Şimdi Ara

Usta önerisi-Veya gidilmemesi gereken usta önerisi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
23
Favori
81.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam affınıza sığınarak değiştirdiniz mi peteği
  • ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h4rml3ss -- 10 Kasım 2016; 23:13:19 >
  • h4rml3ss kullanıcısına yanıt
    yok,radyatör peteği değişti işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her türlü usta ihtiyacınızıwww.isciara.com sitemiz ustalarından kolaylıkla temin edebilirsiniz Usta önerisi-Veya gidilmemesi gereken usta önerisi

• hocam nasip otoya gitmeyi düşünüyorum,malzemeyi aldım ama eksik birşey çılarsa orada yedek parçacı varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

hocam nasip otoya gitmeyi düşünüyorum,malzemeyi aldım ama eksik birşey çılarsa orada yedek parçacı varmı

var kavacıkta yedek parçacısı var,size fiyatı söyler yada orjinalmi yan sanayimi kararı siz verirsiniz.Gitmeden önce arayın kendisini bazen yoğun olabiliyor o yüzden gittiğinizde aracınızı hemen yapamayabilir
  • Arkadaşlar İstanbul tuzla kartal Pendik civarı dürüst bir usta lazım varsa bildiğiniz.

1.3 accent aracının el freni telini kopardim. Sağını solunu delmeden düzgünce yapacak bir usta lazım.

Tuzla içmelerde de sanayi var ama kartal a mi gitsem diyorum

• hayri77 H kullanıcısına yanıt
    tüm oto erkan usta
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiftycent86

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

hocam nasip otoya gitmeyi düşünüyorum,malzemeyi aldım ama eksik birşey çılarsa orada yedek parçacı varmı

var kavacıkta yedek parçacısı var,size fiyatı söyler yada orjinalmi yan sanayimi kararı siz verirsiniz.Gitmeden önce arayın kendisini bazen yoğun olabiliyor o yüzden gittiğinizde aracınızı hemen yapamayabilir

eyvallah bir gün önce ararım,periyodik bakım yaptırıcam yağ filtreler bujiler değişecek .

• Ankara Audi - Wolkswagen MASS Oto

Daha önce defalarca farklı farklı servisler ve ustalar gezip en son tüm sorunlarıma çözüm bulduğum en ilgili ve bilgili servistir.
    Tecrübe ile sabittir....
  • Ümraniye Birlik Sanayi Can Oto Orhan ustayı tavsiye etmiyorum.

Sözünde durmuyor, tavsiye ile gitmiştim ama benim gibi bu işlerden anlamayan birinin bile farkedebileceği işçilik hataları yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otosarrafı -- 23 Kasım 2016; 13:26:40 >
  • Ümraniye'de Opel Yıldırım'ı tavsiye etmiyorum. İşçiliğe normalden 2 kat fazla para istiyorlar(kızdırma bujisi değişimine 150 lira gibi) aynı zamanda pazarlığa yanaşmayıp bir de nasıl yapılır acaba diye arabanın başında inceliyorlar. Opel Servislerinde bulunması gereken arıza tespit ve arıza ışığı söndürme cihazı olan TECH2 ise ellerinde yok. Nasıl Opel Servisi olduklarını iddia ediyorlar anlamak güç.

Seyrantepe'de Ustalar Oto Servisi gerek müşteriye yaklaşımı gerek işinin ehli oluşu gerekse de fiyatlarıyla sonuna kadar tavsiye ederim. Uzmanlıkları Opel olmasına rağmen birçok markanın hakkından gelebilecek kalitede ustaları mevcut.

Maslak Oto Sanayi'de ise OPC Opel'i tavsiye ederim. İşçilik diğer servislere nazaran biraz daha yüksek olmasına rağmen işlerine hakimler ve hızlılar. Ömer Usta'yı tavsiye ederim ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canberki -- 23 Kasım 2016; 14:13:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otosarrafı

Ümraniye Birlik Sanayi Can Oto Orhan ustayı tavsiye etmiyorum.

