Şimdi Ara

USPS kaç günde gönderim yapıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kindle paperwhite 2 siparişi verdim sanalpazar'dan Amerika'dan gönderiliyormuş ürün, USPS'in sitesinde ayın 23'ünde kargo Los Angeles'tan çıkmış gözüküyor (Depart USPS Sort Facility) bu kargo Türkiye'ye ne zaman gelir, satıcı 5 iş günü demişti, sanırım kargoyu 22'sinde vermiş.

• up
  • en az 15 gün
  • aptal kindle salak kindlee
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnızfokbalıgı

en az 15 gün

Türkiye'ye girmesi 15 gün sürer mi (üstelik en az 15) ? Çok değil mi TR'ye giriş için
  • kindle
  • aga bana ingiltereden geldi 21 sinde göndermiş 27 sinde burdaydı bu sıra hızlı galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnrdbk

Kindle paperwhite 2 siparişi verdim sanalpazar'dan Amerika'dan gönderiliyormuş ürün, USPS'in sitesinde ayın 23'ünde kargo Los Angeles'tan çıkmış gözüküyor (Depart USPS Sort Facility) bu kargo Türkiye'ye ne zaman gelir, satıcı 5 iş günü demişti, sanırım kargoyu 22'sinde vermiş.

nereye gelcek kargo? istanbul'da oturuyorsan iyi çünkü usps genelde dediği sürede getiriyor fakat türkiye'ye geldikten sonra ptt devraldığı için asıl sorun orda başlıyor

7 gün süre vermişlerdi bana, 7 günde türkiye'ye geldi. istanbul'dan izmir'e gelmesi ise 5 gün sürdü. hala da teslim etmelerini bekliyorum
  • Satıcının linkini alabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: imperial93

quote:

Orijinalden alıntı: cnrdbk

Kindle paperwhite 2 siparişi verdim sanalpazar'dan Amerika'dan gönderiliyormuş ürün, USPS'in sitesinde ayın 23'ünde kargo Los Angeles'tan çıkmış gözüküyor (Depart USPS Sort Facility) bu kargo Türkiye'ye ne zaman gelir, satıcı 5 iş günü demişti, sanırım kargoyu 22'sinde vermiş.

nereye gelcek kargo? istanbul'da oturuyorsan iyi çünkü usps genelde dediği sürede getiriyor fakat türkiye'ye geldikten sonra ptt devraldığı için asıl sorun orda başlıyor

7 gün süre vermişlerdi bana, 7 günde türkiye'ye geldi. istanbul'dan izmir'e gelmesi ise 5 gün sürdü. hala da teslim etmelerini bekliyorum

quote:

Orijinalden alıntı: hayallerimizi satmadıkya

aga bana ingiltereden geldi 21 sinde göndermiş 27 sinde burdaydı bu sıra hızlı galiba

İstanbul'da oturuyorum evet.

6-7 günde gelmiş size ben de çarşambayı bekleyeyim son olarak o zamana kadar gelir herhalde olmadı mail falan atarım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgür1616

Satıcının linkini alabilirmiyim

Sanalpazar'da arat kindle paperwhite 2. nesil diye çıkıyor zaten bir tane vardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.