Şimdi Ara

Us Polo Assn. Markalı ayakkabı alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
10.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 100-150 lira civarı bütçem var spor ayakkabı modellerine bakıyorum bu marka gözüme çarptı kullananlar var mı? Memnun musunuz? Ne zamandır kullanıyorsunuz? 6 ay boyunca her gün giyerim genelde aldığım ayakkabıları sonra parçalanıyor zaten şu an mp marka bi ayakkabım var Eylül ayından beri sürekli giydim 100 liraya almıştım yırtılmaya başladı. Tavsiyelerinizi bekliyorum. 300+ fiyatlı ayakkabıları alsam ne kadar dayanır? (Her gün giyerim dediğim gibi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şansa bak. ben de dün us polo ayakkabı alacaktım sonra acelesi yok diye almadım. benim hoşuma gitti tasarımı ve fiatti

• Muhafız. kullanıcısına yanıt
    Önemli olan ayakta rahat olması, benim kafamı karıştıran kıyafet markasının ayakkabısını almak. Mavi de ayakkabı üretiyor ama ordan ayakkabı almıyorum mesela. Acaba aynı fiyata kinetix alsam daha mı iyi olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: alpereNN7

Önemli olan ayakta rahat olması, benim kafamı karıştıran kıyafet markasının ayakkabısını almak. Mavi de ayakkabı üretiyor ama ordan ayakkabı almıyorum mesela. Acaba aynı fiyata kinetix alsam daha mı iyi olur?
    Hocam U.S Polo Assn. ve Mavi'den daha önce ayakkabı aldım, iki markadan da bir çift ayakkabım var, şunu söyleyebilirim ki konfor olarak aralarında fark yok, ikisi de normal rahatlıkta fakat elbette üst düzey markalar kadar rahat değil, fakat günlük kullanım için yeter de artar, Kinetix ayakkabı henüz kullanmadım fakat sipariş ettiğim bir tane var, gelip kullandığımda bu mesajı editlerim ki yardımcı olsun.
  • Muhafız. kullanıcısına yanıt
    Ben olsam almazdım hocam tabanı dümdüz ama kışın böyle bi şey hiç kullanmadım bilmiyorum. Bu sene cat bot aldım 420 liraya boynerden tabanı açıldı sinir oldum marka olsun sağlam olsun 4 sen giyerim diye düşünerek almıştım bi de. Boynere verdim botu 1 ay sonra yeni taban yapıştırıp geri verdiler tabi kış bittiği için deneyemedim inşallah açılmaz. Decathlonda botlar var hocam Spor ayakkabı gibi tarzı bence onlar daha iyidir tnf gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

https://www.sporthink.com.tr/urun/us-polo-erkek-bot-daniel-100263303-00?gclid=Cj0KCQjwoInnBRDDARIsANBVyAQK3TvVCfKAvnIeXhd6VEmXoK6Jzaw0tLTcNnku_v54EDmaHaCeLNcaAqUgEALw_wcB

bu nasıl sence kışlık
    Ayakkabı güzel de bot zamanı geçmedi mi :D

• Alınmaz. Max ederi 50 60 tl onların ki ben onu bile vermem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 20 Mayıs 2019; 19:32:6 >
  • Ussuz kullanıcısına yanıt
    Siz olsanız ne alırdınız hocam bütçe max 200 olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: alpereNN7

Siz olsanız ne alırdınız hocam bütçe max 200 olabilir
    Şekil olarak Nike nightgazer modellerini kovarlardım indirimle çekle kuponla 200 liraya falan alınabilir. Yada decathlonda satılan kalenji marka spor ayakkabılarada bakabilirsiniz ben denemedim ama bir ara forumda epey tavsiye ediliyordu. 70-80 tl civarına bulunuyor olsa gerek dediğim marka. Aceleniz yoksa indirim kovalayın derim. İndirimle gayet güzel modeller bulunabiliyor sitelerden
  • Ussuz kullanıcısına yanıt
    Geçen düşünüyordum onu bi kaç kişi günlük kullanım için uygun değil dedi kafanı karıştırdı almaktan vazgeçtim. Kalenji koşu ayakkabısı günlük kullanım için iyi mi? O fiyata daha kalitelisini bulacağımı da sanmıyorum zaten

• alpereNN7 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam test etmedim ama o fiyata daha kalitelisini de bulabileceğini düşünmüyorum açıkçası

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.