Şimdi Ara

USB 2,5inch HARDDİSKİ TANIMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçenlerde western digital 2,5inch harici bir harddisk aldım Benim bilgisayarım bu harddiski takar takmaz tanıyor Ama bazı bilgisayarlar ön usb girişine taktığım anda tanımıyorlar Ama harddiski görüyorlar ve yükle dediğimde sürücü bulunamadı diyorlar Ne yaptıysam ön girişlerden tanıtamadım (arka girişlere takarsam tanıyorlar) Sizce ne yapmam gerekiyor Yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zombiee38 -- 10 Aralık 2006; 14:34:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: zombee

Geçenlerde western digital 2,5inch harici bir harddisk aldım Benim bilgisayarım bu harddiski takar takmaz tanıyor Ama bazı bilgisayarlar ön usb girişine taktığım anda tanımıyorlar Ama harddiski görüyorlar ve yükle dediğimde sürücü bulunamadı diyorlar Ne yaptıysam ön girişlerden tanıtamadım (arka girişlere takarsam tanıyorlar) Sizce ne yapmam gerekiyor Yardımcı olursanız çok sevinirim

demek ki taktığın bilgisayarların ön girişleri çalışmıyor. !
  • Arkadaşım bunun için ek power alan y usb kablolar var bunlardan temin etmen gerekli ama TR de bulabilirmsin bilemiyorum.Power yeterli olmadığı için bunu yaşıyorsun.

http://www.wdc.com/en/products/accessories.asp?ProdID=170

Link ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ring -- 7 Ocak 2007; 10:10:33 >
  • Aslında sorun yok

kasaların önlerindeki usb portları standart olarak 1.1 olarak çalışırlar 2.o değildirler bu yüzdende cihazı görmesi normal fakat kullanamamanın sebebide güç

bu yüzdende ring arkaşın verdiği linkteki gibi bir kablo alman gerekiyor bu şekilde kullanabilirsin 2 ucun biri data biri güç sağlıyor.Bulmanın zor olduğunu sanmıyorum istanbul'daysan eğer yazıcıoğlu iş hanına bak derim bi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.