Şimdi Ara

Üst Kattaki Komşunun Kızı EDIT 5 (Sevgilisi Varmış)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
16
Favori
6.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocalar olay yasandikdan hemen sonra geldim yazdim oanki heyecanimla yazim yanlislari cocuksu seyler olabilir anlayisla karsilayacaginizi dusunuyorum kizi gorunce kafam gitti cunku :) ayrica sapik sapik yorumlar atan , yaziyi 40 kere okuyupta bi hatayi yazma derdinde olan arkadaslarin inanmalarina gerek yok ben sadece bana inanan , pmden ve yorumlardan iyi dileklerini sunan hocalarim icin paylasmak istedim bu yasadigim anilarimi . trollükle şebeklik arasinda ince bir cizgi var dikkat etmek lazim vesselam.

yeni tasinmislardi ,4-5 gün falan oldu birkac kere gordum ama kizlari oldugunu bilmiyordum . 2 gün once dolap almislar parca parca evde monte ediceklermis bende dis kapida gordum dedim hocam yardim ediyim falan oda iyi olur dedi dolabi tasidik eve gel bi kola icelim falan dedi adam bende yok hocam saol falan derken eşi geldi gel gel 2 dk dedi bende iyi dedim girdim o ara muhabbet sansi dogdu nerden geliyosunuz nerelisiniz falan oyle konusurken buyuk kizlari geldi 24-25 falan vardi yaşı neyse ben indim eve baya tanisdik falan ama adamla . 1 saat önce falanda eşi kapıya geldi bizim ya biz evde olmucaz kızım eve gelicek seni tanıdık dün baska kimseyle samimi degiliz pek anahtari biraksak verirmisin dedi bende tabi veririm abla nolcak dedim tamam. 7 bucuk gibi gelir dedi bende tamam dedim. bende dünkü büyük kız gelcek sandim tam evde sigara iciyorum kapi caldi bi actim kız cidden cok guzel kucuk kizlari galiba 17-18 yasinda falan ama cidden cok hoslandim ilk gordugumde merhaba dedi bende agzimda sigara bi kac saniye saskinlikla baktim beklemiyordum cunku merhaba dedim ya annemgil anahtari birakmista alabilirmiyim dedi bende tabi veriyim 1 sn dedim anahtar mutfakdaydi nasi kafam uctuysa salonu falan aradim :D buldum verdim gorusuruz dedim tam kiz ya bisey istesem dedi bende tabi dedim cok heyecanliyim ama ya ben sigara almistim gelirken dusurdum galiba varsa bikac tane verirmisin dedi bendede 3 tane kalmisti 3 ünüde verdim ya sana kalmdi falan dedi yedek paket var dedim benim :D sonra cok saol iyi aksamlar dedi bende firsat bulmusken bu arada ben mehmet memnun oldum dedim bende zuhal bende m.oldum dedi iyi aksamlar dedim kapattim. gittim bakkala sigara aldim geldim simdi cok mutluyum hehehsheheh bi kac gun gecsin bazen 4-5 arkadas bizim ordaki parkda cay falan iciyoruz mahalleden kiz arkadaslar falan geliyo oraya cagiricam cok mutluyum

edit 1
    dedigim gibi plan yaptim. bugün öğlen 1 gibi ufak bi isim vardi teknosada arkadasa laptop baktik falan sonra eve gelirken 4 gibi apartmana girerken kızı gördüm şansa. elinde poşet vardi cips falan almisti. merhabalastik. naptin alistinmi biraz falan dedim oda iyi ya simdilik falan dedi. bende direk soyledim ya biz aksamlari 4-5 arkadas disari cikiyoruz mahalleden bizim cocuklar kizlar falan 50. yılda çay falan icmeye gidiyoruz sohbet falan ediyoruz istersen gel hem tanisirsin falan hemde vakit gecer dedim . oda olabilir ya kacta gidiyosunuz dedi. bende 8-9 gibi dedim. olur dedi kızda . bende sizin kapiyi calarim cikcagimiz zaman dedim tamam gorusuruz dedi dagildik. cok mutluyum :Dddd aksam bi abukluk sabukluk çıkmazsa isler yolunda su an icin ufak cocuklar gibi seviniyorum annem noldu sana bikac gundur cok mutlusun diyo :Dddddse neyse aksamki olaylari editlicem telefon nosunu alabilirsem whatsapi varsa ss meses atacam dh ahalisi merak etmeyin

