Şimdi Ara

USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR [ANA KONU] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.060
Cevap
160
Favori
148.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spidey1907

Adres filan her aşamayı geçtim ps account ile paypalı eşleştirirken bu hatayı alıyorum naparsam yapayim olmadı
    Bende de aynı hatayı veriyor.
  • spidey1907 kullanıcısına yanıt
    Kardeşler bu işlemi pc veya cepten mi yapıyorsunuz? Eğer öyleyse olmaz zaten ps4ünüzden yapacaksınız. Br de hesabınız da bakiye olması lazım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazarcokaydin

Kardeşler bu işlemi pc veya cepten mi yapıyorsunuz? Eğer öyleyse olmaz zaten ps4ünüzden yapacaksınız. Br de hesabınız da bakiye olması lazım...
    Hayır ilk ps4 'den denedim.

• O zaman bende bilemiyorum neden olduğunu. Bende tıkandım zaten ilerleyemiyorum. Çözebilen ve PLus 14 günlük deneme sürümünü alabilen olursa ve bizle paylaşırsa sevinirim...
  • çok saçma bi soru soracağım malum kafa karışıyor yeniyim ps store'da.PSN US den division 2 alsam online oynayabilir miyim tr hesabımda plus var.Kardeşlik yaptığım kişi benim plus'dan faydalanıyor psn us deki division 2 yi online oynayabilir mi cevaplar için şimdiden teşekkürler
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: drlecTer10

çok saçma bi soru soracağım malum kafa karışıyor yeniyim ps store'da.PSN US den division 2 alsam online oynayabilir miyim tr hesabımda plus var.Kardeşlik yaptığım kişi benim plus'dan faydalanıyor psn us deki division 2 yi online oynayabilir mi cevaplar için şimdiden teşekkürler
    psn us den aldığın division 2 yi online oynarsın TR hesabından arkadaşın faydalanıyor demişsin demek ki sendeki tr plus hesabın sec durumunda. Yalnız arkadaşın tr plus hesabını pri yapıp kendi ana hesabında oynamalı ki hesaptan atmasın seni.
  • drlecTer10 D kullanıcısına yanıt
    Bu arada forumdaki ana konudan ps4 de pri hesap sec hesap konularını okuyunuz faydalı olacaktır. Bazı duurmlarda çok karışık olabiliyor.
  • offgamerda discount promo yazanlar niye daha ucuz onlari alsak olur mu
     USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alipala35 -- 14 Mart 2019; 11:38:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alipala35

offgamerda discount promo yazanlar niye daha ucuz onlari alsak olur mu
    Adı üstünde promosyon.

Neden olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazarcokaydin

Bana US Paypal hesabına para nasıl aktaracağımızı bir arkadaş tane tane anlatabilir mi acaba neden bulamıyorum ben bu işi:(
    Hocam çözüm bulabildin mi. Gitti 20 USD. Bide hesaba tanımladım sonra plus alamadım kaldım ortada.

Yurt dışında falan yaşayıp yapabilecek vs. vardı yarım edin kafayı yicem
  • Bende bir türlü beceremedim şu hesaba para yüklemeyi. Bu gidişle Yurtdışından bir arkadaşın kredi kartını isteyeceğim kullanmak için
  • Arkadaşlar maalesef bulamadım birşey. En kötü orada uygun olan oyunları. Durmaplay'den falan kredi satın alıp oyunu alacağım. Yapacak birşey yok şuanda...
  • USA hesabıyla 14 günlük deneme yapılabiliyor mu yoksa illa kart falan mı gerekli?
  • slm, 20 dolar değernde gift kart var, isteyene satablrm
  • Beyler us psn den 14 günlük deneme alabilen var mı? PayPal falan denedim sepette hata veriyor. Önceki sayfalarda yazılanların hepsini denedim olmadı maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: alipala35

offgamerda discount promo yazanlar niye daha ucuz onlari alsak olur mu
    Discount promo yazan ürünler WOR token vermiyor, sanırım puan tarzı bir sistem.
  • Şuan psn plus fiyatları türkiyeden daha pahalı değilmi us storede?
  • slm, 20 dolar değerinde gift kart var, isteyene satablirim.

*telefon onayı olmadığından gönderilen pm geri dönüş yapamamıştım.
  • Selamlar, ben de yeni playstation alarak aranıza katıldım. Psn hesabı oluşturacağım ancak size sorum olacaktı.
    - Mevcut şartlarda malum doların durumu belli hala us psn hesabı açmak mantıklı mı?
    - Eğer hala mantıklıysa türkçe oyunları oynamak için ayrıca Türkçe psn hesabı açmam gerekiyor değil mi? Kardeşlik yapmıyorum, sadece ben kullanıyorum.
    - Eğer iki hesap açmam gerekiyorsa psn plusı hangisinden almak daha mantıklı? (ilk sayfayı okudum ancak bu soruları netleştiremedim tekrar tekrar sorulduysa kusura bakmayın)

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.