Şimdi Ara

USTALAR YARDIM! Cruze konsol göstergelerinde anormal davranış, bulunamıyor sıkıntı.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 ustaya danıştım lakin sorunum hakkında fikirleri bile olmadığından sizlere yazıyorum. Aracım 2010 Cruze LS 1.6, 173.000 km, LPG'li. Aşağıdaki 33 saniyelik videoyu lütfen izleyiniz. Görüntüde hararet göstergesinin ibresine dikkatlice bakıp sesi de açarsanız göreceksiniz ki hararet göstergesinin ibresi "tık tık tık" diye vurup ses yapmaktadır, saniyede birkaç kez belki. Bu durum 30 sn, 1 dk gibi sürüp sonrasında kesilmektedir. Videoda da görebileceğiniz üzere bu ibre vururken benzin göstergesi de çalışmıyor, ne zamanki ibre duruyor o zaman benzin göstergesi de normale dönüyor. Bunu ne zaman yapıyor derseniz kontak kapattıktan sonra yapıyor bir süre. Dün ise çok ilginç bir şey fark ettim, kontak kapatıp bu durum oldu tabi neyse sonra durdu, arabada biraz kestireyim dedim 15-20 dk sonra kontak kapalı(anahtar üstünde) olduğu halde tık tık tık ses yine geldi ve durdu sonra. Acayip bir durum ustalara sordum fikir bile yok. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
    https://youtu.be/jff4u2hRkTw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Falcon83 -- 14 Haziran 2017; 10:27:27 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.