Şimdi Ara

Urbanears Kransen İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
4
Favori
23.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de ayni rengi var hem rengi hem de kulaklığın kendisi bence bir o kadar güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urbanears Kransen vs Bagics ile karşılaştırması merak eden varsa 1 hafta içinde yapacağım.

Kullandığım Bagics modeli bozuldu rengi tomato idi.Teknosa servisi olmadığı için iade aldı.

Ben Bagics modelini 60TL'ye almıştım Teknosa'dan.

Kransen modelini 50TL'ye görünce hemen aldım demek isterdim ama almadım.

Konuya biri Teknosa'dan link atmış.Laptop Çantası + Kransen = 65 TL bende ondan aldım.

Bagics alırken Kransen almak istedim ama 110TL gibi bir fiyatı vardı.Bende zaten sürekli kaybettiğim ve bozduğum için bagics

modelini satın almıştım.

Şimdi ondan 10 TL ucuza bulunsa Kransen aldım.Gelince bir kaç gün kullanır ya da direk incelemesini yazarım.

Unutursam bir PM kadar uzağım size haberiniz ola.
  • Incelemeni bu konuya da yazarsan konuma eklemekten memnunluk duyarım. Ayrıca alan arkadaşlar da buraya yazarlarsa kulaklığa sahip olanları da konuya eklerim

• bugün d&r dan 49 liraya bu kulaklığı aldım. Marmara park d&r da son 3 tane vardı. D&R kartınız varsa 49 liradan bunu, 100 liradan ise plattan modelini alabilirsiniz.
  • Seni de ekleyeyim kullananlara

• onkuba kullanıcısına yanıt
    @onkuba memnun musun kualklığın ses kalitesinden? Bass çıkışı nasıl?
  • Dün 50 tlden 3 kişi aldık genel ses kalitesi olarak gayet iyi ancak kulaklık bana biraz ağır geldi ve kulaklarımı acitti benim kulaklar biraz sıkıntılı gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: sLvR_06

Dün 50 tlden 3 kişi aldık genel ses kalitesi olarak gayet iyi ancak kulaklık bana biraz ağır geldi ve kulaklarımı acitti benim kulaklar biraz sıkıntılı gibi

Kulak yapısı tabi kişiden kişiye Değişiyor ancak ben Kullanım rahatlığı ve Tasarımı acısından hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yine de hayırlı olsun kulaklığınız

• Almayı düşünüyorum arkadaş şuan philips she9000 var ona göre kıyaslama yapabilir misiniz ? ağırlıklı olarak dubstep,drum n bass ve metal dinliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hiera

Almayı düşünüyorum arkadaş şuan philips she9000 var ona göre kıyaslama yapabilir misiniz ? ağırlıklı olarak dubstep,drum n bass ve metal dinliyorum

Bence bu kulaklık She9000 den çok daha iyi ve senin dinlediğin tarz çoğunlukla bass gerektiriyor ve bu kulaklık su an ki fiyatına göre çok iyi alınabilir kesinlikle yani

• Sonunda bende aldım. İlk izlenimlerim; ses ve kullanışlılık açısından 10 numara
  • bende aldım ve 4 gündür kullanıyorum. fiyatına göre gayet güzel ve kullanışlı kulaklık.. fakat bence söylediğiniz kadar bass perfomansı yüksek değil.. kötü değil ama mükemmelde değil.. kısaca dengeli ve başarılı
  • ya telefonum nokıa 604 bu kulaklığın uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım uyumlu değilse 15-20 tl lik bir mp3 player alsam kalitede problem olurmu? acil cevap bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yener44

ya telefonum nokıa 604 bu kulaklığın uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım uyumlu değilse 15-20 tl lik bir mp3 player alsam kalitede problem olurmu? acil cevap bekliyorum

Telefonunuza uyumlu değildir. Size ancak mikrofonauz kulaklıklar uyumludur

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    nereden anladınız bu arada telefona bazı mikrofonlular oluyor ve modeli yanlış yazmışım 603 olacak peki normal bir mp3 alsam kalite fark edermi? @darkgamer_gs
  • quote:

Orijinalden alıntı: yener44

nereden anladınız bu arada telefona bazı mikrofonlular oluyor ve modeli yanlış yazmışım 603 olacak peki normal bir mp3 alsam kalite fark edermi? @darkgamer_gs

Benim önceki telefonum Nokia C6-01 di. Ve onda kullandığım tüm mikrofonlu kulaklıklar çalışmıyordu. Ayrıca normal MP3 de de değişme ihtimali olabiliyor. Ama o telefona göre daha iyi ses çıkışına sahiptir.

• Mikrofon çalışmaması ne ile alakalı? Telefonun işletim sistemiyle olabilirmi? Benim telefon Jiayu G3S.. 10 TL ye aciliyetten aldığım kulaklığın mikrofonu çalışıyor. Ama kulaklarım bu kalitesizliğe daha fazla dayanamıyor. Bende almayı düşünüyorum. Müzik dinlemek dışında telefon görüşmelerindede kullanacağım. Mikrofon çalışmazsa bir işime yaramaz.
  • HuRGeNeR@L kullanıcısına yanıt
    İşletim sistemiyle alakalı degil
    Microfonla - Şase'nin yerlerinin ters olmasından kaynaklı.
    Telefonunuzun OMTP tipi mi yoksa AHJ tipi mi kulaklık girişi bunu öğrenmeniz lazım.
    OMTP olan samsung telefonları v.s. , digeri kimi Nokia HTC modelleri.
    Urbanears Kransen İnceleme

Apple ürünlerininde baglantı noktaları farklı onunla ilgili resim bulamadım.
  • arkadaşlar iyi akşamlar, bu kulaklığı lumia serisi bir cihazda kullanan varmı acaba?
    lumis 1020 ye ait kulaklığımın tuşu yada kablo kaynaklı arızası var, tuşa basarak müzik değiştirme vs. çalışmıyor,
    bu kulaklığı sıcak fırsatlarda gördüm, ama benim için tuş ile müzik değiştirme çok önemli, yorumlarınızı bekliyorum
  • Alan arkadaslara hayırlı olsun bende almayı düşünüyorum fakat ses izolasyonu hakkında süpheliyim ses izalosyonu iyimi kotumu kullanan arkadaslar cevaplarsa sevinirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.