Şimdi Ara

Utandıran/Güldüren Anılarımız [EFSANE KONU][2012'den Günümüze] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
164
Favori
33.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agnus_Dei

Bundan bir kaç ay önce, iş yerindeyken başıma bir şey gelmişti. Pek komik değil ama utanmıştım bayağı. Şimdi, ben tatlı hastasıyım. Bildiğin hasta yani. Günde ortalama kırk paket jelibon bitiyor. Pastaneci kapatmadan önce arayıp "Ares abi siparişin var mı?" falan diyor. Neyse. Ben masanın üzerine dizmiştim jelibonları. Şekline ve rengine göre diziyorum. Bir arkadaş var Mehmet diye. Ayıcıklı jelibonları dizdiğimi görünce "strateji oyunu oynayalım mı lan" dedi. Aptallık ya, ben de kabul ettim. Tüm ayıcıklı jelibonları dizdik, sarılar tank, kırmızılılar piyadeler vs... Kendimizi kaptırmıştık bayağı. Sonra patron geldi. Patron "Evli adamın yaptığı şeye bak. Oha!" demesine çok utandım. Tankları yedik sonra zaten.

Hocam iyi güldüm ya

• Yarıldım yeter artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: AmonDin

10. sınıfta okulun bahçesinde bir arkadaşa kufur edıyorum ama öyle böyle değil anne baba ne varsa.Ben küfür ederken arkadan beden hocası da bizi dinliyormuş küfür etmeyı bıtırdım arkama bir dondum hoca "Oglum sendede ne **rak varmış yap yap bitiremedin mubarek BEREKET TANRISI" dedi ve 3 ay arkadaşlarım bana bereket tanrısı dedi

Bir de dün yaşandi Meslek lisesinde son sınıftayım dersten cıktık işte sabah kahvaltı yapmamıstım koridorda bagarıyom AÇIM AÇÇÇÇ diye önden bi hoca sus lan dedi.Arkadan da bi hoca arkadaşlarıma o açlıktan degil abazalıktan bagarıyor dedi.Ama bunda utanmadım yani

ULAN ÖLDÜM GİTTİM LAN BEREKET TANRISI NE

• quote:

Orijinalden alıntı: GRAVEDIGGA

en gerizekali oldugum donem lisedeyim. okuldan ciktim cevizlibagda otobus bekliyorum. o zamanlar 82 a, 85 g, 85 c falan vardi. neyse bindim bunlardan birine en arkaya dogru ilerledim ama arkada 3 tane kumru en dibe tunemisler. koltuklar bombos artislik yapiyorum sanki dunya erkek guzeli secilmisim de oyle duruslar falan sergiliyorum koruklu otobusun demirlerini tutarak. ahaha kizlarla kesisiyoruz falan garip, spastik ve otistik tavirlarim dur durak bilmiyor. bi yerden sonra ellerimi yana salladim biraktim demirleri tutmayi filan dengemi boylede kurabilirim durusu sergiliyorum karilarla gozgoze geldik zaten kapinin orda duruyorum. otobus aniden viraja bi girdi ben o hizla merdiven bosluguna kapaklandim sanki bosluk benim kalibima gore dizayn edilmis bildigin kapak oldum cikamiyorum da kizlar bagiriyor cocuk olucek sofor sofor. umarsiz sofor de belli bi yerden sonra durdu ve kapiyi acti ben yere dustum tabi . herkes camda ben otobusun kenarindan kimseye gorunmeden surunerek otobusun arkasina geldim orda biraz nefeslendikten sonra kosarak uzaklastim hic arkama bakmadan. hava hafif yagmurluydu gozyaslarimla beraber topragi islatiyordu.

