Şimdi Ara

Ustalar Bi Göz Atarmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben geçen hafta 2005 model clio symbol bir araç aldım. Araçta ses sistemi mevcut fakat benim diğer aracımdada benzer ses sisteminden daha iyi ve kaliteli ses alıyorum.. Yardım edermisiniz

Ana Ünite: Pioneer DEH-6000UB

Hoparlör: Pioneer 420 watt oval
    Bass: 2 Adet JBL 1100 çift bobin subwoofer

Anfi: Boshmann 1800 Watt

Şimdi gelelim yapılacak değişikliğe;

Önlere JBL GTO 608 C 16 CM COMPONENT takılacak 420 watt oval hoparlörler ile boshmann anfiye bağlanacak

2 Adet subwoofer'da mono anfiye bağlanacak bunun için kaliteli ses alabileceğim bir anfi istiyorum yalnız fiyatıda çok tuzlu olmasın sizlerden ricam. Birde son olarak benim teyb'e 2 anfi bağlanabilirmi bunu ankarada uygun fiyata yapabilecek bir yer varmı bildiğiniz

• flood oluyo k.bkmayın ama yardım ederseniz sevinirim
  • Subwooferlar için JBL 300.1 alabilirsin.350.1 de olur
  • Bence sistem biraz yanlış o sistem pek tat vermez gibi mesela amfi çok dandik bir amfi onun değişmesi lazım.
  • 2 adet gt5 subwooferiniz için yine jbl gto 601.1 mono amfisini öneririm gayet güzel çalıştırır, Boshmann amfiyi şimdilik mid ve oval hoparlörlere bağlayın ilerde sound magus ck75 veya jbl 75.4 ile değiştirin derim.
  • ana ünite gayet güzel bas hoparlör ve anfiyi biraz daha kalite olsa fena olmaz . ayrıca iki tane bas olcağına bir tane sağlam olsun yeter
  • kicker cvx 15 gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.barutçu

kicker cvx 15 gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: süper cüp

quote:

süper cüp alıyorm yarınnnn :)))))))) cvx 15 alırsam paylasırım resimlerini :))))
  • Şimdilik boschmann idare eder yazın bmw 3.25 alıcam nasipse ona kicker L7 takıcam cadence amfi pioneer 6000ub cadence mid koyucam ayarladım onları .)
  • quote:

quote:

quote:

süper cüp alıyorm yarınnnn :)))))))) cvx 15 alırsam paylasırım resimlerini :))))

ooooo hadi hayırlı olsun şimdiden .resim leri bekliyoruzhep beraber .ben daha kabin yapmadım ölcülerini yardımcı olursun sen şimdi faliyete gecirirsin cvx i kesin .

• quote:

quote:

quote:

quote:

ooooo hadi hayırlı olsun şimdiden .resim leri bekliyoruzhep beraber .ben daha kabin yapmadım ölcülerini yardımcı olursun sen şimdi faliyete gecirirsin cvx i kesin .

kabini hiç sorma yaptım ama rezalet sesi var desem yeri gerçi bastan mönitör ayaklandı geziyorda :))) odanın içinde tipi hosuma gitmedi daha prof olarak yaparsam ozamn yazarım

• buda resmi :))) kabinli resmini çekmedim daha cvx 12 750 rms 2+2 ohm :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.barutçu -- 7 Şubat 2011; 22:25:06 >

• deli bişey yau maşallah :))))

• Sorması ayıp, yanıtta bi sakınca yoksa cvx 12'yi kaça aldınız?
  • adam tanıdıktı 2 el 197 :) aldım :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.