edit 2
    evet arkadaslar 12 gibi geldik eve 9 bucuk gibi ciktik kapilarini caldim ablasi acti zuhal gelicekti dedim cagiriyim 1sn dedi geldi kiz gittik 5 kisi 3 kiz 2 erkek digerleri cidden 7-8 yillik en iyi arkadaslarim hicbirine yangozle bakmadim zuhalde baya samimi oldu onlarla baslarda pek girmiyodu muhabbete falan sonra biz cenkle beraber sigara almaya bakkala gittik bizim kizlar biraz rahat ol falan demis galiba dondugumuzde daha cok girdi sohbete falan . sonra kafamdaki plani yine uyguladim. dagildik selamlastik iste biz apartmana zuhalle donuyoruz hazir yalniz kalmisken bende hemen soyledim ya biz cikiyoruz iste boyle bazen kafe falan takiliyoruz avm falan istersen numarani ver ben haber veririm daha rahat olur surekli sizin kapiyi calip rahatsiz etmeyim falan dedim . oda olur veriyim yaz tabi ama telefonum bozuk ya bikac güne babam alicak servisten dedi bende olsun ben kaydederim duzeldiginde telefon yazarim dedim tamam dedi aldim numarayi :D ayrica kizin telefon numarasina bi sms attim duzelince telefonun kaydedersin diye :) sonra eger yarin falan cikarsak ev telefonunu ararsin bizim onu veriyimmi dedi bende iyi olur dedim onuda aldim :Dddddşuan adim adim kafamdaki herseyi uyguluyorum . siradaki olay bizim kizlarin biraz daha samimi olup sevgilisi varmi yokmu falan onu ogrenmesi oda bu hafta icinde 3.4. buluşmada olur. eger varsa sevgilisi arkadasim gibi yaklasirim . yoksayi dusunmedim adim adim gidiyorum saglam basiyorum suana kadar sistemim şenol güneş sistemi gibi işledi çook mutluyummm Xddd eve geldim annem yine dedi sen bi işler ceviriyosun neye guluyosun surekli falan diye hahahaha cok heyecanliyimm.....bu arada kız gazi üniyi kazanmis bu sene 2. girişiymiş. sosyoloji kazanmis. okulunuda ogrendim yani. 97 li yani kiz benden 2 yas kucuk ama olsun.

edit 3
    bugün bos bos evde otururken whatsappdan mesaj geldi kiz yazmis telefonu yapilmis ben yarin falan yapilir saniyodum bugun yapilmis ve konusma ssi :Dd

ssdeki resmi kirptim kizi gorenler gordu zaten nedeni ise bir üye pm atti hocam iyi hosda senin kiz kardesinin ablanin fotosunu ifsa etseler iyimi olurdu dedi çok hakli buldum zaten gorenler gordu .pmsinden dolayi tesekkur ediyorum o kendini biliyo

