Şimdi Ara

USB Çoklayıcı araba için [çözüldü ve çalıştı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
5.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 27-07-13 vatandan %30 indirim ile aldığım S - Link SL - 250 (16tl) sorunsuz bir şekilde aşağıda dediğim şekilde çalıştı)
    herkese teşekkürler

arabada bir tane usb portu var ...

arabayı benden başka 3 farklı kullanıcı kullandığından dolayı herkesin farklı müzik arşivi var...

usb'ler zaman zaman karışıyor yada sürekli tak çıkar insanı sinir ediyor ...

şöyle bir şey buldum

s-link.com.tr/urunler/s-link-sl-250-4-port-usb-hub-buqtl/
    sanalmarket.com.tr/kweb/prview/23021326-32323-s-link-sl-250-4-port-usb-hub

Ürün Açıklaması
    S - Link SL - 250 4 PORT USB HUB , üniversal seri veri yolu ile tam uyumludur. Spesifikasyon versiyon 1.1/2.0, 480Mbps ’ ye kadar tam hız sağlar. Dört veri yolu ile çalışan aşağı akım portları mevcuttur. Yerleşik 3.3 voltaj regülatörü tekli +5V çalışma voltajı sağlar. 500mA akıma kadar sağlar, tak ve çalıştır özelliği ile oldukça kullanışlıdır. S-Link kalite ve güvencesinde olan ürün 2 yıl garantilidir.

USB Çoklayıcı araba için [çözüldü ve çalıştı]

şu kırmızı daire ile aldığım, güç için gereken bir elektrik bağlantı yeri mi? (eğer öylese olmaz)

bunu alıp tüm usbleri takmak istiyorum tabi tümü off sadece kullanıcağım usb'nin anaktarı on olacak sizce çalışır mı? yani sadece bir tane usb kullanılacak..

birde arabaya herhangi bir zararı olur mı? adamın biri usb portunu yakarsın falan filan diye saçmaladı ...
    yada aküye bir zararı olur mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Juhziz- -- 27 Temmuz 2013; 15:53:12 >

• kırmızı yer güç girişi.Güçü aküden alırsın ancak ne kadar saglıklı olur orasını bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwedxz

kırmızı yer güç girişi.Güçü aküden alırsın ancak ne kadar saglıklı olur orasını bilemem

peki o güç yerini takmadan sadece usb kablosunu bağlasam çalışmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Juhziz-

quote:

kırmızı yer güç girişi.Güçü aküden alırsın ancak ne kadar saglıklı olur orasını bilemem

tam emin degilim ancak çalısmayabilir.Daha bilgili kişi yardım ederse daha iyi olur :)
  • quote:

quote:

çalışır.

onun amacı; çok güç çeken cihazlardan 4 adet bağlandığından usb den gelen akım az gelebilir diye ayrıyetten oraya giriş koyulur ki akım azlığından dolayı ürün çalışmamazlık yapmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yucelnet

quote:

quote:

çalışır.

onun amacı; çok güç çeken cihazlardan 4 adet bağlandığından usb den gelen akım az gelebilir diye ayrıyetten oraya giriş koyulur ki akım azlığından dolayı ürün çalışmamazlık yapmasın.

anladım yani ben şiimdi 4 tane usb taksam 3'ünün anaktarını kapatsam sadece 1 tanesini açsam o usb'yi araba görür değil mi? birde arabaya yada aküye herhangi bir zarar vs vermez değil mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

çalışır.

anladım yani ben şiimdi 4 tane usb taksam 3'ünün anaktarını kapatsam sadece 1 tanesini açsam o usb'yi araba görür değil mi? birde arabaya yada aküye herhangi bir zarar vs vermez değil mi?

araba derken ? sen bunu arabanın müzik setine mi takıcaksın ?

eğer öyleyse, eğer arabandaki müzik setin usb hub destekliyorsa çalışır.

• quote:

evet, araba da bir adet usb hub mevcut )
    peki zarar verebilme ihtimali var mı?
  • quote:

quote:

evet, araba da bir adet usb hub mevcut )
    peki zarar verebilme ihtimali var mı?

ne zararı verebilir sence?

denemekten korkmayın.
  • aynı cihazdan bende de var gerçekten güzel bir cihaz. ara kablosunu kaliteli ve kısa tutarsan çok güzel çalışır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs1991apo

aynı cihazdan bende de var gerçekten güzel bir cihaz. ara kablosunu kaliteli ve kısa tutarsan çok güzel çalışır.

ara kablosu yanında gelmiyor mı?
  • geliyor ama bazen çok da kaliteli kablo katmıyolar zaten sadece flash takacaksan hiç bir sorun olmaz

• Çalışır ama aynı anda hepini kullanmayın
  • devreye voltaj verilmeden usb cıkışı veri atktarmıyor önce devre calışması lazım

size 5 volt ceptelefonu sarj cihazı lazım adaptör diye ona takın daha sonra aracın girişine bağlayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

devreye voltaj verilmeden usb cıkışı veri atktarmıyor önce devre calışması lazım

size 5 volt ceptelefonu sarj cihazı lazım adaptör diye ona takın daha sonra aracın girişine bağlayın.

nasıl yani? usb ara kablosundan hariç birde güç kablosu mı gerek?
    oda arabada olmaz ...

ama yukardaki arkadaş sadece usb ara kablo ile bir tane usb görür demiş ?
  • -Juhziz- kullanıcısına yanıt
    usb görür demiş ama denemişmi bilemiyoruz.cakmakdan sarj aleti var 5 volt onu alıp cakmak prizine takın ince uclu nokia kaplosu olacak onuda usb coklayıcıya takın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

usb görür demiş ama denemişmi bilemiyoruz.cakmakdan sarj aleti var 5 volt onu alıp cakmak prizine takın ince uclu nokia kaplosu olacak onuda usb coklayıcıya takın

işte o olmaz arabada kötü durur ...

sanırsam tek portlu uzatma kablosu almak zorunda kalacağım ... oda ayni fiyata ..
    ((
    şöyle anaktarlı olsaydı çok iyi olurdu ...
    sizde de çalışmaz diyorsunuz ..

ne diyelim hayırlısı
  • elim de aynısı var usb cuvaltici
    gayet de güzel çalışıyor :)

harici güç kaynağı yok.

• Bende de harici güç kaynaklı usb çoğullayıcı var usb bellek takarsam normal çalışıyor.Ama harici disk takarsam çalışmıyor onun içinde adaptör girişinden 5 Volt kaynak takıyorum oda sorunsuz çalışıyor.Bilmem anlatabildim mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecman

Bende de harici güç kaynaklı usb çoğullayıcı var usb bellek takarsam normal çalışıyor.Ama harici disk takarsam çalışmıyor onun içinde adaptör girişinden 5 Volt kaynak takıyorum oda sorunsuz çalışıyor.Bilmem anlatabildim mi.

çok aydınlatıcı oldu ) yani usb'yi kaldırabiliyor ...
    harici hardisk (daha fazla güç gereksimi için) için adaptör takıyorsunuz

bende sadece usb kullanacağım için işimi görür teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.