Şimdi Ara

Utandıran/Güldüren Anılarımız [EFSANE KONU][2012'den Günümüze] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
164
Favori
33.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GRAVEDIGGA

en gerizekali oldugum donem lisedeyim. okuldan ciktim cevizlibagda otobus bekliyorum. o zamanlar 82 a, 85 g, 85 c falan vardi. neyse bindim bunlardan birine en arkaya dogru ilerledim ama arkada 3 tane kumru en dibe tunemisler. koltuklar bombos artislik yapiyorum sanki dunya erkek guzeli secilmisim de oyle duruslar falan sergiliyorum koruklu otobusun demirlerini tutarak. ahaha kizlarla kesisiyoruz falan garip, spastik ve otistik tavirlarim dur durak bilmiyor. bi yerden sonra ellerimi yana salladim biraktim demirleri tutmayi filan dengemi boylede kurabilirim durusu sergiliyorum karilarla gozgoze geldik zaten kapinin orda duruyorum. otobus aniden viraja bi girdi ben o hizla merdiven bosluguna kapaklandim sanki bosluk benim kalibima gore dizayn edilmis bildigin kapak oldum cikamiyorum da kizlar bagiriyor cocuk olucek sofor sofor. umarsiz sofor de belli bi yerden sonra durdu ve kapiyi acti ben yere dustum tabi . herkes camda ben otobusun kenarindan kimseye gorunmeden surunerek otobusun arkasina geldim orda biraz nefeslendikten sonra kosarak uzaklastim hic arkama bakmadan. hava hafif yagmurluydu gozyaslarimla beraber topragi islatiyordu.

Gozumden yas geldi ha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

quote:

Orijinalden alıntı: Geometric

quote:

Orijinalden alıntı: Barodius

Dağılın beyler bomba geliyor:

İlkokul 5 derste altıma mıçtım.Fosur fosur koku geliyordu.Birde cıvık.Avuç avuç mok topladılar sıradan ben o sırada hala yapmaya devam ediyorum birde işiyorum tam c-c-c combo breaker O sıra kullanılamaz hale gelmişti bütün okulu komple iptal ettiler

mokları toplarlarken senin olaya devam etmen

kardeşim manyak mısın kim toplasın mokları avuç avuç

Mokları avuç avuç yaptım anlamında söyledim onu.Hizmetli bile alamadı sıradan iğrendi sınıf 1 ay kullanılamadı tabii

• quote:

Orijinalden alıntı: LucidEresbos

şimdi aklima geldi. lise sonda gelmişti Beyza bizim sinifa daha yeni tanişiyoruz. Bu bana asiliyor vs. ama ben iyice bezdim bunun anlattiklari şeylerden. O zamanlar şimdiki gibi değildi 10 kilo fazlasi vardi bende takmiyorum o yuzden lisede zaten coolboyum kizlarin yarisi peşimdeydi. Neyse bu lucid sana bisey anlatcam diyip duruyo bende iyice sıkıldim artik.
    beyza " anlatmazsam icimde kalir" dedi
    ben "içinde patlasin" diye buna bir bagirdim icimden soyluyordum kacirdim
    iyiki sinifta sadece 4-5 tane kiz + gamze ben beyza var. millet bize dondu bakiyo kiz kipkirmizi oldu ben utancimfan yerin dibine girdim. gamze durumu toparladi sonra beyzayla o olaydan sonra baya samimi olduk.

orta sondayim abazanlik donemleri derse asilmaya basladim. Yanimda arkadazim var durumu kamufle.ediyor. Sinra bu birden kalkti benim malafat ortada kaldi oyle. solumdada gevher diye bir kiz vardi. kiz dona kaldi oyle, ben desen domatez gibi oldum. kizlarin hepsine anlatmis ama hocalatin kulagina gitmedi yirttim orda da.

gecen sene memlekete gitmistik yazin amcamin agkadasinin ikitane kizi var. biri 17 yasinda digeri benle yasit. Ben bunlari kafaladim basimdan gecen olaylari anlatiyorum vs. gulusmeler.filan. ablasinin sevgilisi mi ne geldi gitti o. Bu kucuk isi cinsellige bagliyor.
    kucuk kiz: ben eski sevgiliminkini elledim boyle sert killi biseydi dedi
    ben: anlamadim dedim
    kucuk kiz: seninkini gostersene dedi
    ben ne yapacagimi bilemexim dondum kaldim oyle kipkirmizi oldum.