edit 4
    bugün yine disardaydik dikimevindeki kahveci hacibaba var oraya gittik 10 gibi 11.30 a kadar falan takildik orada.
    ilgimi çekti 2 gündür yanimizdayken hiç telefonuna bakmiyordu kimseyle konusmuyordu yani sevgilisi olma ihtimalini dusurdu biraz olsun . baya konustuk okul anilarimizi falan anlattik kaynattik boş boş öyle tabi dagildiktan sonra evde facebooktan bizim kizlarla plan yaptik yine sistemimi kurdum :D bidahaki buluşmamizda cenkle hesap odemeye falan kalkicaz biz veya sigara almaya falan kiz kiza kalicak bizimkiler. sonra arkadasimin 1 tanesi ya erkek arkadasim ariyor ben geliyorum hemen diyip oda kalkicak. erkek arkadasi muhabbeti acilinca zuhalle kalan tek arkadasim zuhale sorucak ee seninde varmi sevgilin falan diye . umarim vitor pereiranin 3-5-2 si gibi patlamaz. planlarim su ana kadar %100 kusursuz işledi buraya kadar gelipte işi batırmak istemiyorum . simdilik bu kadar dh ahalisi yarin cikamicaz kiz yemege gidicekmis ailesiyle aksam geç doneriz dedi bende bizim tayfaya dinlenme suresi verdim umarim pazar günü iyi seylerle gelirim buraya...

edit 5

evet dün akşam kurtuluş parkına gittik ama fazla durmadık . kurduğumuz planı uyguladık ama kız net bi cevap vermemiş bizimkilere dün gece1-2 gibi facebooktan konustuk bizimkilerle sonra ben salona laptopu goturdum cok sıcak oldu benim oda masaustunu kapattim biraz dota oynayım derken zuhal facebooktan istek yolladı. ama adı gercek degildi o yüzden bulamamistim bi film karakteri ismi vardı. kabul ettim isteği profiline girdim bunu gordum. linki kirptim kizin profiline girmeyin diye. maalesef olmadi hocalar bazen sisteminiz %100 verimli olsada şartlar el vermiyor. sonuçta bu dünyadaki tek kızın o olmadigi gibi tek erkekte ben degilim sevgilisi olmasi cok normal zaten ekim 2015 den beri iliskisi var yaziyor yapacak birseyim yok. kızı sevgilim olarak kaybettim ama iyi bir arkadaş kazandim artik arkadas olarak kalmam lazim . burdan destek cikan tum herkese tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timberman -- 8 Ağustos 2016; 12:22:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizim komsularimiz bozuk yemek getiriyo diyenler artilasin

Edit: forum kullanicilarin komsusunun hepsi bozuk yemek mi getiriyo :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldierrrr -- 4 Ağustos 2016; 21:16:20 >
  • Sigaranın markası ne hocam

• Hocam ben şimdi durumu anlayamadım da hani ss atabilirsen yardımcı olmaya çalışırım

• Rothera R kullanıcısına yanıt
    marlboro touch blue

• ben memet memnun oldum
    ben memet memnun oldum
    ben memet memnun oldum
    ben memet memnun oldum
  • KelKodVer kullanıcısına yanıt
    Taklitler asıllarını yaşatır

• Sondan başladım temiz beyler zebani yok.Ama csb gibi geldi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • temhemrime kullanıcısına yanıt
    yok yav degil valla dediigm gibi konuyu guncellicem surekli kizin soyismini bilmiyorum dis kapilarinda ve otomatta isim yazmiyor yeni tasindiklari icin ama iste dedigim gibi yarin veya ertesi gun aksam yanimiza cagiricam. kabul ederse sohbet muhabbet olur okulunu falan ogrenirim hemde apartmana geri donerken 2 miz numarasini isticem cagiririm boyle falan sende sıkılmazsin ayagina numarayida alirsam dehset olur.

• Zihinnnnnnnnnn.
  • Csb değildir insallah

• son kalktim donda bir ıslaklık

• Vay Be Bizim Komşu Kızı Gelince Ben Kalp Krizi Geciriyodum

• Timberman kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam inandım inşallah ayarlarsınız kızı.

• temhemrime kullanıcısına yanıt
    eyv hocam

• edit geldi agalar

• yerimizi alalım
  • Kızın burda takılma ihtimalini düşünmüş müydün 😒😒

• banyoya git bi rahatla.. elin ayagına dolasmasin yoksa seni cok tokatlar.. simdilik sigarayla baslamıs..
  • Kalktı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.