Şimdi Ara

USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.060
Cevap
160
Favori
148.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: risendark

Numara bulmakta sıkıntı yok hocam, psne paypalı ekleyince ödeme esnasında numaraya mesaj yolluyor onu istiyor

Alıntıları Göster
    Home seçip tel ekle o zaman istemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu da denedim bu sefer arama yapılıyor diyor ve kod girilmesini istiyor

• US ve TR hesaplarını ps4'te açıp us'den aldığımız oyunu indirip tr hesabımız ile oynamamız mümkün mü acaba? Trophy'lerin tek hesapta toplanması için soruyorum. Ayrıca tr'den alınmış plus ile us üzerinden alınan oyunları tr hesabımız ile online oynayabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: risendark

Onu da denedim bu sefer arama yapılıyor diyor ve kod girilmesini istiyor
    Hocam o zaman vpn kurup ip adresini amerika olarak göster. Chromenin touchvpn eklentisi var ise yarıyor. Ben o şekilde paypal açmıştım. Tel kabul etmez ise bölgeyi usa görünce tel eklemede skip seçeneği çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

US ve TR hesaplarını ps4'te açıp us'den aldığımız oyunu indirip tr hesabımız ile oynamamız mümkün mü acaba? Trophy'lerin tek hesapta toplanması için soruyorum. Ayrıca tr'den alınmış plus ile us üzerinden alınan oyunları tr hesabımız ile online oynayabilir miyiz?
    2 sorununda cevabi evet hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

2 sorununda cevabi evet hocam.

Alıntıları Göster
    Sağolun hocam.

• Bakiye kodlarıyla daha avantajlı oluyor. Güncel döviz kurundan daha ucuza geliyor hatta. Ne gerek var banka / kredi kartı girip Paypal ile uğraşmaya. Bir çok yerde satılıyor bu kodlar. Yardım isteyen arkadaşlara bilgi vermek adına yardımcı olabilirim.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Abim o işi hallettik. Kodlarla oyun alıyoruz da bizim derdimiz ücretsiz 14 günlük plus'ı almak. Onu alamıyoruz sıkıntımız burada...
  • Bana US Paypal hesabına para nasıl aktaracağımızı bir arkadaş tane tane anlatabilir mi acaba neden bulamıyorum ben bu işi:(
  • ücretsiz 14 gün hgesabı bir türlü alamadım. hayrına hesabıma 14 gün tanımlayacak birisi var mı? veya nasıl yapılır detaylı anlatacak biri
  • EvliGamer kullanıcısına yanıt
    Paypal ile alınabiliyor fakat ben paypal cüzdanıma para atamıyorum. Para atmayı bulabilirseniz us psn'den 14 gün ücretsiz plus alabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazarcokaydin

Paypal ile alınabiliyor fakat ben paypal cüzdanıma para atamıyorum. Para atmayı bulabilirseniz us psn'den 14 gün ücretsiz plus alabilirsiniz...
    Paypalı hesaba ekleyebildiniz mi hocam.
  • Valla hocam paypal hsabı açtımda içine bakiye yükleyemedim. Yükleyebilsem çözülecek herşey de

• Valla hocam paypal hsabı açtımda içine bakiye yükleyemedim. Yükleyebilsem çözülecek herşey de

• quote:

Valla hocam paypal hsabı açtımda içine bakiye yükleyemedim. Yükleyebilsem çözülecek herşey de
    Bende hesabı açtım kartı tanıtamadım hocam. Kartı tanıtsam bakiye yüklemeye başlıyacağım ama nafile.
  • Hangi kartı tanıtmaya çalışıyorsun? Enpara kredi veya hesap kartı ya da sanal kredi kartı tanıtın diyorlar. Ben garantinin sanalını tanıttım ama paray yüklemeyi bulamadım işte...
  • paypala para yüklemeden kastınız nedir anlayamadım. Sanal kartınızı paypala tanıtıp online alışveriş için kredi kartını kullan seçeneğini seçerseniz alış yaptığınızda paypalı kullandığınızda direkt sanal kartınızı kullanacak.
    bugün bir arkadaş için oyun bile aldım paypal üzerinden. paypal aracaılığı ile direkt sanal kartımdan çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_44 -- 1 Mart 2019; 16:30:55 >
  • quote:

Hangi kartı tanıtmaya çalışıyorsun? Enpara kredi veya hesap kartı ya da sanal kredi kartı tanıtın diyorlar. Ben garantinin sanalını tanıttım ama paray yüklemeyi bulamadım işte...
    bir sürü banka denedim sanal kart ama.
  • Hocam tam olarak ne işlem yaptığını bilemiyorum ama mesela adres bilgisi falan girmen gerekiyor yaptın mı bunu? Uydurma adres değil gerçek bir adres girmelisin. Amerika'da bir firmanın adresi, sadece firma ismi yazma...
  • Adres filan her aşamayı geçtim ps account ile paypalı eşleştirirken bu hatayı alıyorum naparsam yapayim olmadı
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.