Şimdi Ara

usa dan PDA gsm getirmeli mi getirmemeli mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bi arkadas bir ay sorna gelecek usa dan

burada 700 dolara satilan Casper M500www.jr.com da eten M500 adi ile 299 dolar idi...

bu telefonlar ama service plani cart-curt dior...

anlasilan T-mobile falan anlasmali...

bu telefonlari getirtsek elimizde patlar mi

yurtdisindan alış veriş etmiş olanınız var mi??

• arkadaşım yurt dışından PDA veya telefon alıcakken sorun çıkarabilecek tek özellik GSM özelliğinin herhangi bir hatta lock edilmiş olmasıdır.Normal telefonlar için lock halde gelmiş olsa bile Turkiyede hemen hemen her telefoncuda unlock ediliyor ama iş PDA ya gelince bu iş biraz problem oluyor

onun için yurt dışından PDA alıcaksan dikkat etmen gereken tek nokta var unlock halde olması

ben daha once lock halde bir tane 6315 aldım unlock olması için bayağı uğraştım yani, Amerikadan dönüyor bu iş, daha Turkiye de yapan görmedim ben rastlamadım

• Benim xda2'de simlocklu gelmişti.Ne yaptıysam açamadım.En son izmire götürdüm 90YTL'ye açtılar.Daha sonra programını buldum.
  • Valla bende çok uğraşmıştım 45$ sıkışmış Sim e adamlar aldı açıldı
  • baş ağrısından kurtulmak için unlock olması şart anlaşılan

fiyatta boylece abario ama ne yapalım artik....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ninjafaydar

baş ağrısından kurtulmak için unlock olması şart anlaşılan

fiyatta boylece abario ama ne yapalım artik....

Amerikadan getirirken unlock getirirsen fiyat ta çok kabarmaz, yalnız HP düşün derim turkiyede kullanacaksan
  • En son duydugum kadariyla IMEI kayitlari 1 yil ertelendi. Simlock gibi bu konuyada dikkat etmeni tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: medun

En son duydugum kadariyla IMEI kayitlari 1 yil ertelendi. Simlock gibi bu konuyada dikkat etmeni tavsiye ederim.

1 yıl değil ileri bir tarih e ertelenmiş
  • amerikadan getirtme istersen
    1900 lük şebeke kullanıyorlar burada makinalar çalışmıyor
    yada buraya getireeğin makinanın gsm özelliklerini tam öğren
    örnek olarak
    treo 180-270-600-650 modelleri helium gsm kullanırken
    treo 300 modeli sadece amerika ve kanadada satılır heliu x1 gsm modul vardır içinde sadece 1900 lük şebeke ile çalışır
    aynı şekilde eten ve benzeri makinalarda da var
  • turkiyede şu an sadece 900 ve 1800 Mhz frekansında cep telefonu hat ları var, turkcell telsim 900 avea 1800 Mhz, Amerikada ayrıca 850 ve 1900 Mhz mevzut binbaşımın dediği gibi... Ayrıca PDA ların çoğu özellikle yeni modeller QUAD BAND 4 band hızınıda destekliyor...
  • hocam yalnız gsm olarak pda larda kapatılacak. yani tel olarak kullanamayacaksın. 1 yıl ertelenmedi. ocak 2006 dediler. ertelense ne olur ki? sonunda temmuzdan sonra gelenler kapatılacak. dikkat et onun için.
  • ertelendi ve sureki 1 yıl değil ileri bir tarihe ertelendi...getirtirsen 5 ytl karşılığında onuda kaydettirebilirsin o yasa yürürlüğe girdiğinde...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.