Şimdi Ara

Usb Bellek Yazma Koruması Kalkmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sandisk cruzer force usb belleğim kullanılamaz duruma geldi formatlayamıyorum yazmaya karşı korumalı diyor bir çok yöntem denedim yapamadım yardımcı olurmusunuz?

• Aynı olay bugün benim de başıma geldi. Henüz çözebilen yok sanırım bu sorunu.
  • Malaesef bende aynı sorunu yaşıyorum ve daha çözüm bulamadım hiç bir yerde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LAZOTTO -- 1 Mart 2017; 10:58:37 >
  • yıllar önce bir program vardı usb bellek yazma korumasını kaldırma programı diye googleda aratınca çıkıyordu bulunca yazayım simgesi yanılmıyorsam fx di
  • bu sorunu çözebilen olursa lütfen sorunu yaşayanlara yardımcı olmak anlamında buraya yazarsa çok makbule geçer.
  • Bazı USB disklerin, USB belleklerin üzerinde yazma koruma kilidi bulunur. Yazma koruma kilidinin açık olduğundan emin olun.
  • Donanımsal olarak arıza yaptığında da yazma koruması hatası verir, bir başka işletim sistemi de (linux Mac) aynı hatayı veriyorsa cihaz arizalidir.

Yapacaginiz birşey yok. Garanti varsa yollayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belleğinizin kontrolcüsü bozulmuş. Garantiye gönderin. Zaten onarım olmayacağı için yenisini göndereceklerdir. Garantisi yoksa yapabileceğiniz bir şey kalmamış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.