Bu süpermiş

• [size=5]HOCANIN ÜSTÜNE KUSTUM
  • Okuldan kaçacaktık, yanımda tabiri caizse "aptal"ın teki vardı, adam hiçbir plan yapmaz, saçma saçma hareketler yapar felan. Orada görevlilerin uzaklaşmasını beklerken ben "Beklemekle olmaz, harekete geçmek lazım, izle öğren" dedim ve demirlerden atladım, hızlı koşunca yakalayamadılar, dansederek kaçtım. "Bu aptal kalır orada bütün gün" diye düşünürken başka birisi varmış ön tarafta, ben yakalandım O "aptal" dediğim adam da ben milleti üzerime çekince yürüye yürüye kaçmış

Rezillikti

• quote:

Orijinalden alıntı: TenVeFeknoloji

Okuldan kaçacaktık, yanımda tabiri caizse "aptal"ın teki vardı, adam hiçbir plan yapmaz, saçma saçma hareketler yapar felan. Orada görevlilerin uzaklaşmasını beklerken ben "Beklemekle olmaz, harekete geçmek lazım, izle öğren" dedim ve demirlerden atladım, hızlı koşunca yakalayamadılar, dansederek kaçtım. "Bu aptal kalır orada bütün gün" diye düşünürken başka birisi varmış ön tarafta, ben yakalandım O "aptal" dediğim adam da ben milleti üzerime çekince yürüye yürüye kaçmış

Rezillikti

Bu aptal dediğin adamın plan gayet mantıuklı. Ben kolejdeyken arkadaşlara kavga-tartışma çıkarttırırdım. Güvenlik hocalar filan oraya gidince bizde kaçardık. Aslında plan dediğinde yürüyerek ve yavaşça çıkmak özeldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: LucidEresbos

quote:

Orijinalden alıntı: TenVeFeknoloji

Okuldan kaçacaktık, yanımda tabiri caizse "aptal"ın teki vardı, adam hiçbir plan yapmaz, saçma saçma hareketler yapar felan. Orada görevlilerin uzaklaşmasını beklerken ben "Beklemekle olmaz, harekete geçmek lazım, izle öğren" dedim ve demirlerden atladım, hızlı koşunca yakalayamadılar, dansederek kaçtım. "Bu aptal kalır orada bütün gün" diye düşünürken başka birisi varmış ön tarafta, ben yakalandım O "aptal" dediğim adam da ben milleti üzerime çekince yürüye yürüye kaçmış

Rezillikti

Bu aptal dediğin adamın plan gayet mantıuklı. Ben kolejdeyken arkadaşlara kavga-tartışma çıkarttırırdım. Güvenlik hocalar filan oraya gidince bizde kaçardık. Aslında plan dediğinde yürüyerek ve yavaşça çıkmak özeldir.

Biliyorum, zaten bu yüzden tam bir rezillikti

• 2 gün önce cs oynuyordum can sıkıntısına adamın biri sürekli rush girip duruyor yasak bide serverda hep yazıyorum rush rush rush diye admin bişi yapmadı en son girdi öldürdü beni micden bi bağırdım '' LAN YETER BANLAYIN ŞUNU A .... K.... YETER LAN YETER '' diye sağıma yavaşça döndüm ve babamla yüzleştim bişi demedi ama ben acayip utandım
  • Gecenlerde oldu. Bahcede voleybol oynuyoruz 5 e 7. Kadrolar cok dengeli olmamakla beraber okulun en iyi voleybolcularindan olarak takimi sirtlamaya calisiyorum. 4 sayi ondeyiz. 22 18. Cok konsantreyim. Ustuste 5. ace imi yapmisim. Butun okul camlarda bahcede. Ben vurdukca millet gaza geliyor. Pasorlukte yaparim ancak boyum uzun kulup gecmisim var ve iyi zipliyorum. Bir kiz var. Onu pasorum yapiyorum ben 4 e geciyorum. Cok saglam vururum bu arada. Neyse 6. ace e odaklanmisim. Diyorum bu seti aliriz herhalde servisle. Topu attim havaya. Biraz arkama atarim hafif geri sicrayarak 3 metre cizgisine olukca sert dusururum toplari genelde. Topu biraz fazla geri atmisim. Zipladim vurdum ve mot ustu yere yapistim. Butun okul guldu. ben de mecburen kendimle barisik takildim o gun. Gordun mu nasil dustum falan diye. facepalm.gif