Sözünde durmuyor, tavsiye ile gitmiştim ama benim gibi bu işlerden anlamayan birinin bile farkedebileceği işçilik hataları yapıyor.

zaten ümraniyede tavsiye edecek usta yok,bu can otoya bende tavsiye üzerine gitmiştim.dandik biyere benziyordu hiç girmeyip geri döndüm

• İyi yapmışsınız hocam

Ben de arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. Ufak işlerle eski arabalarla çok uğraşmak istemediğini anladım ama yapmam demiyordu, verdim tamire araç da kaldı orada bir iki gün üstelik. En son yaptım dediği bir şeyi de yapmamış çıktı, sonrasında gittim elim dolu arayacam ben seni bir haftaya elim boşalınca dedi, bir hafta sonra aradım bir iki güne arayacam aklımdasın dedi, üstüne bir ayı geçti aramadı. Velhasıl ne ustalığından ne de sözünde durmasından memnun kaldım.
  • Ümraniyede 2 yıl önce 2 kez sanayiye gittim.Ordakilerin genelini kapsamak istemiyorum ama çoğunluğu yamyam,orda tanıdığınız yoksa sağlam geçiriyorlar,ben 2 kez kazık yedim,işçilik fiyatı konusunda pazarlık yapınca suratınıza bakmıyorlar,2 yıldır değil oraya gitmek önünden geçmiyorum arka yolu kullanıyorum o derece
  • TurkTime kullanıcısına yanıt
    Mass iyidir gerçekten her yönüyle, aracın sesinden arızayı tespit eder ustaları,başka yerdeki gibi yok şunu sökelim olmadı bunu deneriz vs gibi şeyler yok.Baya profosyoneller süpriz yaşatmaz ama fiyat konusunda biraz tuzludur diğer iyi servislere göre ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaehaerys Targaryen

Mass iyidir gerçekten her yönüyle, aracın sesinden arızayı tespit eder ustaları,başka yerdeki gibi yok şunu sökelim olmadı bunu deneriz vs gibi şeyler yok.Baya profosyoneller süpriz yaşatmaz ama fiyat konusunda biraz tuzludur diğer iyi servislere göre ..

Evet ustalıkları, müşteriye karşı ilgi ve yaklaşımları şu âna kadar gittiğim hiçbir özel serviste yok. Fiyat konusu piyasaya göre biraz tuzlu, fakat işçilik ve alaka ile bunu tamamen hak ediyorlar. Benim aracıma başka bir özel serviste haftalarca ilgilenip çözemeyince aracın contası yanık deyip çıktılar. Mass servise gittim, 2 saatte sorunu çözüp teslim ettiler. Diğerleri 10 günden fazla uğraştı, helal hoş olsun verdiğim tüm paralar.
  • Her türlü motor beyni, şanzıman beyni, edc şanzıman beyni abs beyni, esp beyni ve merkezi elektronik üniteleri satışı, tamiri ve bakımı yapılmaktadır.
    İstanbul/Kadıköy-Fikirtepe http://otobeyin.org/Yusuf BALTACI 0 536 621 40 56

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pottteee -- 26 Kasım 2016; 22:40:6 >
  • mitsubishi ve her türlü japon araçları için fsm otomotiv var fatih baruğ. ben çok memnunum, fatih usta on numara birisi. işini de iyi yapıyor sağolsun

ocak gibi 75 bin bakımına gideceğim.

Mehmet Akif, Atatürk Cd. No:94, 34920 Sultanbeyli/İstanbul, Türkiye
  • Arkadaşlar bende 98 brodway rn aracım var bagaj kapısı sol taraftan içten kırık hafif yukarıda duruyor istanbul avrupa yakasında işinin ehli kaporta boya ustası arıyorum ben çerkezköye ikamet ediyorum istanbula misafirliğe geldim pazar günü dönüyorum acil tavsiyelerinizi bekliyorum esenler civarinda olursa iyi olur

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.