Şimdi Ara

Usb den şerit led yakmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşkar size birşey sormak istiyorum usb den şerit ledi yakma imkanımız varmı ??

eğer varsa bu işi nasıl yapabilrim _?

• Bundan 3 sene önceydi :D

USB den elektrik ile birşeyler çalıştırmaya çalışırken güney köprüsünü yakmıştım =)

Dikkat diyorum =)
  • usbden 5 volt geldiği için çalıştıramazsın piyasadaki hazır şerit ledler 12 volt ile çalışır dostum
  • Adam haklı beyler dağılın.

Harbiden 5 Volt ile çalışmaz.
  • direk psu dan al yada adaptör tarzı bişi bak ben mıdemş ledleri felan psu dan alarak yapıyırum
  • arkadaşlar yardımınız için teşekkurler bende baktım şerit ledler 12V muş normal led istemiyorum görüntü açısından hoş durmuyor o yüzden 12 V bi adaptör kullanarak yapaçam tekrardan teşekkur ederim
  • 12v ile çalışan bozuk birşeyin fişini kes şeritledlere bağla usb yani 5v ile hayatta çalışmaz

edit:2gün önce yazılan mesajı görmemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryuzaki Hideki -- 18 Şubat 2012; 22:26:42 >
  • kabloyu gizlemek istiyorsan, yapışkanlı ince kanal kullan, köşebentleriyle beraber, yapı marketlerde bulabilirsin.

Usb den şerit led yakmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukoglu

kickstarter projesiydi geçen sene buradada satıyorlar. https://www.merterelektronik.com/USB-Led-Serit-Su-Gecirmez-Miknatisli-Esnek-Aydinlatma-Cozumu-2-Metre,PR-48923.html

Usb den şerit led yakmak Usb den şerit led yakmak

• bu şerit ledler direkt 5V ile çalışıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.