• Size efsane anımı anlatayım.4 sene önce okula baya bi erken gitmiştim liseliykene lise 2 falanım ders 7.30da başlıyo bende 6 gibi gittim ama boşu boşuna gitmedim serserilik triplerindeydim ergenlik işte akşamdan bi üçlü sardım okula girmeden içeyim derste uyurum takılırım diye planlamıştım gittim saat 6 hava yeni aydınlanıyo dedim napcam okadar saat harlıyım cigarayı da yavaş yavaş içeyim dedim okulun yakınlarında sote bi garaj var orda yaktım içiyom duman arası 2 dk tutuyom tekim zaten sigarada zehirdi zaten pale zamanlarım sabah sabah uykuluyum bide benim kafa bi güzel oldu girdim okula hala bitek ben varım bide uzaklarda dolaşan hademe var yattım banka bi koydum kafayı en son müdür kaldırdı elinde mikrofon bütün okul sıraya girmiş ben bebekler gibi mışıl mışıl bahçedeki bankta yatıyorum herkes bana gülüyo siz düşünün sonumu, dünya üzerinde rezil olma diye bi kavram varsa rezil olmak gerçekten budur 1-2 hafta dalga geçildi falan zaten içtiğim biliniyodu unutuldu gitti bu olay sayesinde tanımadıklarımlada samimi oldum ama o an gerçekten utançtan yerin dibindeydim ağlıcaktım az kalsın

• quote:

Orijinalden alıntı: SquirreL_

Cok iyi hatirliyorum 1. Sinif ilk sinavimizi oluyoruz. Hoca bir kac kelime verdi ve bunlari hecelerine ayiriyoruz. Hepsini ayirdim hece hece ve gittim kagidi hocaya verdim, daha suren var hemen verme git kontrol et siranda dedi bende tmm dedim, sonucta kendisi dedi kontrol et diye actim cantami (o zamanlar bi defter cesidi vardi adini unuttum bole icinde seffaf seritler vardi mutfak rafi gibi iclerine kelimeleri koyuyoduk) cikardim defteri koydum siraya millet sinav oluyo ben cevaplari karsilastiriom. Hoca bir bagirdi, nabion len seen, kontrol ediyom hocam dedim aldi defteri elimden. Cok utanmstm. :)

bu cidden komikmiş ama çocuklu tabi küçükmüssün baya...
  • ilkokulda 7.sınıfta feleniz bi arkdaş 1 litre fanta getirmiş okula ne se yarısını içti felen yarısınada su koydu ne alakaysa iste şişenin içi bildiğin idrar görünümünde oldu sonra bizim ardaşlardan biri dediki yusufa yusyfda fantanın sahibi yusuf camdan çöpe kadar atammasssın çöpde bayaa uzak nese bu gaza geldi bi attı sonra bi ahhh diiiee ses geldi bi baktık bizim müdür yardımcısı :DDDDd ulan yazarken gülmem geliyo nese hoca bi geldi lan bu ne işeyip mi aatın çocuk anlatıyo hocam böle felen die hocada bunu iyikorkutu dediki sen, okul olarak şikayet etcez suikaste teşebbüsten ceza alcaksın die :D tabi hokkalıda tokat :D
  • up

• Bir gün çarşıdan eve dönüyorum akşam vakti, lan nasıl sıçasım var ama, hafif de cırcırım. Can çekişe çekişe gidiyorum. Artık dayanacak gücüm kalmadı, soğuk soğuk terler akıyor suratımdan. Koşar adımlarla gidiyorum eve. Son düzlükte başladım koşmaya. Apartmana geldim. Bizim daire 5. katta, asansör de yok. Yine koşarak çıkıyorum merdivenleri. Kapıya geldim, pat pat vuruyorum kapıya. Neyse içerden "kim o?" dedi kız kardeşim, "aç kız çabuk benim ben" dedim. Kapıyı açtı neyse, tuvaletler kapının hemen yanında oluyor. İçeri girdiğim an tuvalete daldım. Sonra koyuldum sıçmaya. Patır kütür gidiyor. Lan..... 1 dk. Bu bizim tuvalet değil ki !?'!?'!='!+!%!+ Meğersem ev, bizim ev değil, bir alt daireye girmişim. Kapıyı açan da kız kardeşim değil komşunun kızıymış O an tuvaletin penceresinden atlamayı düşündüm Çaresizce sıçtım. Bir yandan sıçmanın verdiği mutluluk, öteki yandan komşuya + kızına rezil rüsva oluşum... Mal gibiydim. İşim bitince tuvaletin kapısını açtım, çıktım, baktım etrafta kimse yok, ev halkı salona geçmiş, kapıyı kapatmış, anlayışlı elemanlarmış.. Hemen çıktım kendi evimize. O komşularla da bir daha yüz yüze gelemedim

