıçasım var ama, hafif de cırcırım. Can çekişe çekişe gidiyorum. Artık dayanacak gücüm kalmadı, soğuk soğuk terler akıyor suratımdan. Koşar adımlarla gidiyorum eve. Son düzlükte başladım koşmaya. Apartmana geldim. Bizim daire 5. katta, asansör de yok. Yine koşarak çıkıyorum merdivenleri. Kapıya geldim, pat pat vuruyorum kapıya. Neyse içerden "kim o?" dedi kız kardeşim, "aç kız çabuk benim ben" dedim. Kapıyı açtı neyse, tuvaletler kapının hemen yanında oluyor. İçeri girdiğim an tuvalete daldım. Sonra koyuldum sıçmaya. Patır kütür gidiyor. Lan..... 1 dk. Bu bizim tuvalet değil ki !?'!?'!='!+!%!+ Meğersem ev, bizim ev değil, bir alt daireye girmişim. Kapıyı açan da kız kardeşim değil komşunun kızıymış O an tuvaletin penceresinden atlamayı düşündüm Çaresizce sıçtım. Bir yandan sıçmanın verdiği mutluluk, öteki yandan komşuya + kızına rezil rüsva oluşum... Mal gibiydim. İşim bitince tuvaletin kapısını açtım, çıktım, baktım etrafta kimse yok, ev halkı salona geçmiş, kapıyı kapatmış, anlayışlı elemanlarmış.. Hemen çıktım kendi evimize. O komşularla da bir daha yüz yüze gelemedim

çaresizce sıçtımda hayvanlar gibi böğürdüm

• İlkokuldyadım bi arkadaşla tenefüste üst katın tuvaletine gittik genelde boş olur erkekler tuvaletiyle kızlar tuvaleti karşı karşıya neyse arkadaş varmısın işeme yarışına dedi tamam lan dedi kim daha geriden işeyecek mantığıyla yarışacaz yavaş yavaş işiye işeye geriye gidiyoz bu arada tuvaletin kapısıda açık ortaya kadar geldik karşı kızlar tuvaletin kapısı birden açıldı içerden sınıf hocamız çıktı bi yandan işiyoz bi yandan hocayla gözgöze şokun etkisi geçince çıktık hoca azarladı etti işte hocada erkek demiyoki benim kızlar tuvaletinde ne işim var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlkokul 1. sınıfta aşıdan o kadar korktum ki müdür acıyıp odasında sakladı.
  • Bu bugün basıma gelmistir

Kadıköyde arkadaslarla gezdik herkes eve dagılıyor gittim sosisciye sosisli istedim ve dedimki turşu olmasın ketcap mayonez olsun dedim. baktım adam tursuya dogru uzanıyor tkrar soyledim tursuyu aldı tekrar soledim en son dediki bu senin degil baskasınn dedi o an yerin dibine girdim :)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.