Şimdi Ara

Usb bellek lexar mı sandisk mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://m.n11.com/sandisk-ultra-fit-32gb-usb-30-mini-usb-flash-bellek-P89031708?cid=604001&gclid=CO_Sr-_4stECFVU_Gwod9CwIfg&gclsrc=aw.ds

http://m.n11.com/lexar-32gb-s45-usb-30-jumpdrive-bellek-P152635200?cid=604001&gclid=CPvZx_b5stECFUS4GwodG7EJig&gclsrc=aw.ds

Arkadaşlar bu iki usb bellek arasında kaldım lexar almayı düşünüyorum çünkü san disk e herkes çok ısınıyor diyor ne kadar doğrudur bilmem kullanan varsa bu iki ürün arasında tavsiyelerinizi bekliyorum

• sandisk
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke_21

sandisk

Hocam neye göre san disk kullandınmı bu modeli ? İnternette herkes san diskin çok ısındığını söylüyor üstelik lexarın yazma hızı san disk ten daha iyi ama hala karar veremedim
  • Sandisk ultra fit bende de var, isinma falan olmuyor zaten kucuk birsey, o sicaklik bilgisayarin sicakligidir buyuk ihtimal :) Bence çok küçük bu flas bellekler, keşke daha buyuk birşey alsaydim diyorum :)

Ama illa ikisinden biri diyorsaniz, aralarinda da hiz farki fazla degilse bence ucuz oldugu icin sandisk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Sandisk ultra fit bende de var, isinma falan olmuyor zaten kucuk birsey, o sicaklik bilgisayarin sicakligidir buyuk ihtimal :) Bence çok küçük bu flas bellekler, keşke daha buyuk birşey alsaydim diyorum :)

Ama illa ikisinden biri diyorsaniz, aralarinda da hiz farki fazla degilse bence ucuz oldugu icin sandisk.

Aralarındaki fiyat farkı yazma hızından dolayı sanırım sandisk ortalama 20-23 mb arası yazarken lexar 45-50 mb civarı yazıyor
  • Sandisk
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendi0

Sandisk

Araştırmalarım lexar ın daha iyi olduğu yönünde ancak nedense herkes sandisk i daha çok satın almış okuma ve yazma hızı lexar daha iyi sen kullandınmı hocam bu ikisinden birini?
  • sandisk
  • İkisini de kullandım. Isınıyor falan hikaye..Her açıdan çok daha avantajlı. Bir şey biliyoruz da yazıyoruz
  • Sandisk
  • Konuyu açan arkadaş, neden sandisk diyor ki benim de dikkatimi çektiğinden konuya girdim, (fiyatın haricinde) bunca yazılan mesajlarda bir kişi, "çünkü şu yüzden" diye tek kelime diyememiş, bilmiyorsanız niye yazıyorsunuz sırf cevap vermiş olmak için mi.
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 5 Mayıs 2020; 21:56:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huhuq

iki ürün arasında lexar okumada 10-20 arası yazmada 7-11 gibi değerlerle daha hızlı. sandisk diyenler sanırım lexarı bilmeyenler. sandiskte extreme hariç usb bellek ürünlerine para vermeyin. zaten extreme almaya gelince de farklı markalara kayabilirsiniz.

Aynen hocam konuyu ben açmıştım herkes san disk dedi ama kimse mantıklı açıklama yapmadı güvenemedim inadına lexar aldım çünkü san disk hiç kullanmadım ancak ne kadar övgü varsa iki katı şikayet var lexarı kullandım biliyorum ki lexar sandisk ten çok daha başarılı bu konuda sonra kıyas yapmak için birde san disk aldım ikisini kıyaslayınca lexar ın bariz bir şekilde okumada yazmada daha iyi olduğunu farkettim ayrıca lexarda asla ısınma gibi bir sorun yokken san disk adeta yanıyor gerçi bu çok önemli bir sorun değil nede olsa kullanıma göre telefon bellek bilgisayar tablet hatta modemler bile ısınıyor ama yinede her açıdan sonuç olarak lexar sandiskten daha iyi ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 31 Ocak 2017; 1:49:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.