Şimdi Ara

Usb bellek yazma koruması kaldırma çözene 16 Gb Sandisk hediye (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
7
Favori
138.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: idris_izmirli

aynı sorundan muzdariptim ve az daha kafayı sıyıracaktım taaaki bu programı bulana kadar tarafımca denenmiş ve test edilmiştir flash bellek yazma koruması hatasına karşı %100 çözüm.

Programın kullanımına gelince: Usb bellek takılı iken çalıştırın 5 Dakika bekleyin bitince sizi uyaracak uzun bir süre program cevap vermez ise usb belleği çıkarın. yeniden takın ve windows üzerinden biçimlendirin. hiçbir yerden alıntı değildir birebir denediğim bir uygulamadır.

programın linki :www.mediafire.com/download/dalzj6l64sqhahz/Formatter+Silicon+Power+v.3.7.0.0+%28PS2251%29.zip

Hocam Allah razı olsun. O Kadar aradım taradım, tam ümidi kesmiştim, 8 gb Flashi atacaktım ki senin bu programı denedim sorunsuz haloldu. İlk önce programı indirdim usb takılıyken kurdum formatladım. 2 dk sonra Format tamamlandı sorunsuz :)

• HEVESLİ HEVESLİ anlattında bende hicbiri işe yaramıyor denemedigim kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: idris_izmirli

aynı sorundan muzdariptim ve az daha kafayı sıyıracaktım taaaki bu programı bulana kadar tarafımca denenmiş ve test edilmiştir flash bellek yazma koruması hatasına karşı %100 çözüm.

Programın kullanımına gelince: Usb bellek takılı iken çalıştırın 5 Dakika bekleyin bitince sizi uyaracak uzun bir süre program cevap vermez ise usb belleği çıkarın. yeniden takın ve windows üzerinden biçimlendirin. hiçbir yerden alıntı değildir birebir denediğim bir uygulamadır.

programın linki :www.mediafire.com/download/dalzj6l64sqhahz/Formatter+Silicon+Power+v.3.7.0.0+%28PS2251%29.zip

teşekkür ederim sayende atıl durumdaki 8 gb hp usb bellek sahibi oldum :)
    uzun zamandır bir çok yöntem ve program denedim ama sonuç alamamıştım. bellekten ümidimi kesmiştim ama atmaya da kıyamıyordum bi deneyeyim dedim ve o da ne tertemiz bir bellek.

• Arkadaşlar benimde elimde sandisk cruzer 16 gb var bende arkadaşların önerilerini uyguladım sonuç alamdım ve Sandisk desteği aradım. e-posta ve ürün bilgilerini verdim. ürün değişimi için prosedür başladı. görüştüğüm arkadaş çok ılımlı ve anlayışlıydı. yarın verilen adrese göndercem yeni ürün gelince yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebleksin

Arkadaşlar benimde elimde sandisk cruzer 16 gb var bende arkadaşların önerilerini uyguladım sonuç alamdım ve Sandisk desteği aradım. e-posta ve ürün bilgilerini verdim. ürün değişimi için prosedür başladı. görüştüğüm arkadaş çok ılımlı ve anlayışlıydı. yarın verilen adrese göndercem yeni ürün gelince yazarım.

Arkadaşlar iki hafta önce Bozulan flash diskisandisk türkiye'ye göndermiştim. Flash disk bugün elime ulaştı UPS kargo ile yurtdışından gelmiş. Sonuç: Ürün yenisi ile değiştirildi.
  • idris_izmirli kardeşimin verdiği linktekihttp://www.mediafire.com/download/dalzj6l64sqhahz/Formatter+Silicon+Power+v.3.7.0.0+%28PS2251%29.zip uygulamayla 64.gb usb belleğimi kurtardım çok şükür.
    Allah razı olsun kardeşim.
  • idris_izmirli İ kullanıcısına yanıt
    emeğine sağlık hocam harika bir program tüm sorunumu çözdü yoksa 16 gb flash belleğimi çöpe atacaktım sayende kurtardım tekrar emeğine paylaşımına sağlık...
  • idris_izmirli İ kullanıcısına yanıt
    Idris kardesim, Allah senden razi olsun. Senin onerdigin programi denedim ve oldu. Benim flash bellegimde Silicon Power yaziyordu. Az once denedigim program da Formatter Silicon power ymis. Sanirim usb bellegin markasi ayni Silicon oldugundandir, sorunu cozdu. bunu yapana kadar hemeb hemen her yolu denemistim. Idris kardesim sagolasin.
  • Bir Acayip Adamm B kullanıcısına yanıt
    Helal olsun denemediğim proğram kalmamış gibiydi. ama bu proğramla yani 3. sıradaki proğramı indirerek temizledi..Ellerine sağlık teşekkür ederim..
  • Hocam belki olur belki olmaz benim tahminim.
    Pardus isosunu indirin flash a yazdırın.Eğer yazarsa yazdırma bittikten sonra biçimlendirin.
    Bana göre olacaktır.
    Eğer olursa beni bilgilendirirseniz sevinirim.Bende merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silikon Power diye bir program var onu deneyin derim. Etkili.
    http://flashboot.ru/files/file/383/download/formatter_siliconpower_8a4/

Flash belleği bilgisayar takın. Programa cift tıklayıp çalıştırın. biraz bekleyince halledecektir. Sandisk Ultra belleklerin genel sorunu. Benim 32 GB lık olanı düzeltti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi btanir -- 11 Mart 2016; 11:09:42 >
  • Tolga_YILMAZ kullanıcısına yanıt
    Yıllar sonra girdim foruma teşekkür için :)
    Bu başlıktaki tüm programları vs. denedim elımde 2 tane calısmayan flash vardı birini senin yonteminle duzelttim. Sıra dıgerınde ınş :) eyw DH ailesi
  • _osiris_ kullanıcısına yanıt
    Windows Registry Editor Version 5.00
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\StorageDevicePolicies]
    "WriteProtect"=dword:00000000

bu kodu notpad ile aç yapıştırırp usb.reg diyerek kaydet ç.alışması lazım bende pek net cvp vermedi ama pc kapatıp açmadan yaptığım için olabilir belki ana pc olduğu için yapamadım açma kapatma işini birde sen dene bakalım şansını
  • kivirciksem K kullanıcısına yanıt
    Eyvallah =)
    Mutlu olduğum sorunun çözülmesine =)

Merhaba,

Verdiğiniz link maalesef ölmüş. Nette aradım aynı isimli birkaç deneme yaptım ama bilgisayarınızda JetFlash bulunamadı hatası aldım.

2 senedir sanırım ara ara bu 64 GB'lık USB ile uğraşıyorum. Lütfen yardımcı olun. :)

• forzali F kullanıcısına yanıt

Yine olmadı. Sanırım ben bu usb'yi çocuğuma miras bırakacağım. Belki 2050 civarında birileri çözer. :D

Edit: Program çalışmadı yani. İndirebildim ama işe yaramadı. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forzali -- 8 Nisan 2022; 15:29:40 >
  • https://tr.transcend-info.com/Support/Software-3?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber#

Konuyu hortlatıyorum ama kusra bakmayın.

İki üste arkadaş vermiş,bende direk sayfasını veriyorum indirip deneyin

benim usb bellek normale döndü.

Program türkçe zaten kolay kullanılıyor.

Denemediğim program ve komut istemi kalmamıştı.

Bu program işimi gördü.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.