Aksam bunlarda kaldik ben benim kiz kuzen birde ufakliklar var amcaminogullari. ben eve gidecem diyorum birakmiyor amcamin cocuklari. dedim bir kaza bela cikmasin bari balkonda yatiyim. gittim yattim balkona. ben yatarken ve kotun altina ic camasiri giymem. altimda penye sort var. bu kiz gene geldi ben senle yatacam dedi. yatti yanima bana surtunuyor. kizim git yerine yat dedim ama dinletwmedim. baskasi olsa acimiyacam zaten o darazi diyp girisecemde. ben buna git filan diyorum bu bana kerkiniyor. O ara benim kiz olan kuzenim geldi benle yasit. kiz kalkti toparlandi hemen bende kalktim ama penye donda çadir kurulmus hersey ortada. utancimdan ne yapacagimi bilemedimyastikla kamufle etmeye calistim ama yemedi. bir hafta bunun dalgasini gecti. herkezi yedin sira cocuklara mi geldi diye.17 yasinda ama biz 20yi gecince cocuk oluyor

Edit: Telefonla yazmak zor oluyor çocuklar. Aklıma geldikçe anlatırım. İlk okulu zorluyorum ama aklıma hiçbir şey gelmiyor

Senin bu kızlardan çektiğin nedir dostum geçen sana sarkmış asılmış

• çocukken teyzemın kızını sevdiğimi anneme söylemiştim oda teyzeme söylemişti haberim yok bir gün teyzem aradı açtım vay vay vay sen benim kızımamı aşksın dedi telefonu çat diye kapattım 5-6 yıl teyzemle doğru düzgün konuşmadım kuzenımlede pek konuşmuyorum arada akrabalar arasında bu konu açılınca nasıl kapatcağımı bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StareStyl

quote:

Orijinalden alıntı: Heaven&Hell

7. Sinifta midemi bozmuştum cok fenaydim işte dersin ortasinda bi anda bok patlamasi yaşadim ve hoca ders anlatirken koşarak sinifi terkettim. Tuvalete koşturuyorum tam girdim altima biraz siçtim cikardim boxeri sildim bi tarafimi temiz yeriyle tuvaletin icine attim, sifonu cektim ama bir turlu gitmedi. Herneyse sinifa geri dondum hoca ne oldu dedi bende kusucaktim hocam ondan bi anda ciktim pardon dedim. Son derse geldik bende yine bi bok patlamasi dua ediyorum ders bitsin diye. Eve gidip bombalalaya basliycam. Son 10 dakika kala dayanamadim ben kosarak yine siniftan ciktim, bizim okulun tellerinden atladim eve kosup zevkle sicicam tuttum tuttum tam kapiyi acicam altima bir sicmisimmm pacalarimdan boklar akti. Kapiyi actim normalde evde kimse olmaz baktim karsimda annem pacalarimdan boklar akar sekilde beni gordu en utandigim an oydu iste. Sonra gittim banyoya pantalonu cikarticam o kadar igrenc bi goruntu vardiki gormeye dayanamayip birde kustum. Banyoda bok ve kusmuklar icinde yuzdum. Hayata o gun nalet etmistim. Yetmedi ertesi gun torende mudur yardimcisi cikti mikrafonu aldi hangi hayvan oglu hayvan tuvalete sicip boxerinida icine atti adamsa cikar demisti, benim oldugumu kimse bilmiyodu herkes bi anda gulmekten kipkirmizi kesildi bende gayet hicbirsey olmamis gibi gulmeye devam ettim.

Yarıldım be yeter

• gülmekten öldüm abi yaa
  • süpersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinci1

quote:

şimdi aklima geldi. lise sonda gelmişti Beyza bizim sinifa daha yeni tanişiyoruz. Bu bana asiliyor vs. ama ben iyice bezdim bunun anlattiklari şeylerden. O zamanlar şimdiki gibi değildi 10 kilo fazlasi vardi bende takmiyorum o yuzden lisede zaten coolboyum kizlarin yarisi peşimdeydi. Neyse bu lucid sana bisey anlatcam diyip duruyo bende iyice sıkıldim artik.
    iyiki sinifta sadece 4-5 tane kiz + gamze ben beyza var. millet bize dondu bakiyo kiz kipkirmizi oldu ben utancimfan yerin dibine girdim. gamze durumu toparladi sonra beyzayla o olaydan sonra baya samimi olduk.

orta sondayim abazanlik donemleri derse asilmaya basladim. Yanimda arkadazim var durumu kamufle.ediyor. Sinra bu birden kalkti benim malafat ortada kaldi oyle. solumdada gevher diye bir kiz vardi. kiz dona kaldi oyle, ben desen domatez gibi oldum. kizlarin hepsine anlatmis ama hocalatin kulagina gitmedi yirttim orda da.

gecen sene memlekete gitmistik yazin amcamin agkadasinin ikitane kizi var. biri 17 yasinda digeri benle yasit. Ben bunlari kafaladim basimdan gecen olaylari anlatiyorum vs. gulusmeler.filan. ablasinin sevgilisi mi ne geldi gitti o. Bu kucuk isi cinsellige bagliyor.