• Bu yaz nolife takılıyorum. Sabahtan akşama uyumadan PC başındayım. İşte bir gün ben yine PC'deyim dünyadan haberim yok evde noluyo misafir mi var işte her neyse. Oynuyorum ben oyunumu, babamın iş arkadaşı gelmiş tabi ben bilmiyorum nolife olduğum için. Oyunda bir adama sinir oldum ana avrat sövüyorum bağırarak sonra bi bağırdılar ne diyorsun diye misafir var dediler o an işte yerin dibinde olduğum andır
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Bir gün çarşıdan eve dönüyorum akşam vakti, lan nasıl sıçasım var ama, hafif de cırcırım. Can çekişe çekişe gidiyorum. Artık dayanacak gücüm kalmadı, soğuk soğuk terler akıyor suratımdan. Koşar adımlarla gidiyorum eve. Son düzlükte başladım koşmaya. Apartmana geldim. Bizim daire 5. katta, asansör de yok. Yine koşarak çıkıyorum merdivenleri. Kapıya geldim, pat pat vuruyorum kapıya. Neyse içerden "kim o?" dedi kız kardeşim, "aç kız çabuk benim ben" dedim. Kapıyı açtı neyse, tuvaletler kapının hemen yanında oluyor. İçeri girdiğim an tuvalete daldım. Sonra koyuldum sıçmaya. Patır kütür gidiyor. Lan..... 1 dk. Bu bizim tuvalet değil ki !?'!?'!='!+!%!+ Meğersem ev, bizim ev değil, bir alt daireye girmişim. Kapıyı açan da kız kardeşim değil komşunun kızıymış O an tuvaletin penceresinden atlamayı düşündüm Çaresizce sıçtım. Bir yandan sıçmanın verdiği mutluluk, öteki yandan komşuya + kızına rezil rüsva oluşum... Mal gibiydim. İşim bitince tuvaletin kapısını açtım, çıktım, baktım etrafta kimse yok, ev halkı salona geçmiş, kapıyı kapatmış, anlayışlı elemanlarmış.. Hemen çıktım kendi evimize. O komşularla da bir daha yüz yüze gelemedim

Bu gercekse konudaki en rezil olaylardan biri

• Mesajim bulunsun

• quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Bir gün çarşıdan eve dönüyorum akşam vakti, lan nasıl sıçasım var ama, hafif de cırcırım. Can çekişe çekişe gidiyorum. Artık dayanacak gücüm kalmadı, soğuk soğuk terler akıyor suratımdan. Koşar adımlarla gidiyorum eve. Son düzlükte başladım koşmaya. Apartmana geldim. Bizim daire 5. katta, asansör de yok. Yine koşarak çıkıyorum merdivenleri. Kapıya geldim, pat pat vuruyorum kapıya. Neyse içerden "kim o?" dedi kız kardeşim, "aç kız çabuk benim ben" dedim. Kapıyı açtı neyse, tuvaletler kapının hemen yanında oluyor. İçeri girdiğim an tuvalete daldım. Sonra koyuldum sıçmaya. Patır kütür gidiyor. Lan..... 1 dk. Bu bizim tuvalet değil ki !?'!?'!='!+!%!+ Meğersem ev, bizim ev değil, bir alt daireye girmişim. Kapıyı açan da kız kardeşim değil komşunun kızıymış O an tuvaletin penceresinden atlamayı düşündüm Çaresizce sıçtım. Bir yandan sıçmanın verdiği mutluluk, öteki yandan komşuya + kızına rezil rüsva oluşum... Mal gibiydim. İşim bitince tuvaletin kapısını açtım, çıktım, baktım etrafta kimse yok, ev halkı salona geçmiş, kapıyı kapatmış, anlayışlı elemanlarmış.. Hemen çıktım kendi evimize. O komşularla da bir daha yüz yüze gelemedim

Şahsen bana pek inandırıcı gelmedi.Kardeş sende beyin yokmu hiç mi evini tuvaletini bilmiyon onu bırak kız direk kapıyı açıp içerimi gitti ?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.