Aksam bunlarda kaldik ben benim kiz kuzen birde ufakliklar var amcaminogullari. ben eve gidecem diyorum birakmiyor amcamin cocuklari. dedim bir kaza bela cikmasin bari balkonda yatiyim. gittim yattim balkona. ben yatarken ve kotun altina ic camasiri giymem. altimda penye sort var. bu kiz gene geldi ben senle yatacam dedi. yatti yanima bana surtunuyor. kizim git yerine yat dedim ama dinletwmedim. baskasi olsa acimiyacam zaten o darazi diyp girisecemde. ben buna git filan diyorum bu bana kerkiniyor. O ara benim kiz olan kuzenim geldi benle yasit. kiz kalkti toparlandi hemen bende kalktim ama penye donda çadir kurulmus hersey ortada. utancimdan ne yapacagimi bilemedimyastikla kamufle etmeye calistim ama yemedi. bir hafta bunun dalgasini gecti. herkezi yedin sira cocuklara mi geldi diye.17 yasinda ama biz 20yi gecince cocuk oluyor

Edit: Telefonla yazmak zor oluyor çocuklar. Aklıma geldikçe anlatırım. İlk okulu zorluyorum ama aklıma hiçbir şey gelmiyor

Tip desen eh yani
    R hayfleyini söyleyemiyoyum ondan heyalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LucidEresbos -- 4 Ekim 2012; 19:18:12 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cinci1

quote:

Tip desen eh yani
    R hayfleyini söyleyemiyoyum ondan heyalde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abays

Lisede arkadaş zar getirmişti, aklıma en yüksek zarı atan para kazanır tarzı oyun geldi. Zarları atıyorduk en yüksek olan paraları alıyordu. Kendi aramızda oynamaya başladık falan, o zaman 50 bin lira ile başladık. La sonra bir anda 1 milyona kadar çıktı toplanan para, ertesi günler diğer sınıflardan da gelmeye başladılar, kızları atıyorduk sınıf full erkek zar oynuyoruz, deli paralar dönüyor. Birgün kızın teki ispiklemiş. Müdür bir geldi. Halen anlamayamadım o durumu, en arka sıradayız, müdür kapı girişinden yanımıza kadar 2 adımda uçarcasına geldi adam hayallerinin dayağını attı.

uykusuz uykusuz sandalyeden düştüm

"Hayallerinin dayağı" Nedir abi

Sorma üstad,

Artık ne kadar biriktirdiyse dayak atmayı, adam bildği tüm teknikleri denemişti. Benim tek hatırladığım sağlam tokattı, sonrası yıldızlı ve karanlıktı

• 100 Kadar Kullanmadığım ve İçinde Ne Olduğunu Bilmediğim CD'lerim Vardı.Onlara Tek Tek Bakıp Ayıkladım.Geri Kalan 3 CD ye Bakıyordum.Taktım Room Döndürmeye Başladı CD yi O Ara Ablam Geldi Yanıma.9 Yaş Büyük Benden.CD Açılmıyor İçinde Video Dosyası Var Otomatik Çalıştırmaya ayarlanmış.Tam Açıldı Ablamla Ben Bakakaldık Ekrana.Tam 6 Yıl Önceki CD'si Oraya Nasıl Girmiş Bilmiyorum Allahtan İlk Açıldığında Müstechen Bir Şey Yoktu Ancak Ne Olduğu Anlaşılıyordu.O An CDyi Çıkartıp Kırdım ve Çöpe Attım.Aklıma Geldikçe Yerin Dibine Girerim

• quote:

Orijinalden alıntı: fatalbazooka

quote:

Orijinalden alıntı: SquirreL_

quote:

Orijinalden alıntı: Respectful Man

Tam hatırlayamadım ama ilkokul 4 e gidiyordum herhalde.Okul yeni başlamıştı.Öğretmenler dersler için gerekli olan malzemeleri söylemişti.Resim dersi içinde pastel boya istedi hoca.Neyse eve geldim babami aradim konuştuk buluşup alcaktık.O günde hava kapalı esiyor ama yağmur yoktu.Birazda büyük tuvaletim vardı.Birşey olmaz diyerekten sahile babamın yanına indim çay söyledi , içtik.Tabi çayı içince tuvalet ihtiyacı artmaya başladı.Birşey olmaz dedim kaltık bayırı çıkıyoruz , yakınlardada babanemin bahçeli evi var mahallenin ortasında neyse ben dayanamayım babama bekle bir tuvalete gideyim dedim.Arada 200 m var.50 metre gittim bayağı sıkışmaya başladım.100 oldu ahada sçtık diyodum içimden.Koşmaya başladım , koştum artık tutamıyorum ağlıcam nerdeyse koşarken yavaştan sçmaya başladık.Abartmıyorum 100 m yerlere s.ça s.ça koştum yani arkadan biri gelse nereye gittiğimi anlar.Tabi mahalle tanıyo beni.Millete baka baka altıma s.çtım.Sonunda girdim eve anahtar her zaman üstümdedir babanemde yoktu evde şansa.Babamı aradım anlattım eve kıyafet almaya gitti.Ne yaptığımı anlamaya çalışırken kapı çaldı mahallenin rahat 5 tane kadını bana kıyafet getirmiş.Mahallede adim çıktı s.çan diye.Çok utanmıştım.

Muhahahah
    Kahkaha attim oda arkadasm noluya la dedi :D :D:D

şu an aynısını yaşadım :) konudışındayım deyince çaktı olayı

sizin yine iyiymis. ben kabatas tramvayinda bastim kahkahayi. sonra etraftaki insanlarla gozgoze geldim. cok itandm.

bu da benm anim olsun

• züper editlerim şindi
  • Ap

• Öğle arasında lise 3'lerle maç yapıyorduk.Arkadaş pası çok sert atmıştı,bende ''Gavura mı vuruyon lan i**e'' diye bağırmıştım.Beden hocası duymuş tabi kaçar mı Baktım pis pis bana geliyor dedim aha mıçtık neyse ki sadece 10 tane şınav çektirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

Al işte Türkiyede de zaten böyle utanır insanlar. Yok mıçmıştım o gördü, işedim bu baktı, küfrettim o güldü, osurdum pis koktu falan Bizde öyle mi ya onlar bebeklikte oluyordu benim mesela en çok utandığım an Makedon kızarkadaşımla Spor salonuna derse gitmemiştik sınıfta işte öpüşmeye başladık iş ilerleredi kız başladı soyunmaya tabi bende tam işte kavradım kızı Bayan spor hocası girdi sınıfa o halde görünce aldı bizi odasına: Anlıyorum gençsinizde sınıfta birdaha görürsem fena olur dedi baya bi utanmıştım

Ben de geçen yine sevişiyorum,

• Ap

• quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Benim fermuar olaylarımı bilen bilir zaten en komigini anlatayım.

Sırtımda çantam okuldan çıkıyorum. 3 tane kız geldi yanıma. Hiç birini tanımıyorum. 1'i kezban diğer 2'si çok tatlıydı. Tatlı olanlardan biri(diğer ikisinin ortasında) bana "Fermuarın açık" dedi. Ben de dalgındım herhalde direk malum bölgeye baktım. Bunları bi gülme sardı görmeniz lazım.. Sonra diğer tatlı kız bana "Şapşal ! Kapatayım mı?" diye sorunca bende bi kırmızılaşma bi gevşeme ve haliyle sexy mode: on hesabı. Ama ağzımdan bir tek kelime bile çıkmadı, çıkaramadım. Kıza bakıyorum. Kız eliyle uzandı ve... Çantamın fermuarını kapattı

İsterseniz anlatırım fermuarlar yuzunden başıma gelmeyen kalmadı

Bu Gerçekse Cidden Güldüm Güzel Anıymış Gerçek Değilse Başarılı Bir CSB Olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.H -- 5 Ekim 2012; 21:08:07 >

• Ap

• quote:

Orijinalden alıntı: armstrong26

quote:

Orijinalden alıntı: Barodius

Dağılın beyler bomba geliyor:

İlkokul 5 derste altıma mıçtım.Fosur fosur koku geliyordu.Birde cıvık.Avuç avuç mok topladılar sıradan ben o sırada hala yapmaya devam ediyorum birde işiyorum tam c-c-c combo breaker O sıra kullanılamaz hale gelmişti bütün okulu komple iptal ettiler

gülmekten yarıldım

Gözlerimden yaş geldi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.